|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 9:48:13   
Paštetka
... ali pa o frizurah, barvi, dolžini...

Kako se počutite "v svojih laseh" ?

jaz imam skoz neko željo po dolgih laseh. Sploh, ko gledam kakšne srečnice z bujnimi, močnimi dolgimi lasmi. Nekak skoz hrepenim po dolgih temnih laseh...
Dala sem že skoz dolge, črne, rjave, svetle, čisto blond, rdeče lase pa tudi kratke, cca 1 cm kratke, srednje...

Ampak z mojimi lasmi, ki mi nekak skoz predstavljajo user posted image , lahko imam kvečjemu srednje dolge. Tanki za popi..., po dveh dneh obvezno pranje...

A se moraš res roditi z bujnimi lasmi? Kako vam uspeva ukrotiti svojo "grivo"? Imate kakšne posebne skrivnosti, preparate...?

Po 35. letih sem ugotovila, da mi še vedno najbolj paše moja naravna barva las in srednje dolga dolžina, vendar hrepenenje vseeno ostaja po dolgih laseh. user posted image

Hvala bogu, me je narava vsaj nagradila za zdaj še brez 1 sivega lasu.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 20.1.2012 9:49:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 9:54:22   
Ajra RR
Po porodu so mi zelo potemneli. Zdaj imam svoje naravne skoraj čisto črne. Sem se pa zdaj dobro leto barvala na črno, zdaj pa prehajam na čokoladno rjavo. Imam zelo goste lase, a to težavo, da se mi hitro zmastijo.

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 9:55:31   
Tutan
Tukaj se pa pomojem ne najde nobena, ki bi rekla, uf, točno taki, kot jih imam, so najlepši in najboljši  user posted image
Recimo imam bujne, rahlo skodrane, mišje sive (kao blond - poleti :)) lase. Vedno sem si želela dolge, svilnatne, ravne, črne lase.
Nosila sem že vse - od irokezice v svojih študentskih časih s sivo blond barvo, do oranžne (zopet na kratke), vijolične, rdeče in rjave na dolge lase.
Enako - najbolj mi paše moja naravna barva las -> jo pa vseeno svetlim s svetlimi prameni. Luštno izgleda, za 1x. Nikoli nimam ene frizure celo leto user posted image .... nekaj časa srednji paž, potem kratek, zdaj me mika it na kratko ali pa si bom mogoče malo podaljšale lase, pa potem na kratko. Na lase nisem čustveno navezana, tako da mi jih ni problema odstričt user posted image ... sovražim edino tisto vmesno fazo pri puščanju las - od res kratkih do vsaj nekega srednjega paža....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 9:58:15   
Ajra RR
Jaz imam dolge že več kot 20 let. Od srednje dolgih do zelo dolgih. Vmes sem se enkrat postrigla spredaj, zdaj jih spet tudi spredaj puščam malo daljše. je pa res zoprno, ko ti silijo v oči, doma imam od hčere špangico in potem pozabim in se po mestu sprehajam z roza Hello Kitty špangico. user posted image

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:03:29   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

Jaz imam dolge že več kot 20 let. Od srednje dolgih do zelo dolgih. Vmes sem se enkrat postrigla spredaj, zdaj jih spet tudi spredaj puščam malo daljše. je pa res zoprno, ko ti silijo v oči, doma imam od hčere špangico in potem pozabim in se po mestu sprehajam z roza Hello Kitty špangico. user posted image


No, podobno prigodo sem imela jaz zadnjič za v službo.... ker je frufru predolg, pa so mi precej silili na oči, sem se zlikala in dala hello kitty (druge špange pri nas doma ni bilo - samo ta in še ta od kolegičine punčke user posted image user posted image ) špangico v lase v dobrem namenu, da si jo v službi odstranim, lasje bodo pa stali na stran user posted image user posted image ... no seveda sem pozabila, dokler me sodelavec ni prijazno opomnil (beri: skoraj umrl od smeha) da imam hello kitty špangico v laseh (po treh urah!!!) user posted image user posted image

