Zobozdravnik Celje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mancka -> Zobozdravnik Celje (14.3.2012 8:19:30)

Za vse tiste, ki ste iz Celja in okolice imam vprašanje. Menjala sem si zobozdravnika, ker s prejšnjo zobozdravnico nisem bila nikakor zadovoljna, zraven tega me je še naročala na par mesecev, tako, da bi mi zobje lahko skoraj že odpadli. V tem času sem ostala brez treh zob in z enim mostičkom ter eno krono pri svojih 30ih letih. Zdaj imam novega zobozdravnika, vse lepo in prav, ampak ne vem kako je s plačevanjem belih plomb. Podpisala sem, da je pač doplačilo bele plombe 40 eur, kar je še ok, če ti seveda enkrat dela 1 zob. Glede na to, da sem pa brezposelna in si ti skoraj luksuz komaj privoščim, me je nazadnje skoraj kap, ko mi je delal naenkrat dva zoba - šlo je za menjavo temne plombe za belo - sploh mi ni povedal, da mi bo delal dva zoba in tako je bilo za plačat 80 eur, kar se mi zdi ogromno naenkrat. Najbolj čudno se mi zdi, da mi menjuje plombe namesto, da bi mi popravil zobe,ki so res zanič..ne vem no, ni mi logike. Očitno hoče na meni samo zaslužit.

A ima kdo kakršenkoli predlog za drugega zobarja v Celju ali okolici, ki je morda kaj cenejši, saj si tako dragega zobarja enostavno ne morem privoščiti, s tem, da me ta res naročuje na 14 dni in me je naslednjič kar strah iti tja, saj nimam toliko denarja, da bi si to lahko privoščila [sm=smiley13.gif].




majčica1508 -> RE: Zobozdravnik Celje (14.3.2012 8:24:30)

Bela plomba je plačljiva,če si zaposlena ali ne...Žal pač tako je....
Moja je iz Celja in ima plombo 45-50€.....Ja so zlatarji,ni kaj...........
Povej svojemu izbranemu zobozdravniku,kaj želiš in se bosta že uskladila....
Srečno




HuAnita -> RE: Zobozdravnik Celje (14.3.2012 8:26:27)

Veliko sreče pri iskanju dobrega zobarja, še rajši zobarice, v CE!!!!!
Mi te sreče - niti z otroci - nimamo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




pomar*ANČA* -> RE: Zobozdravnik Celje (14.3.2012 8:38:16)

mancka, poslala sem ti zs...




Janyna -> RE: Zobozdravnik Celje (14.3.2012 10:26:27)

Jaz bi zobozdravnika kar direkt vprašala kako je s temi menjavami plomb in razložila situacijo. Pa že na začetku, preden imaš vse inštrumente v ustih in ne moreš ne odkimat, ne prikimat, sam mežikaš lahko, pač da če ti bo karkoli delal, da ti naj da amalgamsko noter oz. tisto, ki ni za doplačilo, pa boš videla kako bo potem. Če bo ponorel in začel neki pametovat, potem veš da samo služi na tebi, ker tvojih želja ne upošteva, verjetno pa ne bo problema.

Če boš iskala novega zobozdravnika, pa veliko sreče, mogoče ti pa pomaga tale tabelca na ZZZS (vir. www.zzzs.si )

Prosti zobozdravniki: www.zzzs.si/zzzs/internet/zzzs.nsf/0/6f2cad56ee119706c125770b00390171/$FILE/%C5%A0tevilo%20opredeljenih%20po%20starostnih%20skupinah%20pri%20aktivnih%20zobozdravnikih%20na%20dan%2030.11.2011%20za%20www..xls

Komentar tabele: www.zzzs.si/zzzs/internet/zzzs.nsf/0/6f2cad56ee119706c125770b00390171/$FILE/komentar-zobozdravstvo-4-2011.doc




posh -> RE: Zobozdravnik Celje (14.3.2012 13:03:34)


IZVIRNO SPOROČILO: mancka

Podpisala sem, da je pač doplačilo bele plombe 40 eur, kar je še ok,




Pa to pri koncesionarju? Se pravi, on dobi od zavarovalnice denar za amalgamsko plombo in še računa 40 eur doplačila?
Toliko jaz plačam pri samoplačniku za plombo.

Drugače se je pa treba vse zmenit PRED delom, kaj in kako bomo delali in cena seveda. Pa saj to je normalno, drugačnemu jaz sploh ne bi hodila.




Stran: [1]