RE: Kmetija - tolk sem jezna (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


majčica1508 -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (11.12.2011 19:39:35)

A to je še kar na TV[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]................




*miska.mcc* -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (11.12.2011 19:57:32)

še dns




kalbo -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (11.12.2011 20:35:15)

Gledanje ni problem, če človek jemlje to kot risanko. Da pa narediš malo da ne samomor zarad te itak da zrežirane oddaje, mi je pa mimo.




november2010 -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (11.12.2011 22:08:36)

Bi kdaj pogledala ampak enostavno ni časa :( Imam pa najbrž s tem tudi kak problem manj :)




BellaB -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (11.12.2011 23:20:48)

Eh... zarad tega se jezis? A ni skoda energije? Spremenila ne bos nc itak :)




LuLu -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (11.12.2011 23:44:09)

Mene ne čudi, da se kdo jezi, veseli in joče ob takšnih oddajah, ker vsi ti karakterji v Kmetiji so okoli nas. Pač so v šovu, na zabaven in z velikim dobičkom prikazani, ampak čisto nič nečloveškega ni bilo tam. Lepo tistemu, ki nikoli ni spoznal hudobnega človeka in te hudobije prepoznal v kakšnem članu družine ali prepoznal čisto, že skoraj nenormalno veselje ob nekem dogodku, ali preživel nekaj časa z ljudmi, ki jih ni sam izbral za družbo in potem pride do takšnih trenj. Jaz na to ne gledam kot na šov, ampak bolj na dejstvo, da smo ljudje tako daleč z našim obnašanjem, da je tako bedasto, če nekdo to posname in da se gledamo po tv... kaj šele, da lahko celo ogromne denarje zaslužiš na ta račun. Si želim, da bi take šove enkrat uvrščali med znanstveno-fantastične razvedrilne oddaje...




sončnica24 -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (12.12.2011 7:33:14)

Mi lahko samo tisti ki je gledal napiše, kje je bila Vesna?




ksenjak -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (12.12.2011 7:37:04)

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Mi lahko samo tisti ki je gledal napiše, kje je bila Vesna?


Rečeno je bilo, da se zaradi osebnih razlogov ni mogla udeležiti. Bo pa danes na voljo na spletu POP TV, kjer bo odgovarjala na vprašanja gledalcev.




LuLu -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (12.12.2011 11:32:48)

Neuradno informacijo imam, da v Ormožu, v bolnici...




ajataja -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (12.12.2011 12:50:14)


IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Mi lahko samo tisti ki je gledal napiše, kje je bila Vesna?



Vesna ni zdržala vsega pritiska in je na zdravljenju,žal.




StrawberrY -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (12.12.2011 13:20:33)


IZVIRNO SPOROČILO: ajataja


IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Mi lahko samo tisti ki je gledal napiše, kje je bila Vesna?



Vesna ni zdržala vsega pritiska in je na zdravljenju,žal.


Mene pa zanima zakaj žal. Punca ima resnično velike psihične težave (res da jaz kmetije nisem spremljala redno, ampak ko sem brala po spletnih straneh me je enostavno zanimalo kdo za vraga je ta Vesna, in kdo za vraga je ta Esada in sem začela malo bolj gledati).
In Vesna je res pridna, delavna, ampak resnično se vidi da išče uteho v delu.
In to da je na zdravljenju je meni dobrodošel podatek. Ker enostavno ne verjamem, da bi se znala iz vsega tega, kar njo dobesedno duši sama pobrati.

Moram pa reči, da je tista Esada resnično, mah ni besed za njeno početje. Ampak moramo se zavedati, da je vse skupaj le igra POP tv, mi smo samo gledalci-zmanipulirani (odvisno od posameznika).





ajataja -> RE: Kmetija - tolk sem jezna (12.12.2011 13:57:28)


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: ajataja


IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Mi lahko samo tisti ki je gledal napiše, kje je bila Vesna?



Vesna ni zdržala vsega pritiska in je na zdravljenju,žal.


Mene pa zanima zakaj žal.




Žal zato ker si ni zaslužila vsega tega in pljuvanja po njej,se mi je zasmilila in upam da bo njena prihodnost boljša.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]