Blato pri 1 mesecu staremu dojenčku (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


vijolica2 -> Blato pri 1 mesecu staremu dojenčku (15.2.2012 10:46:41)

Pozdravljeni,

mene pa zanima kakšno naj bi bilo blato pri 1 mescu staremu dojenčku? Moj ima barvo gorčice, vendar me bolj kot barva zanima oblika. Moj ima kar v tekočem stanju[sm=zmeden.gif] A je to ok? Je pa polno dojen in ničesar drugega mu ne dajem. Kdaj naj bi blato postalo trše? Ob uvajanju goste hrane? Hvala




Ajra RR -> RE: Blato pri 1 mesecu staremu dojenčku (15.2.2012 10:53:28)

IZVIRNO SPOROČILO: vijolica2

Pozdravljeni,

mene pa zanima kakšno naj bi bilo blato pri 1 mescu staremu dojenčku? Moj ima barvo gorčice, vendar me bolj kot barva zanima oblika. Moj ima kar v tekočem stanju[sm=zmeden.gif] A je to ok? Je pa polno dojen in ničesar drugega mu ne dajem. Kdaj naj bi blato postalo trše? Ob uvajanju goste hrane? Hvala


Najbrž je vse tako, kot mora biti, da pa boš mirnejša, pa lahko vprašaš pediatrinjo Tino Božičnik. Ti bo z veseljem odgovorila. Tukaj ji lahko zastaviš vprašanje: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/tina-bozicnik_42




vijolica2 -> RE: Blato pri 1 mesecu staremu dojenčku (15.2.2012 10:55:51)

Hvala[sm=smiley1.gif]




Najin_pikec -> RE: Blato pri 1 mesecu staremu dojenčku (15.2.2012 10:58:53)

Pri dojenih otrocih naj bi bilo blato vedno bolj tekoče. Naš pri 3,5 mesecih še vedno tekoče kaka, barve so pa od gorčične do zelene.




lenčy -> RE: Blato pri 1 mesecu staremu dojenčku (15.2.2012 11:00:26)


IZVIRNO SPOROČILO: vijolica2

Pozdravljeni,

mene pa zanima kakšno naj bi bilo blato pri 1 mescu staremu dojenčku? Moj ima barvo gorčice, vendar me bolj kot barva zanima oblika. Moj ima kar v tekočem stanju[sm=zmeden.gif] A je to ok? Je pa polno dojen in ničesar drugega mu ne dajem. Kdaj naj bi blato postalo trše? Ob uvajanju goste hrane? Hvala

vse je tako, kot mora bit[sm=smiley1.gif] ko bo pa jedel, bo pa bolj gosto, druge barve, delci zelenjavce in sadja in pa seveda drug vonj, boš že videla.




trnuljčica -> RE: Blato pri 1 mesecu staremu dojenčku (15.2.2012 11:05:56)

Moja ima barvo in obliko (tekoče) kot tvoj. Stara 1,5 mes.




ZmajTolovaj -> RE: Blato pri 1 mesecu staremu dojenčku (3.3.2012 21:33:32)

Seveda, tekoče. Saj od samega mleka nima bit kaj gosto [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] 




Stran: [1]