|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to res??????
4.2.2012 16:58:16   
nadaklemen
 Sodelavka je nesla vlogo na socialno in nekaj pozabila napisat,ko je rekla socialni delavki da jo pokliče takoj ko pride domov,da vlogo dopolni, ji je socialna delavka rekla da se ne mudi,saj ta mesec ne bodo splačevali otroškega dodatka in bo drugi mesec še za nazaj.

Ali katera kaj ve,ali je to na vseh CSD ali samo v naši občini??


_____________________________

buči
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to res??????
4.2.2012 17:28:36   
MissTerious
Meni na CSDju niso hoteli povedat, kdaj bo nakazilo....sem pa tu, na RR izvedela, da naj bi začeli pošiljati odločbe in nakazovati otroške dodatke, itd po marcu...torej sklepam, da šele aprila...user posted image

Pričakujem najslabši možen scenarij in bom mogoče prijetno presenečena, če bo prej prišel otroški dodatek kot pomlad...

(odgovor članu nadaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to res??????
4.2.2012 17:43:29   
Najaa
Dodatek bo že nakazan, isti znesek kakor si ga imela do zdaj, sam ko bo odločba vzunaj, bodo naredili poračun za nazaj. To pa pomeni, da lahko vračaš, če boš po novem upravičena do manj ali ti oni nakažejo razliko, če boš upravičena do več.

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to res??????
4.2.2012 18:51:07   
MissTerious
Ni čisto tako...jaz bi morala oddati novo vlogo novembra, smo jo pa decembra in ker je mesec dni vmes prekinjeno, lahko čakam pa čakaaaaaam in čakaaaaaaaaaaaaaaaaaam....dokler ne bo nove odločbe in dobim takrat še za nazaj...nobenega pa ne briga, kako z eno plačo preživi 4članska družina, ki živi v najemniškem stanovanju...saj gre, ampak zelo zelo na tesno...

Pa da ne bom jamrala...kot že rečeno....upamo na najboljše, pričakujemo najslabše...se bo vse uredilo, enkrat pač.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to res??????
4.2.2012 19:07:21   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: MissTerious

Ni čisto tako...jaz bi morala oddati novo vlogo novembra, smo jo pa decembra in ker je mesec dni vmes prekinjeno, lahko čakam pa čakaaaaaam in čakaaaaaaaaaaaaaaaaaam....dokler ne bo nove odločbe in dobim takrat še za nazaj...nobenega pa ne briga, kako z eno plačo preživi 4članska družina, ki živi v najemniškem stanovanju...saj gre, ampak zelo zelo na tesno...

Pa da ne bom jamrala...kot že rečeno....upamo na najboljše, pričakujemo najslabše...se bo vse uredilo, enkrat pač.


ja glej, nočem kritizirat, samo za to si si pa prav sama kriva,..user posted image
in zakaj nisi dala v novembru, če ti je takrat potekla odločba,..user posted image
meni je tudi novembra potekla in sem dala v oktobru novo vlogo, dobila odločbo in sem sedaj mirna,.. sem pa dala v decembru tudi vlogo za znižanje vrtca in subvencijo najemnine,... pa tudi jaz tisto še čakam,.. meni je bilo rečeno da do nove vloge ostaja isto, ko bo odločba bodo pa poračuni, ali meni ali njim v +user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 4.2.2012 19:08:07 >

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je to res??????
4.2.2012 19:10:48   
Najaa
Punce ne vem, tak je bilo rečeno, da naj bi teklo naprej, kasneje pa poračunajo. Če je vmes prekinjeno pa verjetno padeš med nove vloge in je treba počakat.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to res??????
4.2.2012 20:08:54   
MissTerious
Enea, ja je moja krivda....da sem zamudila 1 mesec in sem posledično en mesec brez, sprejmem...da se pa vse skupaj vleče do x meseca, pa ni lih moja krivda, kaj praviš? O tem, zakaj smo kasneje oddali, sem pa že v eni drugi temi povedala in je nesmiselno ponavljat in pogrevat...que sera sera!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to res??????
4.2.2012 21:59:48   
čupa
malo zmedena ker nimam pojma glih tega z oroškim, in bom tu vskočla. Mojim dvema otroški potečejo maja, kaj bi mogla dat novo vloga zdaj z to spremembo? Hitro sem se spomnila, ja, ampak vseenouser posted image

