So zaspanci? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


eca12345 -> So zaspanci? (15.2.2012 9:07:11)

Zanima me koliko spijo vaši otroci? Moj skorajšen 9-letnik, gre spat ob 9h, pa zjutraj že vstane najbolj pozno ob 5:30![sm=hudicek1.gif] Pojma nimam zakaj, ampak to je njegova ura in ni pogojev, da bi zaspal še nazaj, pa se mu pouk začne komaj ob 8h in bi lahko spal do 7h.




Daschi -> RE: So zaspanci? (15.2.2012 9:13:00)

Odvisno od tega, kateri dan je. Če je vikend, so pokonci ob 7ih, med šolo bi pa vsi spali [sm=smiley36.gif]

Ja, tudi naša skoraj 11-letnica vstaja zgodaj, starejši bi pa spal ves dan, če bi ga pustili - ne glede na to, kdaj gre spat.




pomar*ANČA* -> RE: So zaspanci? (15.2.2012 9:16:36)

triletnik je včasih spal tudi po 20 ur, pa mi takrat ni bilo prav, zdaj je pa že ob 7h pokonci pa mi tudi ni prav, malo pa še učimo, da je fajn če se zjutraj malce potegne[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




darja.mark -> RE: So zaspanci? (15.2.2012 11:12:16)

Moj triinpol letnik gre v posteljo najkasneje ob osmih. Zaspi različno, včasih ob pol devetih že spi (no, to je redkost) včasih je pa ob pol desetih še zbujen. Čez teden ga zbujam za v vrtec, kar načeloma ni problem za vstajanje, vstane pa en teden 15 do sedmih, en teden pa okrog pol osmih. Za vikende pa spi tam do ene pol devetih. Redkost je da se zbudi že prej, včasih potegne tudi do devetih al pa še dlje.




divna -> RE: So zaspanci? (15.2.2012 11:12:52)

Tamali je do svojega 5. leta imel uro okoli šeste zjutraj, neglede na to kdaj je šel spat.

No, tam nekje po 6. letu, sploh pa zdaj, ko bo kmalu 10, pa bi spal do 10ih dopoldan, pa četudi gre spat pred deseto zvečer. V glavnem, je velik zaspanček in kaj bi dala, da bi bil tak v prvih dveh letih. Očitno zdaj nadomešča za tisti manjko.

lp




ZARA -> RE: So zaspanci? (15.2.2012 11:13:28)

Ja, moja je absolutna zaspanka. ZZZZZZZZZZ. Zastonj ni ZZZZara.




Stran: [1]