cena izobrazbe ff (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mala zirafa -> cena izobrazbe ff (5.2.2012 15:42:53)

Haj,

zanima me če kdo ve kakšna je cena pedagoško-andragoške izobrazbe na filofaksu?Ni mi še uspelo najti cenika prav za to smer?Pa če ima kdo izkušnje s tem?




Lianna -> RE: cena izobrazbe ff (5.2.2012 15:55:49)

Študij pedagogike in andragogike traja na prvi stopnji 3 leta in vsak letnik stane 2800€. V tem študijskem letu so ga podražili iz 2500 na 2800. Plačaš lahko v dveh obrokih.

Cenik najdeš pa tukaj: http://www.ff.uni-lj.si/fakulteta/Fakulteta/Cenik/Cenik.html




tulpek -> RE: cena izobrazbe ff (5.2.2012 16:06:52)

Info najdeš na:
http://www.ff.uni-lj.si/fakulteta/Dejavnosti/CPI/ProgramiZaIzpopolnjevanje/PedagoskoAndragoskaIzobrazba.html

Glej linke spodaj, je pa cca. 1600 eur.




*bubi* -> RE: cena izobrazbe ff (5.2.2012 16:07:08)

Po moje misli avtorica skrajšano dokvalifikacijo, ne osnovni študij.

Cena je po navadi objavljena v razpisu, tako da probaj to poiskat.
Jaz sem delala v MB, tako da ti ne znam pomagat, pa še služba mi je plačala.




mala zirafa -> RE: cena izobrazbe ff (5.2.2012 16:19:17)

Imam visoko strokovno šolo z opravljenim strok. izpitom predšolske vzgoje.Gre se mi da bi opravila teh 5 izpitov v enem letu in si pridobila 60 KT.Zasledila sem lanski cenik šol l. 2011/12, kjer piše da stane okoli 1500 evrov.Če pa delaš v vzgojni ustanovi ( v tem primeru delam v vrtcu) , da ti v tem priemeru nek delež krije tudi MŠŠ, ti pa plačaš samo okoli 700 evrov.
Ali veste kdaj dajo ven nov razpis?




Mesečnica -> RE: cena izobrazbe ff (6.2.2012 11:12:35)

Ne vem, kakšna je cena in kdaj bo nov razpis, vsekakor pa pričakuj, da se izobraževanje lahko začne že zadnji teden v septembru, traja pa takorekoč celo leto (vmes imaš luknje, ko čakaš, da pride na vrsto določen predmet). Vsekakor pa te čaka več kot 5 izpitov.




tulpek -> RE: cena izobrazbe ff (6.2.2012 11:19:03)

Mi smo pred nekaj leti začeli prvi (mogoče drugi) teden v septembru. Najboljše da pokličeš in se pozanimaš, js vem, da sem se že nekje v začetku leta prijavila. 




Stran: [1]