prenosna posteljica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


smokyhawk -> prenosna posteljica (8.3.2012 15:14:32)

Pozdravljene..

Zanima me,če imaste kakšno idejo kako povišati dno prenosne posteljice, kot veste je precej globoka da sežeš po otroka. ker bo ta posteljica pri babici, bi ji rada olajšali zadevo, ko se bo želea skloniti in vzeti otroka v naročje. nakup posteljice ne pride v upoštev ker imam že to posteljico in se mi ne zdi smiselno še denar za novo devat. pa še placa je bolj malo in ta se lahko priročno zloži in pospravi. v glavnem, pomislila sem na neko zeeeloooo debelo peno,pa vendar nevem,ima kdo kašno idejo oziroma je s tem že sama prakticirala????

LP




n€na -> RE: prenosna posteljica (8.3.2012 19:43:00)

jaz sem v BC kupla tole

http://babybutt-de.erwinmueller.com/shop/artikel-DE-de-BB/Unterwegs/Reisebetten/Baby-Butt-Reisebett-Einhang-22369-34698-0.htm






Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.3.2012 19:58:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




2sneg13 -> RE: prenosna posteljica (8.3.2012 20:12:36)

jaz bi raje kupila posteljico, rabljeno. Jo dobiš že za 50€.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.3.2012 20:20:28)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




naja17 -> RE: prenosna posteljica (8.3.2012 21:47:42)

Eni kolegi so kupli stiropor v merkurju, natovoril prenosno, prej pač obrezal, lepo zadelal s posteljnino, se sploh ne vidi in čist fajn zgleda [sm=bravo.gif].




smokyhawk -> RE: prenosna posteljica (9.3.2012 8:13:26)

Hm,tole s stiroporjem se oa fino slisi,pa tile jogiji za prenosno tudi,debelina jogija me edino skrbi,kaj pa tle na linku sem tudi opazila nek nastVek za prenosno posteljco,mi karera zna povedat namen tega??




Stran: [1]