Kaj boste med počitnicami? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Daschi -> Kaj boste med počitnicami? (13.2.2012 14:12:44)

A kam greste, boste doma? Mate dopust? Nimate?

Mi še ne vemo, kaj bomo, kje bomo, če bomo sploh kam šli ...
Malo idej dobrodošlih. [sm=smiley1.gif]




Jantar -> RE: Kaj boste med počitnicami? (13.2.2012 15:10:24)

Pri nas gre tasrednja smučat na Pokljuko,tastarejša in najmlajša pa bosta meni doma parali živce [sm=smiley36.gif].....hm na kak konkreten dopust ne bomo šle,mogoče se en dan,če bodo vremenske razmere OK,odšle v kake toplice mal kopat,pa k babici na obisk pa kr bo,...še prehitro bodo mimo,....upam,da bo vreme vsaj približek današnjemu dne.....[sm=smiley1.gif]




StrawberrY -> RE: Kaj boste med počitnicami? (13.2.2012 15:32:16)

Mene najverjetneje čaka operacija (zvem v četrtek). Tako, da bosta šla mož in otrok sama za par dni na razvajanje v hotel.[sm=smiley1.gif]
Če se mi pa operacija prestavi na kasnejši čas, potem pa vsi trije skupaj na Pokljuko.




alda -> RE: Kaj boste med počitnicami? (13.2.2012 16:28:17)

kar doma, ker imam lih sredi tedna en poseg [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image],ki se je že 1x prestavil, tako, da ne gre drugače,
Bo pa tata kak dan z otroci malo norel po snegu , če bosta hotela.




ZARA -> RE: Kaj boste med počitnicami? (13.2.2012 17:11:02)

Ma kakšen dopust, a misliš da sem JU?[sm=jezicek.gif] Ne, resno, mož ga ima. Jst pa "not so much". Ampak važno da bo nekdo z otrokom.




Daschi -> RE: Kaj boste med počitnicami? (13.2.2012 18:23:09)


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ma kakšen dopust, a misliš da sem JU?[sm=jezicek.gif] Ne, resno, mož ga ima. Jst pa "not so much". Ampak važno da bo nekdo z otrokom.


Saj pri nas bo tudi več ali manj normalen teden. Nadoknadimo poleti. [sm=smiley36.gif]




mika -> RE: Kaj boste med počitnicami? (13.2.2012 18:27:29)


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ma kakšen dopust, a misliš da sem JU?[sm=jezicek.gif] Ne, resno, mož ga ima. Jst pa "not so much". Ampak važno da bo nekdo z otrokom.


Podpis




Stran: [1]