pograd - da ali ne (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


jasna80 -> pograd - da ali ne (29.12.2011 19:25:03)

Razmišljamo o nakupu pograda, ker je otroška sobica velika le 10 m2. Me pa skrbi, da bi se otroka lovila po pogradu in da bi kakšen dol padel. kakšne so vaše izkušnje s pogradom in koliko mora biti otrok po vaše star za na pograd?




Star_a -> RE: pograd - da ali ne (29.12.2011 19:45:21)

Z 2,5 leti je dobil pograd.Izkušnje so dobre




Lejči -> RE: pograd - da ali ne (29.12.2011 22:00:22)

tudi naše izkušnje so dobre [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] uporabljati smo ga pa začeli malo pred tretjim letom.




josephine27 -> RE: pograd - da ali ne (30.12.2011 6:58:18)

mene pa zanima kako se pograd obnese pri večjih otrocih? slišala sem da imajo majhni pograde zelo radi ko pa mal zrastejo jih ne marajo več. pri nas je tud pomankanje prostora. 




benika -> RE: pograd - da ali ne (30.12.2011 8:20:04)

Mi smo kupili pograd, ko je bil tavečji star 2 leti (je šel spat na spodnjo posteljo). Eno leto kasneje se je preselil na zgornjo posteljo, spodnjo je zasedel enoletnik. Ta je v nadaljnih 3 letih enkrat padel s postelje. Pa se tud lovita po posteljah in zaenkrat je vse OK. In 6-letnik se nič ne pritožuje, da mora spat na pogradu, on ful uživa.




**Tinkara78** -> RE: pograd - da ali ne (30.12.2011 8:35:16)

Pri nas sta za pograd navijala hčerka in ati. Dobila ga je pri petih in do zdaj ni bilo nobenih problemov. Dostikrat imamo obiske ta malih in tudi prespijo pri nas in moram reči, da se do zdaj ni nič zgodilo. Imamo sicer možnost pograd čisto spustiti samo se bomo verjetno prej selili. Mala pa vztraja, da hoče biti gor. Bo pa podedovala pograd članica v pričakovanju.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Star_a -> RE: pograd - da ali ne (30.12.2011 9:12:09)

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

mene pa zanima kako se pograd obnese pri večjih otrocih? slišala sem da imajo majhni pograde zelo radi ko pa mal zrastejo jih ne marajo več. pri nas je tud pomankanje prostora. 


jaz sem imela pograd do cca 13 -tega leta . marsikdo ne mara več svoje postelje,saj moja dva tudi zdaj hočeta avtobus pograd,ko sta ga videla. Pa me to ne gane. Posteljo bosta imela do konca....




Stran: [1]