RE: Superfit Goretex škornji - mrzla nogica (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


krogec -> RE: Superfit Goretex škornji - mrzla nogica (9.2.2012 9:58:35)

.




krogec -> RE: Superfit Goretex škornji - mrzla nogica (9.2.2012 9:59:45)

jaz tudi za živo glavo ne kupim več superfit - iste težave lani - ta mala je zkoz jamrala, da jo nogice bolijo in je imela res LEDENE; številka je bila prava, na nogah normalne žabice in tanke zokne, brez zoknov se namreč sploh obut ni hotela; potem sem "šla v akcijo" in v Lidlu kupila ene njihove zimske polškornje, podložene z muco, pa zunanji material je pisalo, da je vodoodporen - ta mala je bila kot nova - nič več mrzlih nog, dovolj so bile samo žabe, nikoli premočilo, konec sezone so bile še vedno lepe (kljub nekajkratnem pranju v pralnem stroju!)... - superfitke (tj, badfitke!) sem vrgla stran..
letos je dobila škornje, malo podložene in pa skibuce - zadeva rešena




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.2.2012 10:56:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.2.2012 10:58:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mateyka -> RE: Superfit Goretex škornji - mrzla nogica (9.2.2012 11:41:07)

jaz sem neustrašna - mene že ne bo en frosty prestrašu.. [sm=jezicek.gif] ej, jaz glasno priznam da je naša klima bolj prijazna in bi rada še kdaj "nazaj" prišla. samo trenutno je pač tako, da je treba mal severne medvede božat.. [sm=smiley1.gif]

nasvet za metulj (za hud mraz): samo orenk se je treba oblečt (povsod - šal čez usta in nos, smučarske rokavice in debele zimske hlače in čevlje!), pa gibat se moraš zuni. ne moreš kr neki stat pa v luft gledat pr -30, ker pol lahko kar tam ostaneš v taki pozi - čez noč [sm=jezicek.gif]





Najaa -> RE: Superfit Goretex škornji - mrzla nogica (9.2.2012 11:44:35)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
O, fak, a to kaj dol vleče?


jap, k nam ze. menda bomo mi tale vikend imeli "frosty trepalnice", nekaj govorijo o stevilki -30. po mojem se bo ivje ze v bajti delalo...


Sej gre že v Slo do -22, včeri je bilo v Celju pa tam proti MB je ful mrzlo... ojoj, pol smo mi sredi države lahko še zadovoljni z -10. [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.2.2012 11:47:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.2.2012 11:48:54)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.2.2012 11:51:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mateyka -> RE: Superfit Goretex škornji - mrzla nogica (9.2.2012 16:47:28)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
šal čez usta in nos


men je en decko iz Sibirije rekel, da je to strogo prepovedano - menda sapa, ki je vlazna, vse zamrzne in se ti loh prilepi na kozo. no, pri njih je menda standard -50 [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


well, mogoče te je pa mal strašil? [sm=smiley36.gif]
http://www.myplanetguides.com/smart-travellers/extreme-world-hot-and-cold-news-319/

ni variante da dihaš tok mrzu zrak dalj časa, pa lica ti ne zdržijo. maš idealno priliko; probi zdele, ko bo -25 it brez šala ven [sm=smiley4.gif]

čeprav, ima i ludih..
[img]http://images.nationalgeographic.com/wpf/media-live/photos/000/436/cache/omsk-bather-siberia_43667_600x450.jpg[/img]
omsk bather, in siberia




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.2.2012 17:52:27)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ZARA -> RE: Superfit Goretex škornji - mrzla nogica (9.2.2012 17:56:13)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
O, fak, a to kaj dol vleče?


jap, k nam ze. menda bomo mi tale vikend imeli "frosty trepalnice", nekaj govorijo o stevilki -30. po mojem se bo ivje ze v bajti delalo...

Pa ne pri nas, dej nehaaaaaaj [sm=zardeva.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.2.2012 18:20:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ZARA -> RE: Superfit Goretex škornji - mrzla nogica (9.2.2012 18:26:24)

Ajaa, ti si južno od Kolpe, skoz pozabim.[sm=zardeva.gif] HB.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.2.2012 18:52:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]