TEVA (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


majčica1508 -> TEVA (9.1.2012 20:02:29)

V baby centru sem vidla ene tevice....sam tam so znižane in stanejo 50evrov...
sem jih pa zasledila na eni strani,pa je zdaj ne najdem in so iste 23$
So pa otroške(sive in roza notranjost,pa napis teva je roza)
Mi lahko namignete kam naj še pokukam in,da pošiljajo v Slovenijo.....




urška -> RE: TEVA (9.1.2012 20:24:24)

če naročiš na amazon.de ziher pošljejo v slovenijo.




Anonimen -> RE: TEVA (9.1.2012 20:37:10)

Kaj od tega?




thaiss -> RE: TEVA (10.1.2012 8:15:54)

poglej




majčica1508 -> RE: TEVA (10.1.2012 14:00:42)

ne niso nobene od teh.....grem iskat naprej...............
Pa Baby center jih ima sam ni več številke......
Sem pa ene vidla na amazonu.de in so znižane iz 50€ na 25€ take fajn za poletje...




razigrana -> RE: TEVA (11.1.2012 18:18:00)

Jaz sem danes kupovala Tevice za otroka. In sem za sina, ki ima številko 30, vzela 32, ker mu 31 tud na nogo nismo spravili, hčerki, ki ima nogo 26, pa so bile 27 premajhne, torej bi ji morala vzet 28. Ampak ker sem bil v dvomih, sem jih vzela samo za sina. Zdaj bi jima pa rada vzela še sandale, glede na to da imajo znićane, pa niti slučajno ne vem kakšno številko naj vzamem. V trgovini jih niso imeli, da bi jih lahko probal, pa ne vem ali naj vzamem 32, ker mu bo noga vrjetno do poletja še malo zrasla in glede na to da jih bo nosil na boso nogo, bi vrjetno moralo bit ok.
Kakšne imate pa vi izkušnje s številkami?




sazi -> RE: TEVA (11.1.2012 18:51:44)


IZVIRNO SPOROČILO: razigrana

Jaz sem danes kupovala Tevice za otroka. In sem za sina, ki ima številko 30, vzela 32, ker mu 31 tud na nogo nismo spravili, hčerki, ki ima nogo 26, pa so bile 27 premajhne, torej bi ji morala vzet 28. Ampak ker sem bil v dvomih, sem jih vzela samo za sina. Zdaj bi jima pa rada vzela še sandale, glede na to da imajo znićane, pa niti slučajno ne vem kakšno številko naj vzamem. V trgovini jih niso imeli, da bi jih lahko probal, pa ne vem ali naj vzamem 32, ker mu bo noga vrjetno do poletja še malo zrasla in glede na to da jih bo nosil na boso nogo, bi vrjetno moralo bit ok.
Kakšne imate pa vi izkušnje s številkami?


Mi imamo pa ravo obratno izkušnjo s TeVami. Vsako leto jima moram kupiti precej manjše, kot mislim. Že res, da ima sinko zelo ozko nogo in da poznam samo poletne TeVe, ampak se mi zdi, da imajo velike številke.




urška -> RE: TEVA (11.1.2012 22:12:35)

meni se tudi pri poletnih zdijo velike številke.




Stran: [1]