Barve sten-kombinacije (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


valči -> Barve sten-kombinacije (6.2.2012 10:48:03)

Zdravo!

Prosila bi na hitro mnenja in odgovore.

Mož pleska stanovanje in prišla sva do otroških sob.Sedaj me zanima nekaj.Sinova soba je modre barve,ne nežne,ampak bolj močne,za spremembo.Mož je kupil borduro in sicer takšno,ki jo daš na sredino zida,prestavljaš,vmes barvaš.In sine bo imel luno,zvezde,ki bi mogle bit v rumeni barvi.Mene pa skrbi,da ne bi modra prebijala.Mislim,da bo rumena najbolj pasala.Kaj menite?

In še eno vprasšanje.Punci bosta imeli lila sobo-vijolično,tudi bolj živo,kot ne,še ne vem,ker še ni vna vrsti.Za njiju pa je kupil tak vzorec nek viktorijanski,take rožice.Pa me zanima,kaj menite,kake barve bi tam pokombinirala.Kaj paše zraven vijola barve najbolj?Ali ena barva vzorca,ali dve barvi?Kaj več,bi že kičasto izpadlo,po moje...Razmišljala sem o rumeni in zeleni,samo res ne vem,ne bi rada,da izpade grdo.

Imava dipi barve:rdeča,zelena,rumena,oranžna,rjava,vijola.Modro sva porabila.

Pa še nekaj:Mož trdi,da dipi barve moraš mešat z jupolom.Mislim na barvanje bordur!Za zide,normalno,da se meša.

Za kakšnekoli odgovore se zahvaljujem.[sm=smiley1.gif]




*miska.mcc* -> RE: Barve sten-kombinacije (6.2.2012 11:24:31)



malo za orientacijo:

[img]http://www.interiordesigners.in/wp-content/uploads/2011/10/image67.png[/img]

[img]http://3.bp.blogspot.com/-K2XGXrS02pY/TxEESxKvy4I/AAAAAAAABVs/zG9I0s0PRkc/s1600/room+from+angle.jpg[/img]






Hope2 -> RE: Barve sten-kombinacije (6.2.2012 11:28:59)

Jaz sem dipi barve uporabljala tudi samostojno, za kakšen lik, ko sem hotela močno barvo. Z jupolom sem mešala le, če sem hotela bolj nežno barvo. Pa med sabo sem dipi tudi mešala, npr modro in rumeno (zelena)




andea -> RE: Barve sten-kombinacije (6.2.2012 11:43:40)

Pri hčerki sem kombinirala temno lila in svelejšo lila. Slišala sem da se da tudi z dipiji direkt na steno barvat, čeprav nisem probala. So pa še ene barve, na katerih pa prav piše da lahko z njimi barvaš direkt na steno.
Mogoče kominacija lila - bela.




Stran: [1]