Prevleka za sedežno... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


HuAnita -> Prevleka za sedežno... (12.3.2012 14:17:16)

Še v Ikei sem iskala, ampak nekaj takega, kot sem si zamislila, nisem še našla...
Skratka, ne samo neko prevleko, ki hitro zdrsi dol, ampak fiksno, pa da bi šlo za malo kompaktenjše blago... da bi se dalo kje pričvrstiti....

Pred časom sem gledala neko zadevo v nekem katlogu - Quelle?! - ampak teh katalogov ne dobivamo več...

Imeli smo tudi eno pregrinjalo iz trgovine Sariko, 30 eur je stalo, ampak je nenehno drselo....


še kak namig - razen da damo komu prav šivat?




ona -> RE: Prevleka za sedežno... (12.3.2012 20:36:07)

Uf, težka bo...jaz sem pred leti vzela eno v katalogu Otto in se je kar obnesla,sem se jo pa potem naveličala...malo poglej tudi po kakšnih mestnih sejmih,ko pridejo iz cele Slovenije prodajat kakšne čevlje,oblačila...tam bi se našel kdo,ki prodaja prevleke...drzgače poznam jaz eno Meri iz Križa pri Sežani,ki jih prodaja,ma se mi ne zdijo prav ok,ker je blago bolj v takih čudnih barvah...ne vem, če želiš ti dam telefonsko...ona drugače prodaja tudi po sejmih,zato sem ti omenila sejem...je pa res kriza z temi prevlekami [sm=zmeden.gif]




ona -> RE: Prevleka za sedežno... (12.3.2012 20:37:39)

A,ja pa v Palmanovi bi se mogoče kaj našlo v tistem centru,čisto takoj,ko prideš ven iz avtoceste je ena trgovina,kjer imajo tudi nekaj omar,televizije,luči...imajo tudi rjuhe in prevleke za kavče,ma spet ne nekaj oh in sploh...je pa res,da sem bla nazadnje tam pred dvemi leti,tako,da so mogoče kaj nabavili zanimivega [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]