[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.2.2012 21:57:24)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




divna -> RE: EMA 2012 (26.2.2012 21:58:19)

Tudi meni, čeprav imam občutek, da bosta odpotovali dvojčici.

lp




enea -> RE: EMA 2012 (26.2.2012 22:01:50)

za [sm=smiley11.gif], kaj niso jim mogli napisat kakšne bolj pametne komade,.. me je pa razočarala pesem ki jo je napisal magnifico,..
drugače pa od zadnjih dveh v finalu, mi je všeč Eva Boto




LuLu -> RE: EMA 2012 (26.2.2012 22:07:05)

IZVIRNO SPOROČILO: enea

za [sm=smiley11.gif] , kaj niso jim mogli napisat kakšne bolj pametne komade,.. me je pa razočarala pesem ki jo je napisal magnifico,..

Če bi jo odpel Magnifico...
Se pa strinjam s tistim zelenim smeškotom...




kajalin* -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 8:58:46)

navijala sem za dvojčici Prusnik[sm=bravo.gif], komad jima je pisan na kožo... Eva Boto je pa za kakšno popevko kjer se še ocenjuje kvaliteta, takih je polno... Slovenčki potrebujemo šov, ne neko jokajočo balado, po istem principu k molitva in ja, zdej nam bo pa ratal, ajej... Je taka k sto drugih[sm=zmeden.gif] Ni mi všeč.




kalbo -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 9:05:41)

Dejstvo je, da zmagal Eurovizije ne bomo nikol. Največji uspehi so bli pa vedno s kaliteto, ne pa z enim asi asa asi koničiwa. Tok enga pompa okol tele Mafije Prusnik, pol jima pa nardijo tri neumne komade, namesto da bi nardil šov. Škoda edino, ker naši ne znajo narest enkrat enga komada, ki bi pognal kri po žilah.
Za Molitvo nam pa manjka temperamenta. Tist komad je bil zmagovalen zarad učinka. Marija pride na oder z roko v žepu v supergah, pol pa bum razturi in na ta način se zmaguje. Ni blo nikjer nobenga zviranja ala asi asa asi koničiwa. Samo v Perpetum jazile je vsaj 10 pevcev in pevk, ki bi bli sposobni narest raztur in to v Slovenščini, sam dokler bodo razni Vlašiči hodil zraven ne bo nič.




diana 28 -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 9:17:40)

Dvojčici res ne znata glih peti. Zgledalo je bolj kot kakšen karaoke. Vsaj meni.... Čeprav tista pesem Konichiwa ni tako napačna. Eva pa ima kvaliteto, besedilo in pesem pa prav porazna. Tipična nekvalitetna slovenska pesem. Tudi, če jo bom še 10x slišala si jo ne bom zapomnila. Res porazni komadi.
Škoda, ker Tabu-naprimer nima slabih komadov ali Mežek, Dan D..... Take pesmi so vsaj poslušne in lepe.... Škoda res.... Mi je pa Eva Boto zelo všeč, edino preveč je začela posnemati Majo Keuc, ki mi gre prav na živce. Ne vem zakaj, ma je ne morem več poslušan, ne gledat.




kajalin* -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 9:36:39)

No sej bomo videli, k bo letos zmagala ena taka frik pesem, bomo drugo leto tiščali Prusnice na Eurosong.... Nimamo jajc, znamo pa kao kopirat- brezveze. še vedno je blo tako, da smo drugo leto poslali približek lanske zmagovalke. k ovce...
Nimam nič proti kvaliteti, ampak nismo edini na svetu, takih je polno...




alda -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 9:37:49)

glede na vaše komentarje nisem nič zamudila, ker nisem gledala [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 9:39:09)

Meni je lanska zmagovalka fantastična. Še danes, če jo zasledim na radiu, totalno pojačam zvok. Ima nekaj...
No, te naše... nimajo nič. Pač so... Sodelovali bomo, tako kot vedno in to je vse.




enea -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 9:48:03)

jaz sem si zapomnila en komentar od Raaya,.. v enih prejšnij Misij,... tudi če smo edini na Evroviziji ne bomo zmagali,.. letelo je pa na enega nastopajočega,.. velja pa za celo Slovenijo,.. vsaj meni se tako zdi, in prav je imel,..[sm=smiley13.gif]




3jeMi -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 10:40:06)

a je kdo pomislil, da nam sploh ni v interesu zmagat...
... nimamo mi dinar za tak šov ala Eurovizija speljat... še prostora nimamo, razen, če bi se šli žur pod milim nebom...

drugače pa, ja, sem vesela, da je Eva Boto zmagala, ker oprostite, tile dve imata samo priimek Prusnik (ata razturač, hokejist, ki so ga na led poslali, kadar se je bilo treba stepst... poslušajte komad asere me be me hebe koničiva, pa boste videli, da malo pojeta tudi o svojem fotru... ) in igrivost, s petjem in nastopom pa mene nista niti enkrat vsaj malo uspeli prepričat...




kajalin* -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 11:08:09)

No sej o tem se je pa že razpravljalo po cajtngih kar ni nič čudnega-slovenska faušija... Pa kaj zato, sej ni fotr pel in skakal po odru ?




