Še ena politična (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Daschi -> Še ena politična (8.2.2012 10:45:51)

Kaj mislite o tem, da bo Karl Erjavec zunanji minister?
In kaj si mislite o ukinitvi Ministrstva za kulturo?

Jaz za oboje pravim - da.




liliana -> RE: Še ena politična (8.2.2012 11:14:17)

Mene bolj fascinira Minister za gospodarstvo.....g. Žerjav....

ali pa minister za promet in prostor, g. Černač....

Srčno pa upam, da se bodo izkazali in verjamem v to, ker je baje Pahorjeva vlada bila tako slaba, da slabša nobena ne more več biti....tako da kakega posebnega naprezanja te vlade in ministrov niti ne pričakujem.....ko pa bo kaj zagustilo pa bodo itak kriva 3 leta Pahorjeva (ne)vladavine......




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.2.2012 11:17:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Daschi -> RE: Še ena politična (8.2.2012 13:22:28)


IZVIRNO SPOROČILO: flower

Erjavec - ta klovn, sramota..

Družijo ministrstva, a dobili bomo ministrstvo za zajemce - wtf?!



Ma, ne vem, če je res klovn ... če ga nismo za klovna označili samo mi. Kolikor poslušam, da zunanji politiki kar cenijo.




TomTaylor -> RE: Še ena politična (8.2.2012 13:43:58)

Če drugega ne, mu francoščina ne bo delala težav[sm=smiley36.gif] Meni se Erjavec kot oseba zdi en tak v redu človek. Kar se njegovih preteklih funkcij tiče pa mu tut nihče ne more ničesar pokvarjenega očitati.

Ministrstvo za kulturo....Kaj so bile sploh naloge tega ministrstva? Pa en kup agencij, uradov, oddelkov in pisarn v njegovi sestavi? Pa še kkšnega bi lahko ukinili.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.2.2012 13:55:32)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Daschi -> RE: Še ena politična (8.2.2012 13:58:22)


IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi


IZVIRNO SPOROČILO: flower

Erjavec - ta klovn, sramota..

Družijo ministrstva, a dobili bomo ministrstvo za zajemce - wtf?!



Ma, ne vem, če je res klovn ... če ga nismo za klovna označili samo mi. Kolikor poslušam, da zunanji politiki kar cenijo.


Za mene je klovn. Pa kaj ti si kdaj poslušala njega na kakih predvolilnih soočenjih?




Ja, sem ja. Ma, mi ni deloval kot človek brez znanja, res ne.

Kar se pa kulture tiče, zadnji čas. pa še kakega bi lahko ukinili.




Pia73 -> RE: Še ena politična (8.2.2012 14:27:49)

Karl se mi zdi zelo neposrečena izbira za zunanjega ministra. Slabše bi težko izbrali. [sm=zmeden.gif]

Ministrsvo pa bi mogli še kakšno ukinit, kulturno ne bo dovolj,...




Daschi -> RE: Še ena politična (8.2.2012 14:36:18)


IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Karl se mi zdi zelo neposrečena izbira za zunanjega ministra. Slabše bi težko izbrali. [sm=zmeden.gif]

Ministrsvo pa bi mogli še kakšno ukinit, kulturno ne bo dovolj,...



Zakaj?




Pia73 -> RE: Še ena politična (8.2.2012 14:39:28)


IZVIRNO SPOROČILO: Daschi


IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Karl se mi zdi zelo neposrečena izbira za zunanjega ministra. Slabše bi težko izbrali. [sm=zmeden.gif]

Ministrsvo pa bi mogli še kakšno ukinit, kulturno ne bo dovolj,...



Zakaj?


Kot je ena že napisala, meni tudi deluje kot klovn. Pa samo štrene meša. Saj sploh ni nič pametnega naredil, pa še po vetru se obrača, to mi nikoli ni bilo všeč.




Pia73 -> RE: Še ena politična (8.2.2012 14:40:00)

Ampak daschi ti itak veš, da sva pri politiki na kontra bregovih,....




Daschi -> RE: Še ena politična (8.2.2012 16:15:47)


IZVIRNO SPOROČILO: Pia73

Ampak daschi ti itak veš, da sva pri politiki na kontra bregovih,....



Ni nujno, draga moja. Če so dobri argumenti, se tudi uklonim. [sm=smiley36.gif]

Karl se je pa, denimo, kot minister za obrambo izkazal.




liliana -> RE: Še ena politična (8.2.2012 16:53:56)

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi


Kar se pa kulture tiče, zadnji čas. pa še kakega bi lahko ukinili.


Oni pa ponovno aktivirajo ministrstvo za Slovence po svetu......zato, da Ljudmila dobi službo.....




liliana -> RE: Še ena politična (8.2.2012 16:56:59)

IZVIRNO SPOROČILO: Pia73



Ministrsvo pa bi mogli še kakšno ukinit, kulturno ne bo dovolj,...


Ukinjanje ministrstev ne prinese nobenega bistvenega zmanjševanja stroškov.....pač, tisti, ki bo spet odgovoren za kulturo bo imel kakih 300 EUR manjšo plačo kot minister, edino minister ne bo....število uradnikov bo pa ostalo enako.....

Lahko bi pa ukinili katero agencijo ja...ki jih imamo ogromno, za mešenje megel po vseh ministrstvih......




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.2.2012 17:02:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.2.2012 21:50:44)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nejcko -> RE: Še ena politična (8.2.2012 22:25:16)

Za Erjavca bi rekla samo, pustimo se presenetiti.

