Vaše mnenje prosim (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nutela -> Vaše mnenje prosim (14.4.2012 11:44:19)

Kupujem indukcijsko ploščo in tuhtam med inox robom ali klasično ploščo brez tega roba.Se mi zdi, da enkrat ornk udariš v rob, pa se lahko komot odkruši kak del-se motim? Kako imate ve?




petarda -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 11:50:59)

Brez roba. In mi je čisto OK tako. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.4.2012 12:05:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Janya -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 13:14:29)

Meni je posoda tako nerečno padla na rob plošče da se je razbila :(
zato bi jaz z robom




TomTaylor -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 15:38:20)

ma posoda lahko nesrečno pade tudi na sredino plošče... Mi jo imamo tako brez roba, ampak ko mi je prvič kipela juha in sem jo morala brisati v vseh predalih, med priborom, krožniki, posodo,..... mi je bilo takoj žal, da nima roba. Pa na wc tudi več ne skočim vmes preden kaj zavre.. [sm=jezicek.gif]




HHH -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 16:04:58)

Mi imamo takšno brez roba, ker mi je bila lepša. In ja, razbili smo jo. Prazna steklenica od bandidosa se je prevrnila na rob. Udarec sploh ni bil močan, je bil pa očitno pod pravim kotom [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Medea10 -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 16:14:36)

Tud mi imamo brez roba, mi dost lepše zgleda.




Paštetka -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 16:21:36)

Brez roba se hitro rob odkruši. Tudi meni se je. Ampak je pa lepša.
Za rob se ne sekiram, če poči, ker imam zavarovano. Problem rešen.




nananaja -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 16:45:36)

Brez roba ali pa rob po vseh stranicah. Jaz imam tisto, ki ima original rob le ob straneh, spredaj in zadaj pa ne, pa je po dobrih štirih letih prišli do tega, da sem kovinski rob odstranila, ker se ni več držal :)




nananaja -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 16:46:43)

Paštetka, ali je potrebno posebno zavarovanje ali se to šteje pod stekla pri zavarovanju hiše?




lenika83 -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 18:00:52)

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Paštetka, ali je potrebno posebno zavarovanje ali se to šteje pod stekla pri zavarovanju hiše?


Nisem sicer paštetka, samo bom vseeno odgovorila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Mi imamo zavarovano v okviru zavarovanja hiše. V trgovini so ponujali posebno zavarovanje samo za ploščo, brez kakšnega drugega zavarovanja. Mi smo se pa odločili, da zavarujemo zraven zavarovanja hiše, ampak ni pa to vključeno v osnovno zavarovanje hiše, ampak se mora posebej plačati.




nananaja -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 18:02:25)

A to je zavarovanje vseh stekel skupaj (z okni) ali še posebna postavka v zavarovanju hiše? Zanima me, ker to želim za vnaprej urediti ;)




TomTaylor -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 18:19:31)


IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

A to je zavarovanje vseh stekel skupaj (z okni)


Ja pomojem je to to.




Katy78 -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 20:34:16)

Jaz jo imam brez roba, ker mi je bila lepša in se še ni razbila. Imam pa ploščo zavarovano, mislim, da pride 20 ali 25 eur letno. Tašča ima isto zavarovano in ji je padel nanjo tisti lonček z začimbami in se je razbila pa so ji pripeljali novo.




lenika83 -> RE: Vaše mnenje prosim (14.4.2012 21:23:58)

Ne, pri nas ni zavarovanje vseh stekel. Posebej je steklokeramična plošča, pa koliko vem se še kakšna druga podobna zadeva lahko zavaruje. Ne vem sicer čisto natančno kako je s tem, ker načeloma imata zavarovanje hiše čez moja starša. Vem pa da smo se pogovarjali kako bi naredili s tem zavarovanjem, ker so nam v trgovini to ponujali. Potem smo se pa zmenili s svojim agentom in nam jo je on zavaroval.

Malo poglej na spletnih straneh zavarovalnic, če imajo kaj o tem napisano, meni nekaj internet štrajka zdaj, pa mi ne odpre.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.4.2012 10:54:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Paštetka -> RE: Vaše mnenje prosim (15.4.2012 15:04:00)


IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Paštetka, ali je potrebno posebno zavarovanje ali se to šteje pod stekla pri zavarovanju hiše?



Ne, vem, midva imava zavarovanje stanovanja in je vse zajeto.




Stran: [1]