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:12:05   
pebs
Jest mam že kr neki let blond premena na moje rjave lase. Prej sm mela kratke, ker sm misla, da dolgih pa ne morm met, ker mam tanke lase, pa jih mam zdej do ramen, stopničasto postrižene, pa mi je prov všeč. Spredej mam pa frfru. Ko se jih umijem, si jih s fenom in krtačo oblikujem, likam si jih ne. Glede barve, pa mislm da bom kr skos ostala na svetlih premenih, k sm bla mlaj, sm mela vse sorte barv (razen črne), pa se mi zdi da mi ta najbolj paše.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:15:28   
josephine27
zase lahko rečem, da sem s svojimi lasmi zelo zadovoljna. po mnogih letih vseh mogočih dolžin in barv mi je končno uspelo najti res dobro kombinacijo, ki pristaja tako mojemu obrazu kot tudi mojemu življenskemu slogu. z njimi se enostavno počutim prava jaz. nimam pa dolgih bujnih las tako, da ti v tej smeri ne znam svetovati ampak jih prav nič ne pogrešamuser posted image

bi bilo pa prav fino če bi bila tako zadovoljna tudi z vsemi drugimi deli telesauser posted image


_____________________________



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:17:24   
Ajra RR
Tutan, me veseli, da nisem edina, ki hodi s špangico v laseh. user posted image

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:23:14   
sončnica24
Joj ti lasje mene pobira glede na to da si jih moram obvezno prat vsak drugi dan, ker imam že drug dan zvečer mastne za znoret pa ravne tako al tako o kakšni bujnosti ni ne duha ne sluha - sem si pa vedno žela imet tak malo skodrane pa s tega ni nič. Tako da če ima kakšna kakšen recept za mastne lase se ji priporočam da bi si jih vsaj vsak tretji al pa četrti dan lahko umivala ne pa vsak drugiuser posted image

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:28:05   
Ploha
imam dolge ravne lase, rjave barve...raqda bi imela pa skodrane dolge al pa srenje dolge, barva pa kaka topla, rdeča, oranžna...user posted image

sam res...sam k ne gre kar tako...

imam pa močne lase, goste, no imela sem še bolj goste pa so se mi po parih barvanjih malo zredčli ampak še vedno jih je polno...sploh ko jih umijem, jih ni za ukrotit...

zadnja sprememba je bla, da sem si spredaj dala malo skrajšat, ne glih frufru...ker mi baje ne bi pasal...pa še očala imam in bi mi čist zakril obraz...ja pa frufru bi tud imela...user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:37:55   
pebs

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Joj ti lasje mene pobira glede na to da si jih moram obvezno prat vsak drugi dan, ker imam že drug dan zvečer mastne za znoret pa ravne tako al tako o kakšni bujnosti ni ne duha ne sluha - sem si pa vedno žela imet tak malo skodrane pa s tega ni nič. Tako da če ima kakšna kakšen recept za mastne lase se ji priporočam da bi si jih vsaj vsak tretji al pa četrti dan lahko umivala ne pa vsak drugiuser posted image

Jest sm si jih včasih prala vsak danuser posted image , ker so se mi itak sprot mastil. Potem sem jih začela umivat 2x na teden, tko da se mi zdej šele po treh dneh zmastijo. Sm bla pa res grozna u glavo, ko sm se nehala  jih umivat vsak dan (sm mela trak v laseh,da se ni vidla tista mastuser posted image ), zdej so se pa že navadle.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:41:37   
TomTaylor
Z mojimi lasmi sem si čist kul.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:45:16   
pety78
Se vam oglasim naslednji teden, ker imam v soboto fizerko na domu, barvo tudi že kupljeno...user posted image
Skratka, do sedaj sem bila z blont prameni, srednja dolžina las. V bodoče bom pa pobarvana (ne več prameni) malo drugače in tudi frizura bo z manjšimi spremembami. user posted image




_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 10:59:40   
Paštetka
kako si pa krepite lase?
Prisegate na kakšne maže? user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 11:06:57   
uškinamama
Evo, jaz imam goste, močne lase, valovite lase...in seveda nisem zadovoljna..user posted image . Perem si jih v nedeljo, sredo in petek. V nedeljo, da grem lepa v službo. V sredo zato, da sperem dolgo sredo iz sebe, v petek, da sem lepa čez vikend user posted image . Barva, ja barva crknjega slona. Neka sivo blond. No s prameni je pa lepa. Frizuro menjam dvakrat letno, ravnokar sem si omislila franzice (spet). Bila sem temno rjava, kratka kratka, dolge ravne, dolge valovite. Večinoma si jih ravnam.

