Knjige, koristne za življenje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


hmm... -> Knjige, koristne za življenje (19.2.2012 19:30:11)

Dober večer.

Ker imam ta teden dopust, sem se odločila, da se odpravim v knjižnjico z namenom da si izposodim eno dobro knjigo. Rada bi kakšno, ki govori o odnosu med partnerjema. Sama ne vem naslova, bom pa jutri prosila knjižnjičarko, da mi svetuje. Če pa katera od vas ve za kakšen naslov, se toplo priporočam.
Lahko je tudi kakšna druga tematika, upam da me razumete. Želela bi neko koristno knjigo ali kako se naj izrazim.

Hvala za odgovore in lep večer še naprej.[sm=smiley31.gif]




Felicita -> RE: Knjige, koristne za življenje (19.2.2012 19:57:59)

Odvisno a hočeš leposlovje al pač 'svetovalno knjigo'? Pet jezikov ljubezni je ena taka npr.




josephine27 -> RE: Knjige, koristne za življenje (19.2.2012 20:00:09)

Prva, ki mi je padla na pamet o partnerskem odnosu je Najina ljubezen avtorja se žal ta trenutek ne spomnim.




hmm... -> RE: Knjige, koristne za življenje (19.2.2012 20:10:18)


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

Odvisno a hočeš leposlovje al pač 'svetovalno knjigo'? Pet jezikov ljubezni je ena taka npr.



Svetovalno knjigo.
Hvala za predlog.




enkratna -> RE: Knjige, koristne za življenje (19.2.2012 20:24:00)

Formule ljubezni : ne zapravimo življenja v iskanju prave ljubezni / Zoran Milivojević
Nezvestoba : kako razumeti nezvestobo, se soočiti z njo in premagati njene posledice : priročnik / Veronika Seles
Priročnik pozitivne revolucije / Edward de Bono (pa še nekaj drugih njegovih knjig je zanimivih)

Menim, da so knjige/priročniki o odnosih med partnerji smiselne le takrat, ko razumemo nekatere bistvene sestavine tega odnosa: najprej sebe, ljubezen.... Zato tak izbor knjig z moje strani :)




sami0804 -> RE: Knjige, koristne za življenje (19.2.2012 21:50:45)

Preprosto je boljše

sicer ni ravno strogo tematika o medsebojnih odnosih,čeprav se dotika tudi njih...kljub temu pa je ena izmed boljših knjižic ki sem jih prebrala zadnje čase-predvsem,ker je napisana tako preprosto,da je...boljša[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

http://www.bolha.com/knjige-osebna-rast/preprosto-je-boljse-svetovna-uspesnica-oglas1277902775




mateyka -> RE: Knjige, koristne za življenje (19.2.2012 23:32:19)

Ljubezen in duhovna rast, M. Scott Peck




josephine27 -> RE: Knjige, koristne za življenje (20.2.2012 7:02:43)

Formule ljubezni : ne zapravimo življenja v iskanju prave ljubezni / Zoran Milivojević
[sm=smiley20.gif]




Stran: [1]