A je katera iz Vrhnike ali okolice? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brinčika -> A je katera iz Vrhnike ali okolice? (5.1.2012 16:41:01)

Prosila bi katero če je iz Vrhnike ali okolice in če bi mi bila pripravljena naredit uslugo če se mi oglasi. Stvar je namreč naslednja: Rada bi kupila en izdelek iz hoferja, sem ga namreč kupila samo eno škatlico in ko sem probala in videla da je to zelo dobra in okusna stvar so to takoj razprodali po celi Sloveniji, ker so povsod dobili manjše količine le nekaj komadov, na Vrhniki pa so tega dobili večjo količino, Trenutno smo v Lendavi in tega nimajo nikjer več na prekmurskem in štajerskem koncu [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif], jutri zvečer pa se vračamo z dopusta in bomo prepozni da bi to kupili, ker se bomo okrog 21h peljali mimo, hofer je pa odprt samo do 20h. Plačala bi vam pošteno , izdelek je pa 6 eur, rabila bi pa nekaj škatlic tega, tako da če mi je katera pripravljena naredit uslugo bi vam bila zelo hvaležna.




MAMATI -> RE: A je katera iz Vrhnike ali okolice? (5.1.2012 20:20:15)

Ali si že dobila pomoč?




majčica1508 -> RE: A je katera iz Vrhnike ali okolice? (5.1.2012 20:43:07)

Kaj pa imajo tok dobrega....upam,da si dobila pomoč..jaz sem z štajerskega in sem bolj radovedna
bi tudi jaz sprobala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brinčika -> RE: A je katera iz Vrhnike ali okolice? (5.1.2012 21:15:32)

Nekaj zelo zelo sladkega pa koristnega za telo, ki ne redi.




majčica1508 -> RE: A je katera iz Vrhnike ali okolice? (6.1.2012 8:33:55)

IZVIRNO SPOROČILO: Brinčika

Nekaj zelo zelo sladkega pa koristnega za telo, ki ne redi.


Potem je pa,kot nalašč zame k sem sladkosneda,pa še na shujševalni:-))




psaša -> RE: A je katera iz Vrhnike ali okolice? (6.1.2012 12:51:22)

Piši mi na ZS, sem iz Vrhnike. Grem okoli 15h mimo Hoferja.
LP




Brinčika -> RE: A je katera iz Vrhnike ali okolice? (7.1.2012 9:23:28)

Hvala vsem za pomoč, sem dobila sinoči , vam pa lahko povem za kaj se gre in to je napitek slim down- well active vanilija je najboljša in ta ima tak neverjeten okus po pravih kremšnitah, ampak res tista prava vanilijeva krema, lešnik je tudi dober, ostala dva mango in ananas sem pa vzela po eno škatlico za probat ampak vanilije ogromno. Tako da me je na blagajni kar gledala. Meni je to zelo poceni in veliko boljši okus, glede na cene herbalife izdelka , ki je 45 eur škatlica, cena ene škatlice tega pa je 6 eur. Tako da če še katero zanima tega na Vrhniki imajo ogromne zaloge , medtem ko pa so po drugih poslovalnicah prejeli le po 10 kom tega.




benika -> RE: A je katera iz Vrhnike ali okolice? (7.1.2012 21:10:19)

Brinčika, za kolk obrokov pa je škatlica?




Brinčika -> RE: A je katera iz Vrhnike ali okolice? (8.1.2012 9:21:33)

Piše za 12 obrokov če delaš po navodilih gre pa 2 merice- ( ki je že notri )praha na 2,5 do 3 dcl mleka , sama osebno si pa delam polovične tako da dam 1 merico na 1,5 dcl mleka, ker ni je preveč 3dcl spit naenkrat.




Brinčika -> RE: A je katera iz Vrhnike ali okolice? (8.1.2012 9:23:27)

popravljam tiskarskega škrata: ker mi je preveč 3 dcl spit naenkrat.




Stran: [1]