|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moker kašelj
10.1.2012 8:20:40   
lunica12
Pozdravljene!

Doma imamo tri mesece staro pupo ki nam je v petek zbolela,najprej zabit nos nato rahlo pokašljevanje z rahlo povišano temperaturo..od nedelje temperature nima več ima pa zelo moker kašelj,polna je sluzi ki je ne more izkašljati ven.. Me pa zanima če lahko greva za kratek čas ven ali je bolše da počakamo da mine kašel? Sama ne vem več kako ji naj pomagam ima mogoče katera kakšne izkušnje kako pomagati?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moker kašelj
10.1.2012 9:07:59   
Hope2
Spomnim se, da sme mojega dala na trebušček in mu mu z dlanjo tapkala po hrbtu iz sicer od križa proti vratu. Večkrat na dan, par minut. S tem mu pomagaš da se sluz lažje izloči.
Druga stvar so pražene kamilice, ki sem mu jih dajala na prsni koš (povečini ko je spal), toplota in eterična olja isto hitreje izločijo in stopijo sluz.
Tretja stvar inhalacije, slane kamilice ali pa kar v kopalnici v kadi

Vse pristope najdeš na netu, mal poguglajuser posted image

Sem pa hodila ven tudi ko je kašljal in ni imel vročine, pa da zunaj ni bilo ekstremnih T, megle, slabega zraka.

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moker kašelj
10.1.2012 9:20:18   
lunica12
Vse omenjeno že izvajam ampak se mi zdi da tega ne bo nikoli konec... Pa taki mali boščeki ko jih je tako težko gledat. Upam da se bo v parih dnevih poštimalo..kako dovgo je to pri vas trajalo? No me je pa predvsem to zanimalo če lahko greva ven ker noter bit zaprt pa po mojem tudi ni najbolše..

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moker kašelj
10.1.2012 9:52:30   
Ajra RR
lunica 12, mogoče ti lahko kaj pametnega svetuje pediatrinja. Pošlji ji vprašanje, ti bo hitro odgovorila user posted image , lahko tudi anonimno, če želiš. user posted image  Pa hitro se pozdravte!

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/natasa-marcun-varda_39

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




VELIKOST OTROKA OB ROJSTVU
MYBABYGROW

KAKO VELIK JE BIL VAŠ OTROK, KO SE JE RODIL?

50- (26%)

50 (9%)

51 (26%)

52 (10%)

53+ (28%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!