Lahko se zgodi tudi vam :-) (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


RR raziskuje -> Lahko se zgodi tudi vam :-) (13.1.2012 14:34:23)

Malo lahkotnega branja za čez vikend. Imejte se kar se da lepo in brezskrbno!

http://www.ringaraja.net/clanek/kolumna-mami-kaj-je-to-vibrator_5159.html?page=




ZARA -> RE: Lahko se zgodi tudi vam :-) (13.1.2012 14:38:37)

In kam naj zdaj vibro skrijem? V kamin?




TomTaylor -> RE: Lahko se zgodi tudi vam :-) (13.1.2012 15:03:05)

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

In kam naj zdaj vibro skrijem? V kamin?


v povšter zatlači, pa reči, da ni vibrator ampak masažna blazina.




alda -> RE: Lahko se zgodi tudi vam :-) (13.1.2012 15:19:21)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

In kam naj zdaj vibro skrijem? V kamin?


v povšter zatlači, pa reči, da ni vibrator ampak masažna blazina.


[sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif]




muki1 -> RE: Lahko se zgodi tudi vam :-) (13.1.2012 17:30:59)

Joj ne vem, Zara. Najboljše, da si ga daš vgraditi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley14.gif[/image]




lotkla -> RE: Lahko se zgodi tudi vam :-) (13.1.2012 19:36:52)

Nekaj podobnega se je zgodilo lani pri nama v spalnici, kjer se preblevala gnojno angino. Moj in tamal sta me prišla pogledat, potem pa je mali odprl predal (ki ga sicer nikol ni niti pipal) in ga vzel ven. "Kaj pa je to?" je vprašal. Čeprav me je grlo tako bolelo, sem se komaj zadrževala, da nisem bruhnila v smeh. Moj pa je rekel, da je to ena igračka na batarije, ki pa ne dela. Star še ni bil 4 leta. Še danes se čudim da jo ni hotel vzeti, ker sicer vzame vsako traparijo, ki jo najde. Zadevo sem pospravila drugam in upam da naslednjič ne bo imel kakšnega prebliska in odprl ravno ta predal.




TomTaylor -> RE: Lahko se zgodi tudi vam :-) (13.1.2012 23:12:46)

jz sem dobila svojega za darilo - kao neka fora...Samo je ene take oblike, da ga na oko ni mogoče označiti kot vibrator. Pa itak ga uporabljam samo za masažo vratu in podplatov. Ne vem...nisem jz nek frik na vibratorje...Obožujem pa razne masažne aparate...

Nedolgo nazaj ga je tavečja nesla dol k tašči, da si je masirala boleč križ. Pa nč. Nobene frke. Tašči se niti sanjalo ni, da si križ z vibratorjem masira.




Stran: [1]