spremembe na csd2 (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


skrita -> spremembe na csd2 (12.1.2012 6:19:58)


Cca pol leta sem bila samohranilka ker sma se razšla z partnerjem. Tako smma uredila za teh 5mesecev preživnino, prejemala sem dsp (ker sem bila brez sslužbe) in sem hkrati bila oproščena plačila vrtca. V decembru sem ponovno vložila novo vlogo za oprostitev vrtca!
Sedaj sem dobila zaposlitev in sem javila spremembo na csd! Pravtako sem javila spremebo da nebo več preživnine, saj poskušama obnoviti vezo z partnerjem. Podpisala sem obrazec za spremebe, vendar podatkov o partnerju nisem vnesla (niti ga nisem izpolnila jaz ampak ga je tam zaposlena.
Sedaj me skrbi, če je vse ok?! Najbolj pa me zanima kar sem pozabila vprašat ali sedaj morem vložit vlogo za znižano plačilo vrtca ali se mi avtomatično na podagi podpisa glede sprememb pošlje nova odločba za plačilo vrtca? Predvidevam da je enkao za otroški dodatek?




kajajaka -> RE: spremembe na csd2 (12.1.2012 12:25:34)

IZVIRNO SPOROČILO: skrita


vendar podatkov o partnerju nisem vnesla (niti ga nisem izpolnila jaz ampak ga je tam zaposlena.


Če nisi vnesla partnerja, potem tudi njegovih dohodkov ne morejo upoštevati niti pri OD niti pri znižanem plačilu vrtca... Vse skupaj je malo čudno. Daj raje pokliči na CSD in vprašaj pa naknadno javi podatke. Saj brez podatkov nimajo osnove od katere bi računali naprej...




arabela* -> RE: spremembe na csd2 (12.1.2012 12:25:45)

Vsekakor ti bo na podlagi podpisa sprememb poslana nova odločba[sm=smiley1.gif]




arabela* -> RE: spremembe na csd2 (12.1.2012 12:27:09)


IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: skrita


vendar podatkov o partnerju nisem vnesla (niti ga nisem izpolnila jaz ampak ga je tam zaposlena.


Če nisi vnesla partnerja, potem tudi njegovih dohodkov ne morejo upoštevati niti pri OD niti pri znižanem plačilu vrtca... Vse skupaj je malo čudno. Daj raje pokliči na CSD in vprašaj pa naknadno javi podatke. Saj brez podatkov nimajo osnove od katere bi računali naprej...



to drži ja.
Ampak ne rezumem, zakaj nisi vnesla partnerjevih podatkov, če več ne prejemaš preživnine? Si sploh dobila sklep o premehanju plačevanja preživnine iz sodišča? ker če nisi, se šteje, kot da še prejemaš.




Stran: [1]