Kje kupiti/naročiti...? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Kerensa* -> Kje kupiti/naročiti...? (10.4.2012 3:07:43)

Ko pridete npr. v kakšen muzej ali v galerijo, imate ponavadi takoj ob vhodu eno tako veliko "Knjigo vtisov".
Ponavadi meri vsaj 50cm x 30cm, večinoma pa so še večje. Imajo trde platnice (nekatere tudi usnjene in gravirane) in večinoma po nekaj sto brezčrtnih listov.

V katerokoli knjigarno oz. papirnico sem prišla, so imeli na voljo samo A4 zvezke z navadnimi trdimi platnicami in nekaj sto črtastimi listi, nikjer pa mi niso znali povedati, kje bi lahko kupila oz. naročila zgoraj omenjeno. V Konzorciju, kjer imajo točno takšen zvezek/knjigo zase (za vtise obiskovalcev), so mi znali povedati samo to, da so jo naročili po meri - niso pa vedeli, kje in za koliko. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

V glavnem - kje v SLO ali bližini (Trst, Celovec, Zagreb) kupiti ali naročiti nekaj takšnega? Cena ni odločilnega pomena.




oksy -> RE: Kje kupiti/naročiti...? (10.4.2012 5:15:48)

Vprašaj v fotokopirnicah kjer vezejo diplomske naloge. Prineses liste in ti zvezejo pac prazne liste. Meni so zvezali prazne A4 in uredili napis na platinici po moji želji. Mislim, da tudi z večjimi formati ne bi smel biti problem.




mateyka -> RE: Kje kupiti/naročiti...? (10.4.2012 8:55:18)

točno to - tam kjer vežejo diplome.




Anonimen -> RE: Kje kupiti/naročiti...? (10.4.2012 9:36:00)

Tiskarna knjigoveznica Radovljica mi je padla prava na pamet.




Kerensa* -> RE: Kje kupiti/naročiti...? (12.4.2012 7:44:42)

Hvala za ideje.




Stran: [1]