Kiddy vtosedež Infinity PRO (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


jaz5 -> Kiddy vtosedež Infinity PRO (14.1.2012 19:50:11)

Pozdrav

Ima kdo kakšne izkušnje z tem sedežkom? http://otroskatrgovina.si/otroski-avtosedezi/kategorija-i-od-9-do-18-kg/otroski-avtosedez-kiddy-infinity-pro.html
Doma imamo en sedežek Nania 9-36 kg in ker smo dosti na cesti mi ni dosti varen.
Vsaka izkušnja bo dobrodošla




naja17 -> RE: Kiddy vtosedež Infinity PRO (15.1.2012 17:33:04)

Mi imamo kiddy energy pro 9-18 pa smo ful zadovoljni, mali uživa notr, teste na adac-u ma pa za 2011 najboljše...




lily32 -> RE: Kiddy vtosedež Infinity PRO (15.1.2012 17:52:54)

Imamo kiddy comfort pro, ki je od 9 do 36 kg, smo zelo zadovljni z njim.




rozilu -> RE: Kiddy vtosedež Infinity PRO (17.1.2012 10:28:26)

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Mi imamo kiddy energy pro 9-18 pa smo ful zadovoljni, mali uživa notr, teste na adac-u ma pa za 2011 najboljše...


Mi isto, ne vem kaka je razlika z Infinity - eno je se mi zdi malo starejši model. Meni so Kiddyji fajn, na testih so dobri, sploh je baje ta princip z mizico (in čez napeljan pas) boljši kot pri teh klasičnih stolčkih... in po varnosti prekašajo tudi sedežke z Iso-fix... SUper mi je tudi to, da ga samo primeš in preneseš v drug avto, brez odvezovanja/nameščanja pasov...

Mogoče slabost: ni nujno da ga vsi otroci sprejmejo, sploh če so bili prej v drugačnem sedežku (s paščki). Tale mizica zna kake bolj nemirne znervirat... Naša jo je na srečo fajn sprejela. Svetujem, da greste probat v trgovino, če bo otroček zadovoljen.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.2.2012 11:45:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]