Hladilnik (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


alda -> Hladilnik (6.2.2012 10:30:31)

Vem, da ne paše tu,ampak tukaj je več "prometa"!
Torej: kupujem nov hladilnik, ker sedanji ima častitljivih 24.let in je velik porabnik el.energije.
Najbolj všeč sta mi Elektroluxov ER 29233
in Zanussi ZRB 934XL

Ostale aparate imam Aristonove al pa Candy,tako da te dve znamki ,mi nista lih znani!
Tiste, ki uporabljate te znamke:kako ste zadovoljne?
na kaj moram biti pozorna?
Kupujem namreč 1.,ker tega sva dobila že rabljenega!




noranate -> RE: Hladilnik (6.2.2012 10:43:20)

Evo, sva že dve ki rabiva pomoč. Sama se nekak najbolj nagibam k Beku, ker ima 5 let garancije in je cenovno najbolj ugoden.




sončnica24 -> RE: Hladilnik (6.2.2012 11:00:27)

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Evo, sva že dve ki rabiva pomoč. Sama se nekak najbolj nagibam k Beku, ker ima 5 let garancije in je cenovno najbolj ugoden.


Moji imajo doma Bekota pa tudi midva ga imava je ostal v stanovanju kjer sma že od prej, zaenkrat zadovoljni delata oba brez problema edino kar eni pravijo da ni fajn da imata hladilnik in zmrzovalnik (sta skupaj) samo en motor in ne moreš nastavljati posebej temperature za hladilnik in skrinjo.




noranate -> RE: Hladilnik (6.2.2012 11:39:47)

Ehh, saj sem vedela, da nekje je hakeljc za tolk nižjo ceno. Meni je pa ravno to zelo pomembno. Ker imam tole skrinjico pod hladilnikom priklopljeno le občasno, saj imam še eno zelo veliko skrinjo. Hvala za pomoč![sm=smiley1.gif]




Paštetka -> RE: Hladilnik (6.2.2012 12:00:58)

Prisegam na Slovenca [sm=jezicek.gif]




tulpek -> RE: Hladilnik (6.2.2012 12:17:23)

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Ehh, saj sem vedela, da nekje je hakeljc za tolk nižjo ceno. Meni je pa ravno to zelo pomembno. Ker imam tole skrinjico pod hladilnikom priklopljeno le občasno, saj imam še eno zelo veliko skrinjo. Hvala za pomoč![sm=smiley1.gif]


Sem šla prav gledat in moj ima ločeno nastavljanje temperature za hladilnik in zamrzovalnik. Je pa kupljen kakšni 2 leti nazaj.




alda -> RE: Hladilnik (7.2.2012 9:07:24)

še kaka uporabnica elektroluxa al pa Zanusija bi bilo fajn da se javi [sm=smiley1.gif]





Stran: [1]