balet mb (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


arabela* -> balet mb (23.2.2012 22:14:02)

ker so internetn strani tako zelo slabe in ne najdem nič podatkov, me zanima,kje v MB je najboljše otroka vpisati na balet. Nekako se nagibam na sredno baletno in glasbeno šolo. Ima katera kake izkušnje?




Arwenko -> RE: balet mb (24.2.2012 9:04:38)

Huh, nisem še študirala, ker je moja še malo majhna. Bom pa vesela tudi jaz kakšne info, ko bomo tako daleč [sm=smiley1.gif]




KATI321 -> RE: balet mb (24.2.2012 10:05:21)

Mislim da v Mb ni nikjer drugje možno vpisat otroka k baletu kot na Konservatoriju za glasbo in balet - Mladinska ul. Je pa kot vem velika gužva.
Baletne skupine imajo tudi v svojih podružnicah (vem da je v Rušah)




*bubi* -> RE: balet mb (24.2.2012 10:35:06)

Plesna izba ima tudi nek balet omenjen na spletni strani. Ampak 10+.




LuLu -> RE: balet mb (24.2.2012 11:04:46)

kaj pa tu... kopirano iz neta:
 
"Balet za otroke
ZA KOGA? Za otroke od 3. leta dalje
KDAJ? Vpis in ure baleta za otroke je ob torkih in četrtkih ob 18h uri.
KJE? V prostorih TOP POWER STUDIO"

Vem, da je šefica Janja bila baletka včasih... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




arabela* -> RE: balet mb (25.2.2012 10:09:00)


IZVIRNO SPOROČILO: KATI321

Mislim da v Mb ni nikjer drugje možno vpisat otroka k baletu kot na Konservatoriju za glasbo in balet - Mladinska ul.


ja, saj tukaj bi želela. Ampak imajo take slabe spletne strani, nič ne piše. Pa na Vrbanski še je ampka tam mi je predaleč. Jaz vem, da sem kot otrok hodila sem na Mladinsko eno leto, pa nisem bila nekako zadovoljna. Morda je je do sedaj kaj spremenilo[sm=zmeden.gif] Je pa mi najbliže oz. v neposredni bližini s šolo, tako da bi kar mimogrede lahko hodila[sm=smiley1.gif]




pravljica -> RE: balet mb (25.2.2012 20:36:29)

na Metelkovi na Taboru je tudi ena podružnica...za baletne pripravnice, potem so pa tako že dovolj velike, da znajo z avtobusom v mesto [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]