RE: Šivanje poročne obleke (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


m_o_i -> RE: Šivanje poročne obleke (5.4.2012 9:45:49)

vse to dela, ja

poslji mi zs, da ti dam telefonsko. cene so nedizajnerske [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
pies: je pa iz Velenja!




nananaja -> RE: Šivanje poročne obleke (5.4.2012 22:36:51)

Meni je tudi poročno obleko šivala šivilja iz domačega kraja. Cena je bila nižja od izposoje v cenejših salonih :)
Sem pa glih zadnjič videla na njeni fb strani videla svojo oblekico. Je pa z Gorenjske.




benika -> RE: Šivanje poročne obleke (5.4.2012 23:14:55)


IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Meni je tudi poročno obleko šivala šivilja iz domačega kraja. Cena je bila nižja od izposoje v cenejših salonih :)
Sem pa glih zadnjič videla na njeni fb strani videla svojo oblekico. Je pa z Gorenjske.



Link? Na ZS?




Tutan -> RE: Šivanje poročne obleke (6.4.2012 19:28:32)

Meni je tudi delala obleko Stanka Blatnik iz Koroške. Še blago mi je našla, ker sem želela točno specifično barvo indijske svile. Ok, blago je bilo sicer malo dražje, ona pa ima normalne cene, kljub temu, da je že mednarodno priznana. Vzela tudi pri njej en suknjič, narejen po merah, brez detajlov, ki mi je kot ulit, nosljiv, cena pa precej nižja od dizajnerskih cunj.




gsatalema -> RE: Šivanje poročne obleke (12.4.2012 15:42:19)

Pozdrav, tudi jaz sem bila pred približno dvema letoma pred enako dilemo - izposoja po nenormalni ceni, ali šivilja!? Odločila sem se za slednjo in niti za trenutek mi ni bilo žal. Moja šivilja prihaja iz Mb in ima večletne izkušnje z šivanjem poročnih in svečanih oblek, tako da priporočam. Je ga. Vesna Jureš, poglej na njeno spletno stran....




Hope2 -> RE: Šivanje poročne obleke (12.4.2012 17:10:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Meni je tudi delala obleko Stanka Blatnik iz Koroške. Še blago mi je našla, ker sem želela točno specifično barvo indijske svile. Ok, blago je bilo sicer malo dražje, ona pa ima normalne cene, kljub temu, da je že mednarodno priznana. Vzela tudi pri njej en suknjič, narejen po merah, brez detajlov, ki mi je kot ulit, nosljiv, cena pa precej nižja od dizajnerskih cunj.


Še ena z njeno poročno obleko[sm=smiley1.gif]. Vzela sem pa tudi jaz še en plašček. Zadovoljna in priporočam[sm=smiley1.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]