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je to res??????
4.2.2012 22:07:11   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: MissTerious

Enea, ja je moja krivda....da sem zamudila 1 mesec in sem posledično en mesec brez, sprejmem...da se pa vse skupaj vleče do x meseca, pa ni lih moja krivda, kaj praviš? O tem, zakaj smo kasneje oddali, sem pa že v eni drugi temi povedala in je nesmiselno ponavljat in pogrevat...que sera sera!


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce ne vem, tak je bilo rečeno, da naj bi teklo naprej, kasneje pa poračunajo. Če je vmes prekinjeno pa verjetno padeš med nove vloge in je treba počakat.


ti je že najaa odgovorila in je verjetno res tako,... zakaj nisi oddala ne vem, ker tiste teme nisem brala,.. pa saj tako ni važno, je kar je,.. očitno boš morala počakat,...user posted image

(odgovor članu MissTerious)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je to res??????
4.2.2012 22:10:02   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: čupa

malo zmedena ker nimam pojma glih tega z oroškim, in bom tu vskočla. Mojim dvema otroški potečejo maja, kaj bi mogla dat novo vloga zdaj z to spremembo? Hitro sem se spomnila, ja, ampak vseenouser posted image


ma pomoje greš maja. oz mesec pred potekom (potem je to april, če imaš odločbo do 30.4., če ne pa maja , če imaš odločbo do 31.5.), pa ti bodo takrat povedali,.. če boš potem še enkrat oddajala v decembru...user posted image

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je to res??????
5.2.2012 9:35:08   
Daschi

IZVIRNO SPOROČILO: čupa

malo zmedena ker nimam pojma glih tega z oroškim, in bom tu vskočla. Mojim dvema otroški potečejo maja, kaj bi mogla dat novo vloga zdaj z to spremembo? Hitro sem se spomnila, ja, ampak vseenouser posted image



Ne. Oddaš mese dni pred iztekom.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je to res??????
5.2.2012 9:36:07   
Daschi
Otroški dodatek bo v tem mesecu po novem zakonu, ja, ampak bo ravno tako vsak mesec. Brez skrbi.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je to res??????
5.2.2012 10:04:18   
Kerensa*
Akontacije otroških dodatkov veljajo samo za tiste, ki ste že imele veljavne odločbe, a so vam potekle, vendar ste pravočasno (torej v mesecu poteka stare odločbe) oddale novo vlogo.

Primer: odločba vam je veljala do 31.12.2011, novo vlogo pa ste oddale v decembru 2011 (najkasneje 31.12.2011 s priporočeno pošiljko z dežurne Pošte). Januarja 2012 ste dobile otroški dodatek za december 2011 (nakazuje se za en mesec nazaj), februarja 2012 pa boste, v kolikor do takrat še ne boste imele nove odločbe, dobile akontacijo v starem znesku. Marca, če boste do takrat že imele novo odločbo, vam bodo najprej naredili poračun, preostanek (ali pa višek) pa nakazali skupaj z otroškim dodatkom za februar.

Tiste, ki ste zamudile rok za oddajo (podaljšanje) vloge in tiste, ki ste po 01.12.2011 vlogo oddajale prvič, pa za akontacijo ne pridete v poštev, temveč boste morale počakati na prejem odločbe. Vam bo pa pravica do otroškega dodatka priznana z mesecem oddaje vloge (npr. z decembrom 2011) in boste prejele višje nakazilo (2 ali 3 otroške dodatke naenkrat).

(odgovor članu nadaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je to res??????
5.2.2012 10:05:08   
*miska.mcc*
http://www.csd-velenje.com/terminski-plan-izplacil2/


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?