Facebook (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LuLu -> Facebook (1.3.2012 20:43:53)

Ojla, a ve katera kak rešit problem, če ti fb javi, da email ni pravilen in se ne morem prijaviti na svoj račun?




enea -> RE: Facebook (1.3.2012 20:53:35)

da se nisi mogoče zatipkala???[sm=zmeden.gif]




LuLu -> RE: Facebook (1.3.2012 20:58:07)

Ne, ker je vse shranjeno in email in geslo... vsak dan prime, danes pa ne več.. pa preverla email, če dela in je vse ok




mika -> RE: Facebook (1.3.2012 21:07:56)

Poglej kaj piše kot obrazložitev.Tudi moj mož se prejšnji teden ni mogel prijaviti, ker so nekaj delali na FB, medtem ko sem se jaz lahko . Naslednji dan je šlo.




LuLu -> RE: Facebook (1.3.2012 21:22:32)

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Poglej kaj piše kot obrazložitev.Tudi moj mož se prejšnji teden ni mogel prijaviti, ker so nekaj delali na FB, medtem ko sem se jaz lahko . Naslednji dan je šlo.

To piše... prvič to vidim...
---------------------------------------------

Napačen e-poštni naslov

Elektronski naslov, ki ste ga vnesli, ne priprada nobenemu uporabniškemu računu. Lahko pa poskusite s čiščenjem predpomnilnika in piškotkov v vašem brskalniku z upoštevanjem ta navodila.
Lahko se prijaviš prek katere koli e-pošte, uporabniškega imena ali številke mobilnega telefona, povezanega s tvojim računom. Prepričaj se, da bo vtipkana pravilno.
-------------------------------------------------------





LuLu -> RE: Facebook (1.3.2012 21:23:45)

Piškotke sem že zbrisala, ostalo pa ne bom... zgodovina, priljubljene,...




mika -> RE: Facebook (1.3.2012 21:35:15)

Pol je pa nekdo vdrl v tvoj profil [sm=zmeden.gif]. Zgodilo se je sestrini sošolki in sploh ni mogla več gor.





LuLu -> RE: Facebook (1.3.2012 21:49:30)

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Pol je pa nekdo vdrl v tvoj profil [sm=zmeden.gif] . Zgodilo se je sestrini sošolki in sploh ni mogla več gor.



Vem, da se to dogaja, bom še malo preverjala, če je to to...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.3.2012 10:25:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




LuLu -> RE: Facebook (6.3.2012 23:22:23)

Nič novega... ne gre. Meni se zdi, da je pred kakim tednom neki pubec bil na tv, kao da predstavlja Fb Slovenije. Dela za Fb. Ve katera kaj več... kak kontakt kakega slovenca, ker bi raje to probala rešit s slovencem kot pa z američani...




Kerensa* -> RE: Facebook (6.3.2012 23:23:32)

Poišči Mateja Špeharja (je SLO strokovnjak za FB) in mu pošlji e-mail.




LuLu -> RE: Facebook (6.3.2012 23:25:41)

Ni sicer ta pubec, sem slike pogledala, ampak sem našla njegovo stran, pa mu bom poslala mejl. Hvala.




Stran: [1]