|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hranjenje dojenčka na poti?
1.3.2012 10:51:54   
hani bani
spet jaz...ampak kaj čmo tko je :) zanima me če je imela še katera podobno uprašanje in je odkrila odgovor :P jaz pač spadam v tisto nesrečno skupino mamic ki nimajo mleka in se futrava samo z umetnim. zanima pa me nekaj drugega : če hočem z Alexio na pot kaj naj uzamem za jest glede na to da ima šele 1 mesec?? mleko v prahu ampak kje naj dobim toplo vodo?? kdaj lahko ponudiš čaj?? helpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hranjenje dojenčka na poti?
1.3.2012 10:57:01   
archie
ne kompliciratuser posted image vročo vodo daj v termovko, AM pa imej s seboj v vrečki ali prav za to pripravljeni posodici. Jaz sem nalila v flaško tudi prekuhano vročo vodo, da se je shladila in ko je bila mala lačna, sem dodila samo vročo vodo iz termovke, dodala AM in fertik.
Čaj (nesladkan) lahko že ponudiš (ali pa še boljše vodo).


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hranjenje dojenčka na poti?
1.3.2012 10:57:32   
petea
če greš z avtom na daljšo pot, si mogoče lahko priklopiš grelec vode na avtomobilsko vtičnico, ali pa si vodo zagreješ v grelcu v dojilnicah ipd.

za krajše poti si lahko hrano pripraviš doma in jih shraniš v termičnih ovitkih za flaške

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hranjenje dojenčka na poti?
1.3.2012 11:03:44   
hani bani
uf :) punce zakon ste :) saj ne da bomo šli na drug konc slovenije ampak usaj v 30km oddaljeno večje mesto bom lahk šla brez panike da se mi tamala zbudi :P

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hranjenje dojenčka na poti?
1.3.2012 11:53:48   
kajajaka
Termovka je zakon user posted image
da pa ne rabiš mešati vroče in mrzle vode... si jaz že shranim v termovki vodo primerne temperature in to je to.
Veselo pohajkovanje user posted image

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hranjenje dojenčka na poti?
1.3.2012 13:39:19   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: hani bani
če hočem z Alexio na pot kaj naj uzamem za jest glede na to da ima šele 1 mesec?? mleko v prahu ampak kje naj dobim toplo vodo?? kdaj lahko ponudiš čaj?? helpuser posted image


Jaz sem našo futrala samo z adaptiranim mlekom od 1. meseca dalje. "Potovali" smo povsod in pogosto: na morje, redno k babici v 130 km oddaljen kraj itd.... Vsako jutro sem naredila, da sem prekuhala vodo, jo nalila v večjo termovko in mi je tako topla zdržala do naslednjega jutra. Tako sem vedno imela toplo vodo in ko sem kam šla, sem samo vzela s sabo to termovko.
Zraven sem imela še flaško s hladno vodo, ker mi je tista v termovki najprej bila zelo vroča, šele proti koncu dneva je postala bolj hladna, da več nisem rabila mešat z mrzlo...

Kupila sem si Aventovo posodico s tremi prekati kamor sem kar namerila potrebno količino adaptiranega mleka in ko sem kje na poti (ali pa doma) hotela naredit pripravek, sem samo iz enega prekata vsipala v flaško, dodala vodo in to je to.
Simpl ko pasulj :)

Evo, to posodico sem imela:
user posted image

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hranjenje dojenčka na poti?
1.3.2012 13:54:50   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: hani bani

uf :) punce zakon ste :) saj ne da bomo šli na drug konc slovenije ampak usaj v 30km oddaljeno večje mesto bom lahk šla brez panike da se mi tamala zbudi :P



Kar brez panike. Pa kaj če se zbudi, se bo malo razgledala okoli. Naša je bil v trgovini vedno tiho ker je bilo toliko za videt. Jaz sem tudi prvič šla bolj s strahom od doma, boš videla, čez en mesec bosta obiskali že vse sošolke, sodelavke, prijateljice... luštno bo ko vama bo zalavfalo user posted image

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
1.3.2012 15:01:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu roladica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hranjenje dojenčka na poti?
1.3.2012 15:18:13   
hani bani
punce...čist ste me potolažle. hvala vsem še enkrat :Puser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hranjenje dojenčka na poti?
1.3.2012 19:57:31   
marjetka1975
Sem bila na istem kot ti. Nič nisem kompliirala, mela sem s seboj eno termovko z vročo vodo, poleg pa v eni navadni steklenici prekuhano hladn vodo, v navadni plastični posodici ( tako v katero daješ zamrzovat hrano) sem mela mleko v prahu in to je to.
Sam ne kompliciraj pa bo šlo.

lp

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hranjenje dojenčka na poti?
4.3.2012 14:21:24   
Jada82
Ja ja, nič komplicirat. Jaz sem tudi imela termovko, če smo kam tako, za dalj časa šli, notri vodo že primerne temperature, ustrezno količino mleka pa že kar v flaškah. In potem imaš 1,2,3 zmešano.
Če pa sem šla tu blizu na sprehod in vedela, da bo kmalu lačna (nisem zato čakala doma, če sem bila s kero zmenjena ali pa tako), sem enostavno zmešala mleko doma, bolj z vročo vodo in se je do lakote ravno prav ohladilo .... Pa sem ji potem kar v vozičku podstavila flašo tako, da je sama pila .... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




ime za punčko
mala mama



Kaja (15%)

Klara (21%)

Lara (38%)

Tija (26%)


Število vseh glasov: 244

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!