Zasijala v novi obleki (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> Zasijala v novi obleki (11.12.2011 10:49:22)

Ljubljanska Opera in balet.
Boste obiskali kakšno predstavo?

http://www.delo.si/kultura/glasba/odprtje-ljubljanske-opere-cela-hisa-je-pela-kot-stradivarijeva-violina.html




mateyka -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 12:27:14)

to se je pa vleklo.. zdaj bojo začel delat ko jaz grem.. oh well.. sorry kerensa, zgleda še dolgo ne bova mogli it skupaj tja fake D&G torbic kazat [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 12:58:52)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to se je pa vleklo.. zdaj bojo začel delat ko jaz grem..


Boš imela pa fancy izlet v prestolnicko slovensko.




mateyka -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 15:49:05)

samo je pa una črna škatla prav grda na neoklasični fasadi..
[img]http://www.svetlana.si/wp-content/uploads/2010/01/ljubljana1-040.jpg[/img]




mateyka -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 15:51:13)


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to se je pa vleklo.. zdaj bojo začel delat ko jaz grem..


Boš imela pa fancy izlet v prestolnicko slovensko.


potem se mi pa bolj splača zait v Kungliga Operan..




Anonimen -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 18:02:08)

samo je pa una črna škatla prav grda na neoklasični fasadi..


Na prvi pogled je daleč od arhitekturnega presežka [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image].
Mogoče se je s časom navadimo. Ne vem, kdaj se je nekaj modernega dobro vklopilo v klasično arhitekturo. 




Anonimen -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 18:11:02)

Meni pa super zgleda ... nasploh sem mnenja, da bi bilo najmanj okusno prizidek oblečt v kao isto fasado oz. posnetek te fasade. Ker nikoli nebi izpadlo, kot da je vse skupaj avtentična homogena celota ... je bolje da je takole povsem drugačen stil in da se takoj vidi kaj je novo in kaj staro ... zaradi istega načina obnove mi je všeč obnovljen Ljubljanski grad, star hotel Palace v Portorožu itd.




Anonimen -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 18:16:41)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to se je pa vleklo.. zdaj bojo začel delat ko jaz grem..


Boš imela pa fancy izlet v prestolnicko slovensko.


potem se mi pa bolj splača zait v Kungliga Operan..



Cene so podobne kot v Ljubljani. Recimo Traviata, parket od ca 25 do ca 50€, če sem prav preračunala. V Ljubljani pa ni bistveno manj, isti naslov, predvidevam, da parket (sistema rezervacij še nisem našla) 40€. No ja, ni čudno, da je pri nas kultura, kjer je.




Anonimen -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 18:24:02)

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Meni pa super zgleda ... nasploh sem mnenja, da bi bilo najmanj okusno prizidek oblečt v kao isto fasado oz. posnetek te fasade. Ker nikoli nebi izpadlo, kot da je vse skupaj avtentična homogena celota ... je bolje da je takole povsem drugačen stil in da se takoj vidi kaj je novo in kaj staro ... zaradi istega načina obnove mi je všeč obnovljen Ljubljanski grad, star hotel Palace v Portorožu itd.


Poskušam se spomniti, kako izgleda oziroma če mi kaj štrli ven, a se na pamet ne spomnim. Očitno ni moteče, da bi ostalo v spominu.




Anonimen -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 18:38:22)


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Meni pa super zgleda ... nasploh sem mnenja, da bi bilo najmanj okusno prizidek oblečt v kao isto fasado oz. posnetek te fasade. Ker nikoli nebi izpadlo, kot da je vse skupaj avtentična homogena celota ... je bolje da je takole povsem drugačen stil in da se takoj vidi kaj je novo in kaj staro ... zaradi istega načina obnove mi je všeč obnovljen Ljubljanski grad, star hotel Palace v Portorožu itd.


Poskušam se spomniti, kako izgleda oziroma če mi kaj štrli ven, a se na pamet ne spomnim. Očitno ni moteče, da bi ostalo v spominu.

ZA tisto kar so imeli informacije, slike, načrte kako je bilo v originalu, so naredili tako kot je bilo, kar niso vedeli, kako je v originalu izgledalo oz kar so sedaj dodali je pa v steklu, jaklu in jeklenih pletenicah.




Anonimen -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 18:40:00)

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Meni pa super zgleda ... nasploh sem mnenja, da bi bilo najmanj okusno prizidek oblečt v kao isto fasado oz. posnetek te fasade. Ker nikoli nebi izpadlo, kot da je vse skupaj avtentična homogena celota ... je bolje da je takole povsem drugačen stil in da se takoj vidi kaj je novo in kaj staro ... zaradi istega načina obnove mi je všeč obnovljen Ljubljanski grad, star hotel Palace v Portorožu itd.


Poskušam se spomniti, kako izgleda oziroma če mi kaj štrli ven, a se na pamet ne spomnim. Očitno ni moteče, da bi ostalo v spominu.

ZA tisto kar so imeli informacije, slike, načrte kako je bilo v originalu, so naredili tako kot je bilo, kar niso vedeli, kako je v originalu izgledalo oz kar so sedaj dodali je pa v steklu, jaklu in jeklenih pletenicah.


Otika, sploh se ne spomnim, da se kaj ne bi vklopilo, očitno je v redu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.12.2011 18:48:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




november2010 -> RE: Zasijala v novi obleki (11.12.2011 22:09:54)

Bo definitivno treba it pogledat...




Kerensa* -> RE: Zasijala v novi obleki (12.12.2011 9:10:19)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
sorry kerensa, zgleda še dolgo ne bova mogli it skupaj tja fake D&G torbic kazat [sm=smiley36.gif]

Imam original Escadino srajco. Bi to kaj pomagalo? [sm=smiley24.gif]




ronja -> RE: Zasijala v novi obleki (12.12.2011 20:42:40)

Bi, samo mal me tajming žeži... Bom skor rodila, predno jo odprejo;). Ampak ko se bo spet dalo, pa seveda.




Anonimen -> RE: Zasijala v novi obleki (12.12.2011 21:29:00)

Ronja, odprta je že. In karte so baje že razprodane za prve predstave [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].




ronja -> RE: Zasijala v novi obleki (12.12.2011 21:38:53)

Mili, vem, da je. Ampak jaz tudi. Zato pa pravim - wrong timing.




Anonimen -> RE: Zasijala v novi obleki (12.12.2011 21:42:30)

Aha [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].
Samo da ne bo otvoritve kot v Operi - na Zlitju stoletij, pri tebi let-ij.




Stran: [1]