odpreti frizerski salon DA ali NE (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


luna_25 -> odpreti frizerski salon DA ali NE (8.1.2012 19:45:02)

Pozdravljeni!
Zanima me vaše mnenje predvsem frizerje. Ponudila se je možnost, da odprem frizerski salon. Po izobrazbi nisem frizerka, bi jo pač zaposlila jaz pa bi salon vodila. Zdaj pa me zanima ali se to splača, ali se naj ne spuščam v to ker nimam ravno veliko pojma o tem? In še nekaj ali se da dobit dobro frizerko oz frizerja?
Hvala




majčica1508 -> RE: odpreti frizerski salon DA ali NE (8.1.2012 19:55:58)

Frizerski salon bi odprla,le v tem primeru,da bi bila moja izobrazba Frizerka....
ker s tem bi delala eno izmeno jaz...Hm dobiti dobro frizerko ali frizerja(žal ne poznam odgovora)
lahko ti pa zaželim veliko sreče in,da ti uspe,kar si si zastavila...
Lp




noranate -> RE: odpreti frizerski salon DA ali NE (8.1.2012 20:20:46)

Frizerka bo frizirala, ti pa boš vodila, kaj....?! A misliš, da bo ta frizerka zaslužila zase, zate, ostale dajatve in ne daj bože, če je še najemnina..... Bi morala v tem salonu še kaj druzga delat, da bi dovolj zaslužila. Žal. Vseen pa čestitam na pogumu in želim vso srečo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




diva 4 -> RE: odpreti frizerski salon DA ali NE (8.1.2012 20:26:13)

Jaz sem frizerka.Salon bi v tvojem primeru odprla le pod pogojem , da je salon na dobri "mimohodni " točki in ob predpostavki, da zaposliš vsaj 2 kvalitetni frizerki , ki že imata dovolj strank , da zaslužita za sebe in tebe.Dobiti že v štartu v salon ,ki je na novo odprt( se pravi brez renomeja), 2 taki frizerki je pa hudičevo težko.Dve pa rabiš , da delata na smene.




luna_25 -> RE: odpreti frizerski salon DA ali NE (8.1.2012 20:59:53)




IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

Jaz sem frizerka.Salon bi v tvojem primeru odprla le pod pogojem , da je salon na dobri "mimohodni " točki in ob predpostavki, da zaposliš vsaj 2 kvalitetni frizerki , ki že imata dovolj strank , da zaslužita za sebe in tebe.Dobiti že v štartu v salon ,ki je na novo odprt( se pravi brez renomeja), 2 taki frizerki je pa hudičevo težko.Dve pa rabiš , da delata na smene.
 zerko
Ja prostor je na zelo dobri lokaciji, saj to me tudi najbolj vleče. Samo dobit dobro frizerko to pa mi bi predstavljalo težavo.
Hvala





benika -> RE: odpreti frizerski salon DA ali NE (8.1.2012 21:35:06)

Ne, v tvojem primeru ga ne bi odprla. Je preveč stroškov.




diva 4 -> RE: odpreti frizerski salon DA ali NE (8.1.2012 21:41:48)

Še to sem pozabila, z eno frizerko je skoraj nemogoče pokrit stroške, njeno plačo in še tvojo.Zato rabiš najmanj dve dobri frizerki ,ki že imata redno klientelo, glede na to , da ti nisi frizerka.




misa4 -> RE: odpreti frizerski salon DA ali NE (9.1.2012 9:13:34)

Bi v primeru, da bi sama delala, drugače ne.




eca12345 -> RE: odpreti frizerski salon DA ali NE (9.1.2012 17:53:06)

nevem kako je to...mislim, da mora imeti mojstrski izpit in malo katera "navadna" frizerka ga ima...ponavadi ga gredo naredit ravno zato, da lahko odprejo svoj salon. :-)




Stran: [1]