masaža (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


aknela123 -> masaža (13.3.2012 22:19:02)

no, ker že cela vesoljna slovenija hodi na masažo, sem se tudi jaz odločila, da grem. kar tako, malo za crkljanje. šla sem na klasično masažo celega telesa. ja, fajn je blo tisto uro ležat, brez da otroci skačejo po meni. edino malo me je zeblo, imela sem mrzle noge in roke. pa mi pravi maser (z desetletno prakso), da ima večina žensk tako ko jih masira. zdaj pa mi prihajajo informacije od drugod, da večina maserjev dele telesa, ki jih takrat ne masira, pokrije.
kakšne imate ve izkušnje in sigurno je na RR tudi kaka maserka glede pokrivanja z brisačo med masažo?

(vem da ni neka vau tema, samo malo bi mogla iti pospravljat, pa mi ni).




LuLu -> RE: masaža (13.3.2012 22:26:21)

Meni je noge vedno pokrila, ko mi je hrbet masirala. Tudi omenjala nekaj, da me kao ne bo zeblo.
Meni je vau tema, ker masaže so super, pa spomnila si me, da je že čas za kakšno.




jullie -> RE: masaža (13.3.2012 22:50:41)

..absolutno se med masažo pokriva z brisačo...odkrit je samo masiran del telesa.. ponavadi pa imajo na mizah še grelne blazine.. sploh v kakšnih centrih..




MioBambino -> RE: masaža (13.3.2012 22:50:49)

Preizkusila sem veliko različnih masaž, pri različnih maserjih.

Načeloma sem bila vedno pokrita(kolikor poznam, bi bilo tudi prav tako), nekateri so me še dodatno preko brisače pokrili z deko.

Tam, kjer me je zeblo(premalo ogrevanja- sem povedala), nisem nikoli več šla.[sm=smiley1.gif]




dreamhorse -> RE: masaža (14.3.2012 8:47:03)

Grelna miza, plus brisača in deka....




alda -> RE: masaža (14.3.2012 9:49:57)


IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

no, ker že cela vesoljna slovenija hodi na masažo
, sem se tudi jaz odločila, da grem. kar tako, malo za crkljanje. šla sem na klasično masažo celega telesa. ja, fajn je blo tisto uro ležat, brez da otroci skačejo po meni. edino malo me je zeblo, imela sem mrzle noge in roke. pa mi pravi maser (z desetletno prakso), da ima večina žensk tako ko jih masira. zdaj pa mi prihajajo informacije od drugod, da večina maserjev dele telesa, ki jih takrat ne masira, pokrije.
kakšne imate ve izkušnje in sigurno je na RR tudi kaka maserka glede pokrivanja z brisačo med masažo?

(vem da ni neka vau tema, samo malo bi mogla iti pospravljat, pa mi ni).


[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ne spadam v vesoljno Slovenijo, ker Ne hodim na masažo !

Vsakih toliko svojga prisilm, da mi zmasira hrbet in noge , pa me Hb nikoli ne zebe [sm=jezicek.gif]




Janyna -> RE: masaža (14.3.2012 10:15:15)

Jaz sem bila le enkrat na klasični masaži in meni ni bila nek vau, ne vem očitno se nisem sprostila al kaj jaz vem kaj, sem misla da bo bolj sproščujoče delovalo name, pa ni. Je bilo pa fajn ležat kako uro tam na mizi, to pa ja. Glede vprašanja, pa ja tudi mene je pokrivala z brisačo, samo tist del, ko ga je masirala, je bil odkrit, drugače sem bila pa pokrita, je rekla, enako kot pri eni, ki je že pisala na temi, da zato, da me ne bo zeblo.




drifty -> RE: masaža (14.3.2012 11:15:54)

Moja maserka ima pozimi ogrevano masažno mizo. Tisti del, ki ga masira je odkrit. Dele telesa, ki jih v tistem trenutno ne masira pa pokrije z brisačo in po potrebi še s kakšno dodatno odejo.
Meni ni prijetno če me zebe in potem nič ne uživam v taki masaži.




Stran: [1]