Nokia e5 (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LERO -> Nokia e5 (28.1.2012 19:32:11)

Kakšna je ta telefon? A ima kakšne hibe? Opazujem, da prodajajo veliko rabljenih, starih po nekaj mesecev. Imam občutek, da se radi kvarijo.




tabi -> RE: Nokia e5 (28.1.2012 21:09:55)

jst jo imam,prvo in zadnjo nokioe5[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image],sem jo prodajala za 50€(stara 8mes.) pa jo nisem prodala(bila brez prask),tako da me prav zanima kdo jo proda s ceno 120-190e
ima vse kar se spomniš,zame se preveč,vendar je zelo počasna,jo gledam samo še zaradi fotkiča in navigacije[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
sem imela teden dni samsunga ace na probi ni primerjave,tako da ga kmalu kupim




muco -> RE: Nokia e5 (29.1.2012 10:07:07)

Jaz ga mam, ampak ga ne priporočam še komu. Men so ga ful hvalil zato sem ga kupil. prej sem mel c3, in je bil stokrat boljši. V glavnem, dvakrat sem ga mel na servisu, ker je slušalka prekinjala, občutljiv je na mraz, če ga nimaš v notranjem žepu, ko si zunaj bo zmrznil in ne bo našel imenika...., pa take stvari ...




LERO -> RE: Nokia e5 (29.1.2012 10:17:26)

Hvala za inf. Se mi je zdelo, da nekaj "smrdi".
Gledala sem tudi c3, a sem bila bolj za e5, ker ima več vsega in je novejša. Glede na to, da uporabljam malo stvari, bi mi bila c3 dovolj dobra.
Zdaj imam tudi nokio, poceni varianto, po 2 letih kot nova in brez problemov. Prej pa sem imela še eno - 4 leta OK, zdaj jo ima tašča 2 leti, nobenih problemov.
Enako je bilo z eriksonom, ki sem ga imela pred tem.
Rada bi kupila nek telefon, ki bi ga lahko brez problemov uporabljala vsaj 3 leta. Najbolj pomembno pa mi je, da baterija zdrži vsaj nekaj dni, ne le 1-2.





muco -> RE: Nokia e5 (29.1.2012 11:27:20)

Ja c3 je zame zakon, tudi žena ga ima in ji drži baterija tudi po 10 dni, zelo je uporaben, enostaven... Jaz sem svojega (c3) imel leto pa pol, potem pa mi je padel na tla pa še povozil sem ga tako, da ... sem komaj rešil SIM . No pol sem kupil e5, kao boljši , tričetrt stvari ne rabim, bolj je občutljiv.... Novejši ampak zame proti c3 jajc !




Shorty_ -> RE: Nokia e5 (29.1.2012 13:01:44)

 
IZVIRNO SPOROČILO: muco

Ja c3 je zame zakon, tudi žena ga ima in ji drži baterija tudi po 10 dni, zelo je uporaben, enostaven... Jaz sem svojega (c3) imel leto pa pol, potem pa mi je padel na tla pa še povozil sem ga tako, da ... sem komaj rešil SIM . No pol sem kupil e5, kao boljši , tričetrt stvari ne rabim, bolj je občutljiv.... Novejši ampak zame proti c3 jajc !


Imam 2 C3 in sem več kot zadovoljna





Stran: [1]