Dobra vila Maja (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


TomTaylor -> Dobra vila Maja (28.3.2012 13:10:34)

A gre samo meni na jetra pocukrana okrašenost njenih člankov, intervjujev,...da o nakitu ne govorim. Mislim ne vem, a je to, kar ustvarja namenjeno najstniškim punčkicam ali odraslim ljudem - tako ženskam kot moškim al kako?...Ne vem, nekak mi je tako pocukrano posiljujoča z vso to rozasto vilinskostjo...Preveč no. Ni mi glih. Nekako.

Medtem ko Varja Kališnik mi je pa mega.

Kaj pa ve mislite?


Če slučajno katera Maje še ne pozna: http://www.dobravila.com/

Če vam potegne super, če vam pa ne - zakaj?




Daschi -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 14:34:20)

To je zato, ker nisi nič vilinska. Ti ne more bit všeč.
Če bi pa verjela v dobre vile, bi bilo drugače.

Jaz v take vilinske ljudi dobrega srca, srca velikega kot svet, ki jemljejo denar na račun človeške naivnosti, ne dam veliko.




HuAnita -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 14:40:52)

Ampak če že sprašuješ  - meni gre to osladje na račun tega, da (se) prodamo, zelo na nervo, zato pa tudi kaj prida v moji karieri, kar se tega tiče, nisem dosegla. Ker mi vse te smehljajoče in 'shinny-happy-people' fore, če so fejkane, niso blizu in se preveč težko pretvarjam, imam predolg jezik, preveč kritično po navadi razmišljam....

Ja, ja, ja, saj se probala smehljat, prikimavat, biti tiho - ampak je tkao trpel moj ego, da je to 'no go'--- :-)

Enim pa paše, no, večini ljudi, tako osladje, ko ga prečitaš, da glumi, ampak neeeeee, ta in ta je pa takoooooo prijazen, eveeeeedno nasmejan,... poljubi mojo rit prijazen, ja.....  ampak vsak po svoje, ne?




josephine27 -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 14:57:37)

Je ne poznam dovolj dobro, da bi se lahko opredelila. Prebrala sem čisto slučajno dva intervjuja z njo tako, da približno vem kaj počne. Na prvi pogled mi deluje simpatično nisem pa nekako začutila njene pristnosti. Mogoče bi bilo, če bi jo srečala v živo drugače. Sem sicer opazila, da je vse punčkasto v roza barvi tako, da če ti ta barva ne sede potem ti tudi ona najbrž ne more potegnit.




liliana -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 15:14:32)

Meni pa te vile in škrati s prodajanjem idej in megle za lepše, popolnejše tuzemno in nadzemno življenje gredo precej na živce......so v bistvu kot vedeževalke, le da so si nadeli bolj sofisticirana imena.....

poznam namreč enega, ki ga je kar naenkrat nekaj prešinilo in je začutil, da mora to svojo "vilinsko moč" prenašati, za ustrezno ceno seveda, drugim ljudem, da jim pomaga pri njihovi rasti.....ker ga pa poznam že leta, pa precej dvomim v njegovo "vilinsko moč"......




Barik@ -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 15:29:23)

Ne, meni gre ena druga na živce.




alda -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 16:16:18)

kako že poje Adi?
Vse za dober biznis, vse za velik dnar [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Mi pa nekako ne sedejo ne neke vile, škrati, kamni modrosti, gongi,....pa ne vem še kaj.,
ampak očitno so ljudje še vedno daleč od krize, da so za take in drugačne talismine, ki naj bi jim prinesle tako materialno/predvsem/ kot duhovno srečo , prerokovanja,....pripravljeni dati kar fajn evrčkov!




posh -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 16:19:45)


IZVIRNO SPOROČILO: alda

ampak očitno so ljudje še vedno daleč od krize, da so za take in drugačne talismine, ki naj bi jim prinesle tako materialno/predvsem/ kot duhovno srečo , prerokovanja,....pripravljeni dati kar fajn evrčkov!




jaz pa mislim ravno obratno. Takšne fore se razpasejo ravno v obdobjih krize, ko ljudem ne preostane nič drugega, kot pa verovanje v take bedarije iz čistega obupa. In saj se ve, upanje umre zadnje..




alda -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 16:25:42)

IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: alda

ampak očitno so ljudje še vedno daleč od krize, da so za take in drugačne talismine, ki naj bi jim prinesle tako materialno/predvsem/ kot duhovno srečo , prerokovanja,....pripravljeni dati kar fajn evrčkov!




jaz pa mislim ravno obratno. Takšne fore se razpasejo ravno v obdobjih krize, ko ljudem ne preostane nič drugega, kot pa verovanje v take bedarije iz čistega obupa. In saj se ve, upanje umre zadnje..


sem mislila bolj v tem smislu, ko so npr. pripravljeni za en kamen, ki ga kupiš pri kitajcu za 2€ , pri kakemu samozvanemu rešitelju plačati tudi po 10x-20x več!
Npr. soseda je tako pri eni vedeževalki poleg seanse, še kupila talisman, ki naj bi ji pomagal rešiti težave z možem za 80€.
In čez par dni na Raštelu v eni trgovinci vidi identičen obesek za nekaj manj kot 4€.  i

moj point: če nebi si mogla privoščit dat 80€ za obesek okinčen s kosem perja, ga nebi vzela!




josephine27 -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 16:46:14)

tudi jaz drugače ne verjamem v razne talismane. verjamem pa 100% v zakon privlačnosti. enkrat sem imela možnost poskusit brezplačno zvočno kopel s tibetanskimi gongi in moram priznati, da je bilo super. če ne drugega sem se res super sprostila tako da bi šla takoj še enkrat, če bi se pojavila podobna priložnost[sm=smiley1.gif]

je pa res, da danes nekateri s prodajanjem megle veliko služijo na račun naivnih ljudi. ampak ne vem no. jaz mislim, da prej ali slej začutiš če kdo ni pristen.




MioBambino -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 19:36:20)

Ko sem jo samo brala, je bilo še vse vredu.[sm=smiley1.gif]

Potem pa sem jo enkrat videla na YouTube in me je do vsega minilo.[sm=smiley11.gif]




LuLu -> RE: Dobra vila Maja (28.3.2012 20:30:26)

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Ne, meni gre ena druga na živce.

In to je...




josephine27 -> RE: Dobra vila Maja (23.4.2012 22:18:01)

Umikam svoje komentarje. Sem spoznala Majo in je super punca[sm=smiley1.gif]




jabi babi -> RE: Dobra vila Maja (24.4.2012 16:02:16)

larifari:))))vsaj zame:)))pa brez zamere to je samo moje mnenje:)))




Barik@ -> RE: Dobra vila Maja (24.4.2012 16:53:17)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Ne, meni gre ena druga na živce.

In to je...

ti povem v živo [sm=smiley2.gif]




kajalin* -> RE: Dobra vila Maja (25.4.2012 10:26:25)

Sm pogledala link in mislim, da igra na iste katre k "Karin " vedeževalka po moje prodajalka megle, ubogim obupanim naivnim ljudjem, k se v času krize zatekajo k njim... Mislim en kos plastike morš čistit 1-5 ur, pol boš pa srečna...te njene kocke in podstavki ( Karin ), in sm gledala oddajo, to je tv shop nč drugega, ker lahko pokliče samo tisti k že ima kak njen izdelek, adijo[sm=jezicek.gif] in Kangler jo smatra kot pridobitev Mb, pomembna umetnica, ma ja sej je...meglo zna drago prodajat.




LuLu -> RE: Dobra vila Maja (25.4.2012 10:32:53)

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

...meglo zna drago prodajat.

Pomembno je to, da se megla dá prodajat. Poceni ali drago. Je  dosti v psihi. Če nekaj verjameš, da ti bo pomagalo, ti tudi lahko. To je pozitivno razmišljanje, ki veliko pomaga. Eni pač verjamejo v meglo, eni v kaj drugega. Samo, da v nekaj... pa je življenje lepše [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
(Btw, prodajati se da vse na tem našem ljubem svetu. Tudi človeka, Eifflov stolp, otoke, dušo hudiču,... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], megla je samo ena malenkost več.)




Daschi -> RE: Dobra vila Maja (25.4.2012 14:26:00)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

...meglo zna drago prodajat.

