Spremenjene Pampers Active Fit (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


asso -> Spremenjene Pampers Active Fit (26.8.2005 10:53:29)

Ali ste opazile, da so jih malo spremenili. Notranjost ni več mrežasta, ampak gladka... Meni je bila bolj všeč mrežasta, mogoče moji :duda: pa za njeno ritko bolj gladka:zmeden2:
Jaz upam, da ni tudi kvaliteta spremenjena.

Lp asso




BONI* -> Spremenjene Pampers Active Fit (26.8.2005 11:08:28)

Ne, nisem opazila, ker imamo doma še nekaj zaloge in še nismo novih kupovali. Je pa tudi meni zelo všeč ta mrežasta notranjost. Se mi zdi, da ravno ta mreža bolj zadrži izločke noter. Upam, da jih zdej niso poslabšali!
Meni so Active Fit zakon ni jih uporabljamo predvsem za čez noč.

Lp, Boni




asso -> Spremenjene Pampers Active Fit (26.8.2005 11:16:35)

Zanimivo, jaz pa jih uporabljam za čez dan, ker so bolj tanke in jih je manj med nogicami.
Za čez noč uporabljam Premiums, ker so malo večje in bolj močne, oziroma sedaj sem začela uporabljati tudi Babylove od DM niso napačne.

Lp asso




andrejaz -> Spremenjene Pampers Active Fit (26.8.2005 11:22:07)

kvaliteta se ni nič spremenila - še zmeraj so super:bravo:




BONI* -> Spremenjene Pampers Active Fit (26.8.2005 11:26:38)

Mi imamo DMove Babylove za čez dan in so mi tudi zelo vredu, samo če pa se Luka fejst pokaka, pa navadno pri Babylove ob strani ven pogleda. Zato imamo za čez noč Activ fit, ker se običajno pokaka enkrat proti jutru.




asso -> Spremenjene Pampers Active Fit (26.8.2005 11:45:04)

Mi za kakanje imamo kar kahlico :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: in s tem manj dela pri čiščenju ritke.
Ja pri babylove sem tudi jaz imela isti občutek, da lahko kaj zbeži, ker so uni trakci zelo kratki (napram Pamperskam). Meni so za čez dan predebele.

Lp asso




Stran: [1]