Ste kupovale že prej? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Ajra RR -> Ste kupovale že prej? (22.1.2012 9:57:24)

Danes, ko sem zlagala iz pomivalnega stroja v omaro, sem tuhtala, koliko skledic sem imela upljenih že preden sva se preselila skupaj. V svojo sobi sem imela omaro, kamor sem dajala sklede, posteljnino , brisače, vse. Ogromno stvari sem nakupila že preden sva z možem začela živeti skupaj. To mi je bilo najlepša stvar. Ko sem dobila denar, sem zapravila za sklede.[sm=smiley36.gif]
Kje so tisti časi, ahhhh ...

Kaj pa ve, ste nakupovale že prej?




josephine27 -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 10:04:08)

jaz ne. začela sem kupovati šele ko sva se že preselila skupaj.za prvi teden mi je celo mama posodila par kozic da sem imela kje kuhat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Hope2 -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 10:11:52)

Nisem, ker tega nisem rabila (živela v študentu), je denar bil bolj pomemben za druge stvari[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Potem sem se takoj preselila k njemu in je on že vse to imel. Z leti sem se počasi nevidno in previdno znebila nekaj teh stvari[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] in počasi dodajala nove[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley4.gif[/image]. Nekaj pa sem še vseeno obdržala po 10 letih (kozice, nože, pa še bi se kaj našlo)[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Ajra RR -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 10:17:59)

Jaz se pa spomnim, kako je z očmi zavijal, ko sem nakupovala in mi govoril, da je za to še dosti časa. Najbrž se je malo bal, da se bom prehitro preselila k njemu. [sm=smiley36.gif]
In spomnim se, kako nama je potem to vse prišlo prav. Sva se zapufala, da sva lahko stanovanje opremila, ni šans, da bi takrat še vse to nakupovala.




roladica -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 10:39:02)

Jaz sem imela krožnike in skodelice že prej. Nekaj stvari sem dobila za darilo, tudi odeje. Prav tako doma v omari v sobi spravljeno, še vse v škatlah. Selila sem se pa itak zelo počasi in sem sproti kupovala posteljnino, brisače in podobno.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.1.2012 11:02:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 12:02:04)

Ko je bilo stanovanje enkrat že toliko finiširano, da se je začel videti konec (ko so se polagale ploščice, laminat, ...) sva z mami začeli pridno zbirati mercatorjeve nalepke, da sem potem nabavila tiste bele krožnike, skodelice, pribor in lonce ... potem veliko teh primomočkov (kuhalnice, servete, penovke, itd.) sem dobila za božička tisto leto pred vselitvijo. Kake kjut zadevice sem še sproti dokupila, pa en izlet v ikeo sva skoz dala in te drobne zadeve za v kuhinjo dokupila ... počasi je šlo, potem ko sva bila pa že v stanovanju, sva pa dokupovala, kar sva ugotovila, da manjka [sm=smiley36.gif]




Paštetka -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 13:48:50)

Jaz se pa še zdaj spomnim, kako mi je bilo hecno, ko sem šla od štanda so štanda in en artikel vsake sorte dala v voziček [sm=jezicek.gif]. In to od hrane, do posode, ...., vsega po eno [sm=jezicek.gif]
Nisva imela nič razen jedinega pribora.




MAMATI -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 14:38:16)

Tudi jaz sem imela že precej kupljenega vnaprej in mi je bil to tak užitek!!! :) Nekaj mi je tudi Božiček prinesel, nekaj mi je potem še mami dala,pa tašča tudi, tko da večjih stvari ni bilo treba kupit (razen stanovanja :)). In še zdaj uživam ob nakupih kaknšnih malih dodatkov za dom. Že samo rože za v vazo me takooo osrečijo! :)




Daschi -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 15:05:12)


IZVIRNO SPOROČILO: MAMATI

Tudi jaz sem imela že precej kupljenega vnaprej in mi je bil to tak užitek!!! :) Nekaj mi je tudi Božiček prinesel, nekaj mi je potem še mami dala,pa tašča tudi, tko da večjih stvari ni bilo treba kupit (razen stanovanja :)). In še zdaj uživam ob nakupih kaknšnih malih dodatkov za dom. Že samo rože za v vazo me takooo osrečijo! :)



Jaz tudi uživam pri nakupih za dom. Še zdaj. In res, že samo, če dam rože v vazo in na mizo, mi je spet nekaj novega in še lepše mi zgleda dom.




liliana -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 16:01:05)

Kaj pa ve, ste nakupovale že prej?


Ja, ker sem že živela nekaj let sama, preden sva z možem začela živeti skupaj.......




andea -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 18:46:48)

Prej nisem nič kupovala.
Preden sem se preselila k fantu za stalno, sva v njegovi hiši preživljala vikende. Prvo noč , ko sva tam prespala nama je tašča dala 2 šalčki, eno žličko, džezvo za kavo in posodo s kavo. Pol sem jst prnesla enkrat lonec (not je blo kuhano kosilo), 2 krožnika in 2 vilce. Ko sem se pa preselila k njemu, in začela enkrat kuhat, je bilo pač potrebno kupit stvari.




Ploha -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 18:50:54)

moja mami je to počela namesto mene...veliko let je počasi zbirala in kupčkala...tko da ko sva se vselila, sem komaj imela še kaj prostora za stvari, ki so še manjkale...

pa tud zdej velikrat ko grem v trgovino kaj kupim oz. dokupim, to mi je tko fino izbirat in gledat...




tofsi -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 19:32:42)

Večji del kupila že prej, kar mi je manjkalo so mi podarili starši, nekaj malenkosti dobila tudi za poročno darilo.




Felicita -> RE: Ste kupovale že prej? (22.1.2012 19:46:34)

jest sem prve zadeve kupila takrat, ko smo podpisali pogodbo (to je blo en mesec preden sva se potem selila) - to je bil komplet piskrov. ostalo sva potem kupovala skupi, ker ma moj zlo specifičen okus... še metlica za stepanje ni bla kr vsaka dobra [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




FotoModel -> RE: Ste kupovale že prej? (23.1.2012 15:15:01)

Sam sem tudi že prej vse kupil in opremil. Zdaj, ko pa se je punca (že skoraj) k meni preselila, pa vglavnem ona nabavlja in dekorira :) mene se več skoraj nič ne vpraša :P




nananaja -> RE: Ste kupovale že prej? (23.1.2012 21:48:16)

Jaz sem prej živela v študentu in tam je bila katastrofa s posodo oziroma s pomito posodo. Ker pa je bil moj kar precej črnček pri meni, sva si potem nekaj posod kupila (plačeval je on, ker je imel precej boljšo plačo od moje štipendije), svoje pa je pristavila še moja mama, ki mi je dajala stvari iz njene zaloge.
Ko sva si po poroki začela urejati kuhinjo, je spet nekaj dodala mama s tistimi nalepkami iz merkatorja, nekaj je bilo daril, nekaj nakupov. Sicer pa občasno kaj kupiva, sploh mož, ki je naši kuhinji bolj šef od mene (jaz sem bila le v času porodnišk :)).




HuAnita -> RE: Ste kupovale že prej? (24.1.2012 10:44:11)

Kot najemnika sva prišla v popolnoma opremljeno stanovanje, iz katerega sva lahko praktično vse odnesla... Večino posod sva potem odnesla, krožnike in pribor sva kupila ob vselitvi, nekaj malega imam posode WMF (ali kaj je že)... Pa sproti kako stekleno posodo nabavim, ravno zdaj se nam je ena spet razbila...




Stran: [1]