Maže: šampon himalaya, balzam : fehtarim okoli za tiste, ki jih dobiš zraven  pri domačih barvah, drugače nek nivein, obloge iz oljčnega olja (ja iz oljčnegauser posted image )...

Moje sanje : kratka frizura, z delno irokezo....si pa ne upam.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 12:05:13   
Hope2
Zadnje čase sem ob vsakem umivanju taka user posted image user posted image user posted image user posted image . Na tone las gre iz mene, že itak vsak dan sproti, ampak ob umivanju pa katastrofa. Sicer imam res s ščitnico probleme, pa vseenouser posted image . Že 2 tedna hodim po lekarnah, če kje najdem kaj pametnega in ne dragega proti izpadanju las, pa je vse od 50 evrov navzgoruser posted image user posted image

V preteklosti sem imela od minimalca- pobrita, do kratkih, do paža, do dolgih.... v glavnem vse. Po barvah pa samo blond, svetli prameni in rjave. Za ostale barve nimam jajc in mislim, da mi ne bi niti pasalo. Najbolj sem tudi jaz zadovoljna s svojo naravno rjavo. Hvalabogu, me sivina še ni srečala.

Imam pa že vsaj 10 let eno in isto dolžino- dolge in vedno v čop. Mogoče 3x na leto spuščeneuser posted image . Evo tak se še najbolj komot počutimuser posted image . Od poroda naprej so se mi cepili za znoret, me je hotla frizerka spet na kratko postrižt, pa men se ne ljubi urejat frizure- sem prelena. Poleg tega so zelo tanki, vsak frizer nad mano obupa, ker kako frizuro težko zrežeuser posted image .

Našla sem eno super zadevco za lase-ki je celo poškodovane lase pozdravila- mogoče ali ne, ampak jih več ni videtuser posted image . Uporabljam jo pa kar namesto subrine po pranju in še vsak dan. Zakon za suhe lase, na morju in soncuuser posted image

Moje želje: dolgi, rahlo valoviti, rjavi. Ampak kaj mi to pomaga, ko bi spet imela skoz v čopuuser posted image





< Sporočilo je popravil Hope2 -- 20.1.2012 12:06:56 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 12:10:08   
ribica.
no evo, jaz sem z svojimi res zadovoljna, točno takimi kot mi jih je dala mati narava in res ni skoparila. Barva taka da itak vsi mislijo da se barvam, pa se nisem še nikoli. Tud če bi na svetu zmanjkalo vseh preparatov, bi imale enako lepe. Ko sem bila mlajša sem imela dolgo res dolge, potem po otrocih sem jih malo po malo krajšala, in ugotovila da ni bilo bolj praktično, ampak veliko manj, saj mi krajši stojijo bolj valovito in se vihajo vsak po svoje. Zato imam zdaj spet vse enako dolge, zaenkrat malo preko ramen, in nič dela. Tiste pa, ki sanjate o bujhin gostih dolgih.............tudi to ima svojo ceno - težo in potenje v glavo.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 12:47:18   
aprilčica07
Imam en tak "kao" paž, ne znam prav točno definirat. user posted image  Dolžina do ramen, oz lih malo manj. Barva pa svetlorjava s  še svetlejšimi prameni. user posted image   lase imam močne in goste.. Ma da ne bi blo vse super truper, postajam siva in se moram precej pogosto barvat. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 12:57:00   
ZARA
Zdaj imam tako in barvo in frizuro.

user posted image

Drugače imam pa na irokezo, samo malo drugače, nižje. Da ni monotono preveč.
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 13:02:20   
blaža
ZARA, meni je ta frizura od Pink mega. Samo jaz se ne upam tako na kratko ostrižt.user posted image

Drugače mam pa jaz fuul goste, temno rjave lase, skodrane,.. drugače pa postriženo na asimetričen paž, in seveda zlikano.

meni so všeč dolgi skodrani gosti lasje. problem je, da si moram dat gor ful glea, al pa pene al pa nekaj, da mi kodri lepo stojijo, jaz pa sovražim met kaj na lasih, ker se pol človek niti počesat ne more,..

