zelen h2o (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


jabka -> zelen h2o (13.4.2012 11:42:26)

ima katera zelen h2o? Rdeči se mi je zdel bolj kompakten, zelen se ob pomivanju tal kar zvija .... Je pa manjši, in ga lžje lažje pospravit, vendar sem majčkeno razočarana nad trdnostjo....




TomTaylor -> RE: zelen h2o (14.4.2012 9:13:13)

Pa dej napiši naslednjič parni čistilec ne pa "zelen voda"...če ne bi napisala, da pomivaš z njim tla, ne bi imela tri čiste o čem govoriš. Zeleni in rdeči h20...




Anonimen -> RE: zelen h2o (14.4.2012 13:56:39)

JA če se pa tako zadevi reče no [sm=smiley36.gif]

Jaz ga imam in mi je super. Za tla, sploh pa za čiščenje oken [sm=smiley1.gif]




jabka -> RE: zelen h2o (14.4.2012 18:27:12)

TT, ja res je, morala bi napisat parni čistilec, tako da bi vsi razumeli :), itak pa tisti ki ga ima razume kaj je zelen h2o, mnenje pa lahko napiše le tisti, ki ga dejansko uporablja, a ne?

otika, s katero krpšo pereš okna? Probala sem pa je bilo okno fajst flekavo po čiščenju.




TomTaylor -> RE: zelen h2o (14.4.2012 18:47:55)


IZVIRNO SPOROČILO: jabka

TT, ja res je, morala bi napisat parni čistilec, tako da bi vsi razumeli :), itak pa tisti ki ga ima razume kaj je zelen h2o, mnenje pa lahko napiše le tisti, ki ga dejansko uporablja, a ne?




Imam belega. Čist taprvega. Škripa in poka, kot da se bo glihkar na koščke zlomil. Pa se v teh letih še ni. Ampak pomiva pa tla super. In kljub temu, da imam H2o-ja. sem jz še vedno prebrala "voda". Kill me. Pa ne me s tako resnostjo jemati, porkaduš [sm=smiley36.gif]






Anonimen -> RE: zelen h2o (14.4.2012 19:19:11)


IZVIRNO SPOROČILO: jabka
otika, s katero krpšo pereš okna? Probala sem pa je bilo okno fajst flekavo po čiščenju.


Okna perem z tisto gibljivo cevko, ki ima na koncu podolgovato glavo na katero namontiraš krpo z debelimi dolgimi "dlakami" ... jaz najprej s paro in to krpo pomijem okno in spravim stran vse mušje kakce in podobne zadeve, potem obrnem to glavo okrog, da z gumo postrgamodvečno vod stran in potem še z navadno plenico pobrišem okno. Nobene kemije, nobenega napora, okno se pa šajna v dveh minutkah [sm=smiley14.gif]




Stran: [1]