Vloga za neprofitno stanovanje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mancka -> Vloga za neprofitno stanovanje (20.4.2012 14:40:42)

Če kdo izpolnjuje to vlogo bi prosila za pomoč. In sicer, zatakne se mi pri točki, ko moram vpisati vse NETO prihodke za leto 2011. Za dohodnino še noben od naju s partnerjem ni preje odločb. Imava pa tiste liste, ki so jih poslali iz firm o plačah za lani + moj za lansko nadomestilo. Tam gor pa nikjer ne piše NETO dohodek, ampak samo dohodek, potem je posebej stolpec za akontacijo dohodnine pa še en za prispevke. Kako pol naj vem kaj so NETO prihodki za lani? Koliko jaz razumem bi lahko bil to bruto prihodek, odštejejo se pa prispevki in akontacija dohodnine ali razumem narobe? Če je kdo že lani izpolnjeval in ima s tem izkušnje pa bo še laže pomagal. Hvala!




enea -> RE: Vloga za neprofitno stanovanje (20.4.2012 15:26:39)

za vlogo sedaj ne vem, kako gre,.. ampak neto dohodek je tisti, ki ti ga delodajalec izplača, na plačilni listi je prikazan ( brez prehrane in prevoza,...) akontacija dohodnine, ti tudi piše in prispevke, ti tudi piše na plačilni listi,... jaz sem tako mojemu izračunala dohodnino za letos,.. ko še ni dobil tistega lista od firme,...




Stran: [1]