Vhodna vrata za stanovanje v bloku (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


simin -> Vhodna vrata za stanovanje v bloku (10.2.2012 6:58:56)

Zanima me, ali ima kdo izkušnje z vhodnimi vrati podjetja Vlom iz Brezovice?
Vrata so podobna kot pri konkurenci (Vovko, Val,....), ampak kar nekaj cenejša.
Rabimo dobra protihrupna vrata, ker slišim vse in vsakega na hodniku.
No tudi protivlomna varianta ni zanemarljiva, ampak hrup je najbolj pomemben.
Torej: pozna katera in kako ste/so zadovoljni?




ajataja -> RE: Vhodna vrata za stanovanje v bloku (10.2.2012 7:52:58)

Hrupa ne boš odpravila samo z vrati.Mi smo kupili pred letom in pol nova vrata tudi zaradi hrupa so bila ena izmed najdražjih takrat ,zdaj mi je ime firme ušlo iz glave ,ampak je ena izmed teh najboljših oziroma najbolj znanih -bom doma pogledala- ko pa so jih nama montirali pa je sam monter rekel da so v bloku najbolj problematične stene in sama vrata ne pomagajo dosti ,ker večina zvoka pride skozi stene pa čeprav se ti zdi da ne,ampak mi smo ugotovili da to kar drži,malenkost boljše je sicer,ampak ne toliko da bi menjala še kdaj vrata zaradi tega.




krogec -> RE: Vhodna vrata za stanovanje v bloku (10.2.2012 8:01:15)

mi imamo Valova protivlomna vrata in sem z njimi ful zadovoljna; lahko sem izbirala med celo paleto barv vrat in podbojev, pa za to niso bila nič dražja (ker pri Vovku so skoraj vse hoteli za doplačilo, pa že v osnovi so bila dražja), bili so profesionalni, hitri... super! .
in če mene vprašaš, je velika razlika kar se tiče hrupa - zdaj praktično ne slišim galame na hodniku, pa še pomembneje - mene ful moti, če se voha hrana/kuhanje iz drugih stanovanj - predvsem glede tega je razlika očitna; meni ni žal niti centa, stala pa so cca 1000€ (pred 5 leti)..
jaz bi se definitivno še enkrat odločila za zamenjavo




Barik@ -> RE: Vhodna vrata za stanovanje v bloku (10.2.2012 9:44:44)


IZVIRNO SPOROČILO: krogec

mi imamo Valova protivlomna vrata in sem z njimi ful zadovoljna; lahko sem izbirala med celo paleto barv vrat in podbojev, pa za to niso bila nič dražja (ker pri Vovku so skoraj vse hoteli za doplačilo, pa že v osnovi so bila dražja), bili so profesionalni, hitri... super! .
in če mene vprašaš, je velika razlika kar se tiče hrupa - zdaj praktično ne slišim galame na hodniku, pa še pomembneje - mene ful moti, če se voha hrana/kuhanje iz drugih stanovanj - predvsem glede tega je razlika očitna; meni ni žal niti centa, stala pa so cca 1000€ (pred 5 leti)..
jaz bi se definitivno še enkrat odločila za zamenjavo


se podpišem. Pa zdej imajo neke akcije, poglej, v kakšnem Žurnalu imajo letak...
Ko sva se midva odločala za nova vrata so bili Val edini, ki so odgovorili na povpraševanje, Vovoko in ostali se niti toliko niso potrudili, da bi kaj odpisali, poslali ponudbo...




kajalin* -> RE: Vhodna vrata za stanovanje v bloku (10.2.2012 12:18:07)

Vrata v bloku so pomembna pri hrupu,pri nas ima sosed montirana kar dva krila vrat in se mu pozna...




yenny -> RE: Vhodna vrata za stanovanje v bloku (10.2.2012 20:03:43)

Se absolutno strinjam s predhodnicama.[sm=bravo.gif]
Moj je težil in težil,da vrata v bloku zamenjamo in na koncu sem popustila in lahko rečem samo,da je razlika očitna.
Smo pa tudi mi vzeli Val vrata,cena pa okrog 1000 E,so pa vredna tega denarja.




Stran: [1]