Slike in videoposnetki (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sončnica24 -> Slike in videoposnetki (4.4.2012 16:16:02)

Rabim pomoč, včeraj sem po "pomoti" na novo naložila Windowse na računalnik in posledično sem izgubila vse slike in videoposnetke - je kakšna varianta da jih dobim kako nazaj?




tapeta -> RE: Slike in videoposnetki (4.4.2012 17:56:37)

Moj je mojster za take zadeve in pravi, da še ni nič izgubljeno. [sm=smiley1.gif] Iz računalnika moraš vzet disk in ga priklopit na drug računalnik in potem obnoviš podatke iz svojega diska na disk v drugem računalniku. Do takrat pa nič na novo ne nalagaj na računalnik.Tako nekako mi je zdej moj na hitro povedal. Najbolje, če imaš koga,ki se malo spozna na to in ti priskoči na pomoč, sploh ker potrebuješ še en računalnik.




sončnica24 -> RE: Slike in videoposnetki (4.4.2012 18:08:40)


IZVIRNO SPOROČILO: tapeta

Moj je mojster za take zadeve in pravi, da še ni nič izgubljeno. [sm=smiley1.gif] Iz računalnika moraš vzet disk in ga priklopit na drug računalnik in potem obnoviš podatke iz svojega diska na disk v drugem računalniku. Do takrat pa nič na novo ne nalagaj na računalnik.Tako nekako mi je zdej moj na hitro povedal. Najbolje, če imaš koga,ki se malo spozna na to in ti priskoči na pomoč, sploh ker potrebuješ še en računalnik.



Saj v tem je problem da so se meni na novo windowsi naložli že tako da to je zamujeno. Zdaj sem sicer našla en program bom vidla kaj bo.




tapeta -> RE: Slike in videoposnetki (4.4.2012 18:22:23)

Vem, da so windovsi že do konca naloženi in po tem postopku lahko to rešiš. S tistim sem misla, da ne nalagašnovih datotek gor, dokler ne rešiš tega.




Stran: [1]