Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
IZVIRNO SPOROČILO: end1 max. 12 ur, če ga prisilno hospitalizirajo je tam več kot 12 ur.
Ok, tu mislim, da sem zabrljala... največ 12 ur, ja. Daj še nekaj napiši... a poznaš kak primer, da so nekoga hospitalizirali zaradi obnašanja, ki je bilo samo od alkohola. Ne od kake psiho bolezni, npr. šizof...
S podaljšanjem prepovedi približevanja je tako, da potrebuješ dokaze. Torej vsaka grožnja, zasledovanje, smsji ipd. Tudi kar je on sporočil drugim (npr. komaj čakam, da se prepoved približevanja konča, ji bom že pokazal ...). Žal je tako Ma vseeno se da kaj narediti. sigurno se je potrebno obrniti na CSD (najbrž ste se že) in izraziti strah: CSD se je namreč dolžan pogovoriti s povzročiteljem nasilja pred iztekom prepovedi, enako lahko naredi tudi policija (ustno opozorilo). Na CSD lahko z mamo naredijo varnostni načrt, predstavijo varno hišo (če želi iti). Ne vem kako je z mamo? Kam se je preselila? Je mož blizu ali ne? Je vložila razvezo, ipd.? Varna hiša je za začetek pametna ideja. Tam dobi podporo, svojo svetovalko, ki ji pomaga, da se lažje postavi na noge in jo spremlaj v vseh postopkih (policija, sodišče, ...). Potrebno je imeti tudi upanje v institucije. Sama poznam veliko primerov dobre prakse, ki pa ne pridejo v medije. Žal tja pridejo samo slabe izkušnje.