Začel odklanjati stekleničko (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


bobek05 -> Začel odklanjati stekleničko (21.2.2012 8:31:14)

Pozdravljene,

mene pa zanima če se je kateri zgodilo že nekaj podobnega. Moj sin bo ta teden dopolnil 3 mesece. Od rojstva se dojiva, 1x na dan je dobival dodatek - ponoči. Takrat ga je običajno prevzel moj mož. Pojedel je vsaj 150 ml, tako da je bil zagotovo lačen. Zadnjih nekaj dni pa noče več jesti po steklenički. Tudi če na pol spi, joka in noče sprejeti cuclja. Ko sem ga pa jaz dala na dojko, pa takoj tišina in lepo je. Je pa seveda res, da se po 2-3 urah zbudi, po dodatku pa npr. po 4-5 urah.
V čem je fora?? Mislim, zakaj si je zdaj zmislil, da želi, da ga izključno hranim jaz? Ne me narobe razumeti, ni problem, da jaz ne bi vstala, sva pa presenečena nad njegovim vedenjem.
P.s.: Dudice nimamo, ker je ne mara.

Hvala za vaše mnenje.




tulpek -> RE: Začel odklanjati stekleničko (21.2.2012 8:59:44)

Ugotovil je, da je pri mamici boljše [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Ajra RR -> RE: Začel odklanjati stekleničko (21.2.2012 10:16:36)

IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

Pozdravljene,

mene pa zanima če se je kateri zgodilo že nekaj podobnega. Moj sin bo ta teden dopolnil 3 mesece. Od rojstva se dojiva, 1x na dan je dobival dodatek - ponoči. Takrat ga je običajno prevzel moj mož. Pojedel je vsaj 150 ml, tako da je bil zagotovo lačen. Zadnjih nekaj dni pa noče več jesti po steklenički. Tudi če na pol spi, joka in noče sprejeti cuclja. Ko sem ga pa jaz dala na dojko, pa takoj tišina in lepo je. Je pa seveda res, da se po 2-3 urah zbudi, po dodatku pa npr. po 4-5 urah.
V čem je fora?? Mislim, zakaj si je zdaj zmislil, da želi, da ga izključno hranim jaz? Ne me narobe razumeti, ni problem, da jaz ne bi vstala, sva pa presenečena nad njegovim vedenjem.
P.s.: Dudice nimamo, ker je ne mara.

Hvala za vaše mnenje.


Vprašaj za nasvet tole super svetovalko za dojenje Aleksandro Mernik Merc, ti bo zagotovo znala pomagati. Najdeš jo tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/aleksandra-mernik-merc_7




nusi -> RE: Začel odklanjati stekleničko (21.2.2012 18:59:25)

načeloma, če ti ni odveč je itak še boljše, da se samo doji ane? Po dojenju je hitreje lačen, ker je materino mleko lažje prebavljivo kot umetno.




2sneg13 -> RE: Začel odklanjati stekleničko (22.2.2012 13:22:50)

IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

Pozdravljene,

mene pa zanima če se je kateri zgodilo že nekaj podobnega. Moj sin bo ta teden dopolnil 3 mesece. Od rojstva se dojiva, 1x na dan je dobival dodatek - ponoči. Takrat ga je običajno prevzel moj mož. Pojedel je vsaj 150 ml, tako da je bil zagotovo lačen. Zadnjih nekaj dni pa noče več jesti po steklenički. Tudi če na pol spi, joka in noče sprejeti cuclja. Ko sem ga pa jaz dala na dojko, pa takoj tišina in lepo je. Je pa seveda res, da se po 2-3 urah zbudi, po dodatku pa npr. po 4-5 urah.
V čem je fora?? Mislim, zakaj si je zdaj zmislil, da želi, da ga izključno hranim jaz? Ne me narobe razumeti, ni problem, da jaz ne bi vstala, sva pa presenečena nad njegovim vedenjem.
P.s.: Dudice nimamo, ker je ne mara.

Hvala za vaše mnenje.


Že kot majhen ve, kaj je boljše! Itak pa sem zagovornica dojenja, tako da v bistvu sploh ne razumem kaj mu rinete tisto flašo, če je ne mara! Zaradi tega pa ni rečeno, da zdaj spet manj spi ponoči....mogoče pa ima poskok v rasti in preprosto rabi za jest!




Stran: [1]