[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.3.2012 10:48:36)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ZARA -> RE: mogoče kdo ve za kakšno delo gre?? (14.3.2012 10:55:19)

Če je vnaprej za plačat, bi se ognila takih "poslov" na kilometer. Naj oni tebi plačajo 36 €, če so tako zelo uspešni, pa se boš potem odločila.




TomTaylor -> RE: mogoče kdo ve za kakšno delo gre?? (14.3.2012 10:56:13)

Citiram: "Seveda pa bo zaslužek, pri tistih, ki se bodo lotili posla bolj resno s časom bistveno večji.
Možnost pristopa 36€ ( enkratkratno plačilo za dostop do spletne strani, orodij, ki jih potrebujete za delo)"


A še kaj ni jasno?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.3.2012 10:56:47)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Janyna -> RE: mogoče kdo ve za kakšno delo gre?? (14.3.2012 11:15:04)

Ne verjemi in ne nasedaj, zapri in išči dalje, če iščeš službo. Take variante, da moraš sam nekaj vložit, plačat in podobno se ponavadi vedno izkažejo za goljufive in ljudje se ne veliko opečejo, ne bodi še ti ena izmed njih.




Anonimen -> RE: mogoče kdo ve za kakšno delo gre?? (14.3.2012 11:51:17)

Mene bi že močno očitne slovnične napake odvrnile od klica v to podjetje, da moram pa še "vstopnino" plačat pa sploh.




liliana -> RE: mogoče kdo ve za kakšno delo gre?? (14.3.2012 12:36:50)

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

http://norimarket.si/index.php?option=com_adsmanager&view=details&id=999&catid=15&Itemid=54

A je kdo, ki to že dela?
Lahko res zaslužiš?




Dvomim......po moje se gre za "postavljanje" oglasov na facebook za kake grozno učinkovite kreme, olja ipd.....sklepam po tem, ko sem pogledala ostale oglase te uporabnice na linku.......

Sem pa včeraj gledala oddajo Preverjeno, kjer so govorili o eni grozno iznajdljivi računovodkinji, ki je ukradla v podjetju čez 600.000 EUR (tako seveda, da je namesto dobaviteljem, nakazovala sebi)....sedaj se pa ukvarja z organiziranjem raznih internet prodaj in celo z vedeževanjem......tako da ta oglas meni liči na nekaj podobnega, sigurno ne gre za isto osebo, gre pa sigurno za grozen nateg......nateg je že to, da moraš plačati za nekaj imaginernega, ker nimaš pojma, zakaj se gre.....torej baba dobesedno prodaja meglo.....

In definitivno bi na internetu potrebovali neko Acto, da bi take nategovalce vsaj malce omejila......




posh -> RE: mogoče kdo ve za kakšno delo gre?? (14.3.2012 12:55:39)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

http://norimarket.si/index.php?option=com_adsmanager&view=details&id=999&catid=15&Itemid=54

A je kdo, ki to že dela?
Lahko res zaslužiš?




Dvomim......po moje se gre za "postavljanje" oglasov na facebook za kake grozno učinkovite kreme, olja ipd.....sklepam po tem, ko sem pogledala ostale oglase te uporabnice na linku.......

Sem pa včeraj gledala oddajo Preverjeno, kjer so govorili o eni grozno iznajdljivi računovodkinji, ki je ukradla v podjetju čez 600.000 EUR (tako seveda, da je namesto dobaviteljem, nakazovala sebi)....sedaj se pa ukvarja z organiziranjem raznih internet prodaj in celo z vedeževanjem......tako da ta oglas meni liči na nekaj podobnega, sigurno ne gre za isto osebo, gre pa sigurno za grozen nateg......nateg je že to, da moraš plačati za nekaj imaginernega, ker nimaš pojma, zakaj se gre.....torej baba dobesedno prodaja meglo.....

In definitivno bi na internetu potrebovali neko Acto, da bi take nategovalce vsaj malce omejila......



Se strinjam. Sem gledala tudi jaz Preverjeno- groza!




Stran: [1]