3jeMi -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 11:27:31)

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

No sej o tem se je pa že razpravljalo po cajtngih kar ni nič čudnega-slovenska faušija... Pa kaj zato, sej ni fotr pel in skakal po odru ?


jaz jima nisem čisto nič fouš... zakaj že [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]... že v osnovi mi nista bili ok, potem so jih pa še full naprej rinili kot mala bogova, žal tudi na račun fotra... je pa res, da je bilo potrebno iz Misije evrovizije in same Eme zaradi gledanosti narest šov in so ga, v veliki meri ravno zaradi njiju, čeprav je v glavnem vse opravil že Slakonja...
vseh šest nastopajočih, prej izpadlih, ki so peli med glasovanjem, so bili stokrat boljši kot ti dve...




sazi -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 11:43:30)

Se strinjam z večio kometarjev - Eva Boto super poje, komad pa ni noben presežek.

Da bi pa morali poslati na Eurosong cirkus a la Koniciwa... Je, če bi bil izveden na nivoju. Ne vem, kakteri dvojlici je kako ime, ampak če bi bili res usklajeni v petju in v gibih in bi bili taki, kot je bila tista na desni, potem bi mogoče še šlo za nek cirkus z možnim potencialom - kot je rekel Raay - da bi šlo enim v uho, drugim pa hudo na jetra. Ampak razglašen in neusklajen cirkus...

Punci nista pa nič krivi. Izkoristili sta priložnost. Žirija ju je potiskala naprej, oni sta pa vse zagrabili z veliko žlico in uživali. Za sabo imata pol leta zabave in izkušenj, ki so jima zelo popestrile in obogatile mladost.




roladica -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 12:54:49)


IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Se strinjam z večio kometarjev - Eva Boto super poje, komad pa ni noben presežek.

Da bi pa morali poslati na Eurosong cirkus a la Koniciwa... Je, če bi bil izveden na nivoju. Ne vem, kakteri dvojlici je kako ime, ampak če bi bili res usklajeni v petju in v gibih in bi bili taki, kot je bila tista na desni, potem bi mogoče še šlo za nek cirkus z možnim potencialom - kot je rekel Raay - da bi šlo enim v uho, drugim pa hudo na jetra. Ampak razglašen in neusklajen cirkus...



Se moram strinjat s tabo. Njuni gibi letijo na vse strani, pa naj bi bili najprej plesalki in nato pevki. Pesem se bo pa po mojem prijela pri otrocih, men je bila OK ampak sem se je že naveličala (slišala mogoče 3x).





mojamura -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 13:54:44)

sem zadovoljna z izidom eme, pa tudi pesem mi je dobra.




mojamura -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 13:55:25)

sem zadovoljna z izidom eme, pa tudi pesem mi je dobra.




mojamura -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 13:55:56)

sem zadovoljna z izidom eme, pa tudi pesem mi je dobra.




Daschi -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 14:16:09)

mojamjura, smo že prvič razumeli. [sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 14:16:57)

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

mojamjura, smo že prvič razumeli. [sm=smiley36.gif]

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mojamura -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 14:40:08)

RR me zeza...grrr




HuAnita -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 14:44:02)

Da bi pa morali poslati na Eurosong cirkus a la Koniciwa... Je, če bi bil izveden na nivoju.
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

a je kdo pomislil, da nam sploh ni v interesu zmagat...
... nimamo mi dinar za tak šov ala Eurovizija speljat... še prostora nimamo, razen, če bi se šli žur pod milim nebom...



Točno tako, jaz celo ugibam teori.jo zar.ote: buh ne dej, da Slovenija zmaga! Ker ob recimo odpovedi Univerzijade in ukinjanju ministrstev... bi pa res težko upravičili strošek Evrosonga v SLO..




sazi -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 17:04:01)

Sem tudi mnenja, da itak, ne glede na komad nimamo možnosti za zmago, pa tudi če bi, bi bila kriza z organizacijo/odpovedjo...
Ampak če bi se pa uvrstili tam okoli 3.-5. mesta, bi bilo to res priznanje za dober komad.




TomTaylor -> RE: EMA 2012 (27.2.2012 17:12:24)

Podn.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>