O ukinitvi ministrstva za kult. pa ... kaj pa vem, saj ga niso lih ukinili oz. so ga ukinili ravno toliko kot ministrastvo za šolstvo, glede na to da so strpali vse pod eno streho. Sodila bom pa potem, ko se bojo (po)kazali prvi rezultati.




Frodo Bisagin -> RE: Še ena politična (8.2.2012 23:17:47)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi


Kar se pa kulture tiče, zadnji čas. pa še kakega bi lahko ukinili.


Oni pa ponovno aktivirajo ministrstvo za Slovence po svetu......zato, da Ljudmila dobi službo.....



Ukinjajo ministrstva ker nimajo kadra. Lazje je imet toliko vec drzavnih sekretarjev kot predlagati ministra, ker so ze te, ki so jih predlagali komaj nabrali. Za zamejce pa mora biti ministrstvo ker je to edino, ki ga Ljudmila lahko vodi ne da bi povzrocila nepopravljivo skodo.
Sicer so pa ministri itak samo placilo za glasovanje in ne osebe, ki so dejansko osposobljene in sposobne voditi ministrstva. Vesela bom, ce bom ugotovila, da je mojemnenje napacno. Zavoljo vseh drzavljanov, ne glede na politicne opcije.




Frodo Bisagin -> RE: Še ena politična (8.2.2012 23:20:14)

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Za Erjavca bi rekla samo, pustimo se presenetiti.



Pocakajmo. IMO v njem je vec kot izgleda.....




Anonimen -> RE: Še ena politična (8.2.2012 23:33:38)

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Za Erjavca bi rekla samo, pustimo se presenetiti.



Pocakajmo. IMO v njem je vec kot izgleda.....


Glede na to, kako se kot relativno marginalna figura (če me spomnim ne vara, Desus nikoli ni bil vsaj med prvimi tremi strankami, prej vedno med zadnjimi) uspešno "muva" med različnimi opcijami, in to že kar nekaj časa, ima zagotovo precej političnih sposobnosti.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.2.2012 8:04:47)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




3jeMi -> RE: Še ena politična (9.2.2012 8:25:44)

Karlu je ata Janša dal zunanje ministrstvo zato, da se ga je znebil, ker ata Janša ve, da je tam veliko dela (malo tu, kar nekaj v tujini) in Karl ne bo imel časa cel čas lapat, da bo izstopil iz vlade, če mu kaj ne bo pasal... tako bo imel mir pred njim...

Ne vem al mi je prav al ne... itak je tale naša vlada oz. politika samo še cirkus... ma kaki cirkus, stolčkanje ne glede na strokovnost... itak so vsi stručkoti za vse...

Kulturno ministrstvo... jah, no, če je že treba kaj ukinjat bi bilo bolje, da bi ukinili ministrstvo za zamejce, kot pa to... se pa strinjam z Markom Okornom, da naj kulturniki nehajo vpit in naj raje ustvarjajo... no, ja, v vsakem primeru jim je ata Janša namenil Žigo Turka... slava jim...




kalbo -> RE: Še ena politična (9.2.2012 8:47:23)

Moram priznat, da sem se ob tej novici, da bo Kahli zunanji ministhr iz srca nasmejal :). Kake hude škode itak ne more narest, in je men kakorkoli obrneš še kar simpatičen. Brez njega spet ni šlo :)

Mene bolj skrbi Vinko Gorenak, stari udbovec na čelu ministrstva za notranje zadeve in hipersposobni Černač na ministrstvu za Infrastrukturo in Prostor. S to združitvijo so pa res naredli iz ženskega spolnega organa kozolec. Eno leto se ne bo dal nardit nič, ker eno leto noben ne bo vedel kdo pije in kdo plača. Spet bodo šli na hitro popravljat ZGO, kmetijci bodo še kako neumnost uturili zraven, ker bodo zdaj z okoljci še močnejši od Prostorcev...v glavnem tukaj bo še zanimivo in poučno. Mi naslednjih nekaj let vsaj ne bo dolgčas v službi.




alda -> RE: Še ena politična (9.2.2012 16:18:20)

Bilo kuda Erjavec svuda!!!
[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]
Prej je bil to Dimitrij Rupnik, zdaj pa je to Karl!
Ni važno katera stranka je na vrhu-glavno da so pri koritu!




liliana -> RE: Še ena politična (9.2.2012 16:36:26)

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Za Erjavca bi rekla samo, pustimo se presenetiti.



Pocakajmo. IMO v njem je vec kot izgleda.....


Glede na to, kako se kot relativno marginalna figura (če me spomnim ne vara, Desus nikoli ni bil vsaj med prvimi tremi strankami, prej vedno med zadnjimi) uspešno "muva" med različnimi opcijami, in to že kar nekaj časa, ima zagotovo precej političnih sposobnosti.


On točno ve, da ga vsak vlada rabi, če želi imeti večino......ker je itak jasno, da če zmagajo "desni" ali "levi" dobijo vsi približno isti % glasov, vendar krepko premalo za večino....katera mala stranka bo šla s kom v koalicijo je itak znano že vsem vnaprej.....Desus je običajno tisti jeziček na tehtnici, ki ga pa vsaka stran potrebuje, če želi sestaviti vlado.....in Kahl mora poskrbeti samo zato, da dobi tisti procen glasov na volitvah....nato ga pa itak vsaka stran malone na kolenih prosi, da naj stopi z njimi v vlado......




Stran: [1]