Pomembno je to, da se megla dá prodajat. Poceni ali drago. Je  dosti v psihi. Če nekaj verjameš, da ti bo pomagalo, ti tudi lahko. To je pozitivno razmišljanje, ki veliko pomaga. Eni pač verjamejo v meglo, eni v kaj drugega. Samo, da v nekaj... pa je življenje lepše [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
(Btw, prodajati se da vse na tem našem ljubem svetu. Tudi človeka, Eifflov stolp, otoke, dušo hudiču,... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], megla je samo ena malenkost več.)



In če verjameš, da ljudje še zdaj, v tem stoletju hodijo množično v cerkev in poslušajo o peklu, nebesih ter o tem, da je božji otrok le tisti, ki je krščen, potem je vilnska Maja samo en delček, neznaten delček.




josephine27 -> RE: Dobra vila Maja (25.4.2012 15:37:51)

Eno vprašanje, ki me res zanima. V kaj vi verjamete? Ozirma v čem je smisel vašega življenja? Opažam, da je krščanstvu nakolonjenih vse manj ljudi. Očitno niso aktualne niti vile, zakon privlačnosti, vedeževanja,... pa me res zanima. Jaz misli, da vsak človek rabi v nekaj verjet.




Daschi -> RE: Dobra vila Maja (25.4.2012 16:15:43)


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Eno vprašanje, ki me res zanima. V kaj vi verjamete? Ozirma v čem je smisel vašega življenja? Opažam, da je krščanstvu nakolonjenih vse manj ljudi. Očitno niso aktualne niti vile, zakon privlačnosti, vedeževanja,... pa me res zanima. Jaz misli, da vsak človek rabi v nekaj verjet.


Vase in v svojo družino.




b.Vanilija -> RE: Dobra vila Maja (20.1.2013 19:13:23)

Antipatična in marketinško usmerjena ženska. Nobene posebne energije o kateri tako pripoveduje, je pa slutiti zajeten kupček denarja. Od enega predavanja zasluži tudi do 500 evrov za 2 uri "pravljičnega" nakladanja o čarobnosti življenja. $.$




Stanislava_ -> RE: Dobra vila Maja (20.1.2013 20:36:42)

IZVIRNO SPOROČILO: b.Vanilija

Nobene posebne energije o kateri tako pripoveduje, je pa slutiti zajeten kupček denarja. Od enega predavanja zasluži tudi do 500 evrov za 2 uri "pravljičnega" nakladanja o čarobnosti življenja. $.$


Očitno nekaj energije, ki jo ljudje iščejo in potrebujejo, ima, če se proda za 500€.





Frodo Bisagin -> RE: Dobra vila Maja (20.1.2013 22:10:19)


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Eno vprašanje, ki me res zanima. V kaj vi verjamete? Ozirma v čem je smisel vašega življenja? Opažam, da je krščanstvu nakolonjenih vse manj ljudi. Očitno niso aktualne niti vile, zakon privlačnosti, vedeževanja,... pa me res zanima. Jaz misli, da vsak človek rabi v nekaj verjet.


Vile, vedezevanja itn s krscanstvom nima nobene sticne tocke. Krscanstvo je namrec mocno priti kakrsnim koli magicnim obredom. Vsakdo si pa verejtno najde nekaj v kar bo verjel in kar ga motivira. Dejstvo pa je, da vilinska, magicna, angelska ipd pojavnost ni nikoli racionalna, temvec se skriva prav v prepricanju posameznika ali bo ali ne bo verjel (enako kot v boga) oz. njegovo dusevno stanje ali potrebuje ali ne potrebuje zunanje moci. Ko se ljudje pocutijo nemocne, se pogosto zatecejo k nekim nadnaravnim silam. V kolikor avtosugestija deluje - imas dokaz, da je delovalo. Cloveska psiha je pac taka, da ce zelis, si najdes dokaz... in vidis neke pozitivne premike v tonu odtujenega moza in podobne oslarije. Pomembno je, da so ljudje zadovoljni in da je ponudnik storitev zadovoljen. Kdo pa ima pravico soditi kaj mora komu biti v tolazbo in s cem mora biti zadovoljen.
Narobe je, ko na te fore pade neka oseba naklonjena avtodestrukciji in si namesto da bi si z verovanjem poboljsal zivljenje, si le tega mocno otezuje in poslabsa. Tukaj pa nastopi odgovornost ponudnika storitev, za katero se mnogim cisto ****a ker ostaja na nacelni, eticni in moralni ravni. prodajanje megle pa ni neko z etiko prepojeno dejanje.




Stran: [1]