Tako, da si jih likam, zadnje cajte mam paž frizure, tudi ko sem mela do ramen ali malo čez, sem si jih likala lih zaradi tega, ker ko si zlikam, ni treba dat nič gor in so lepi čisti. Sem pa vedno vsa zredčena, pa še tako, ko mam še šop las na frhu nezlikan,.. bi jih blo čisto dovolj, moja frizerka vedno vzdihuje, da kolko las mam user posted image

Sivih na srečo še nimam.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 13:04:48   
Vilma
Trenutno se s svojimi lasmi, barvo in frizuro odlično počutim. Razen...
- da imam prhljaj, ki se ga z ničemer ne morem znebit. Ima katera kakšen nov, dober recept, šampon? user posted image
- da imam grozno goste lase, če si jih vsakič po pranju ne zlikam, sem kot Tofsi. user posted image
- da imam več kot polovico las že sivih in se moram prepogosto barvati user posted image  Imam pa trenutno temno rjave lase, tako da tista belina od narastka seka že od daleč. user posted image

Doooolga leta sem bila rdečelaska, zato tudi nick Vilma že od nekdaj. No zdaj sem po frizuri in barvi bolj podobna Betty, bi si lahko spremenila nadimek. user posted image
Lase si perem 1x tedensko, so tako zelo suhi, da tudi po celen tednu zgledajo "čisti". user posted image  

Mažem si jih dostikrat z oblogo iz olivnega olja in rumenjaka. Od vse kozmetike mi največ prostora jemlje kozmetika za lase. user posted image  Imam mislim da syosovo (mogoče je wella, znamke si slabo zaponim) masko za lase, njihov šampon in balzam, pa kapljice za lase (trojne user posted image ), pa tisti Krkin šampon proti prhljaju. Pogrešam šampon Sulfrin, ki je bil daleč najboljši odstranjevalec prhljaja. Se ga katera še spomni? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 13:08:25   
josephine27
ima kakšen recept, da barvani lasje čimdlje ohranijo barvo in lesk? meni se barva kar hitro spere oz. izgubi intenzivnost? sploh ko sem imela rdeče lase je šlo ful hitro dol.

_____________________________



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 13:09:18   
hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

no evo, jaz sem z svojimi res zadovoljna, točno takimi kot mi jih je dala mati narava in res ni skoparila. Barva taka da itak vsi mislijo da se barvam, pa se nisem še nikoli. Tud če bi na svetu zmanjkalo vseh preparatov, bi imale enako lepe.



Podpis. Čisto vsaka frizerka me vpraša ali se barvam, sodelavke, vsi. In sem z svojimi lasmi zelo zadovoljna. Gosti, blotni, z volumnom, ne mastijo se mi hitro, glavo si umijem na vsake štiri dni, ma super so. user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 13:10:47   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

ZARA, meni je ta frizura od Pink mega. Samo jaz se ne upam tako na kratko ostrižt.user posted image


Zakaj ne, saj hitro zrastejo nazaj.user posted image  Jst sem na cca 2 meseca pri frizerju. A veš kako je to hitra in uporabna frizura, hehe.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dajmo kakšno o laseh rečt...
20.1.2012 13:15:45   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

ZARA, meni je ta frizura od Pink mega. Samo jaz se ne upam tako na kratko ostrižt.user posted image


Zakaj ne, saj hitro zrastejo nazaj.user posted image  Jst sem na cca 2 meseca pri frizerju. A veš kako je to hitra in uporabna frizura, hehe.


Dej kako slikico, da vidim kako ti paše, pa se mogoče okorajžim.user posted image

Ma me je strah, da mi ne bo pasalo, pol bom pa pol leta živčna zjutraj.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?