Hello kitty plastenka, steklenica (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Paštetka -> Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 18:10:45)

Moja deklica si je za božička zaželela stekleničko hello kitty. V bistvu je rekla steklen kozarček za gimnastiko. Mislim, da želi imeti plastenko saj s kozarca na gimnastiki ne more piti. Ali obstajajo tudi stekleničke[sm=zmeden.gif]
Kje se dajo kupiti, ker jih jaz nisem nikjer videla. Vem, da obstajajo tudi stekleničke, ki se dajo v neko neoprensko ogavico, da se ne razbijejo, vendar nikjer nisem zasledila hello kity.

Na pomoč! [sm=smiley36.gif]

Hvala




Goldy -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 19:26:29)

Plastenko sem zasledila v Deichmanu. Cena mislim, da je a 5 evrov. Verjetno bo to plastenko tudi naša dobila za Božič. [sm=smiley1.gif]




Shorty_ -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 20:05:42)

mercator ima bidon hello kitty [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Shorty_ -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 20:06:46)

mercator ima bidon hello kitty [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Najaa -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 20:25:49)

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

mercator ima bidon hello kitty [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Ta bidon ima moja hčerka pa ga ne priporočam, ker ful po plastiki smrdi. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Paštetka -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 20:26:05)

A je BPA free?




Najaa -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 20:32:12)

Sem šla pogledat, če kje piše pa ne piše nič. Ma jaz je sploh ne bi vzela, če mi je ne bi tamala vrgla v voziček in na blagajni sem šele vidla, da je noter. In ker smo ralbi nekaj takega, sem jo pač vzela. Šele doma sem vidla, kak plastik fantastik je. In je ne uporablja.




Najaa -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 20:33:41)

Sem šla pogledat, nikjer ne piše tak da ni. 




HHH -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 20:35:51)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

A je BPA free?



Ti bidoni niso nič free, ampak full. Nihče ne ve kaj vse je v tistih plastikah. Ampak prav tako ne vemo kaj vse je v embalažah vseh vrst v katerih kupujemo večino hrane. Tako da pravzaprav ne veš, če ni še bolj nevaren tetrapak od soka.




HHH -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 20:37:01)

ali pa embalaža od paštete[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Paštetka -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 20:41:53)

Jaz bi takao bpa free ali rajši še kakšno stekleno, ko se da v nogavičko. Samo Flaška nima nič. [sm=smiley13.gif] ker take navadne ne om kupovala, ker ji potem rajši dam kar plastenko vode.




Najaa -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 21:09:04)

Aladinko ji kupi, moji dve imata to in je super flaška. BPA free. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Paštetka -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 21:14:53)

Jo ima. Pa si želi muco kiti[sm=smiley36.gif]. Mala si itak nikoli nič ne zaželi. Je ful skromna. No, zdaj pa si je prvič nekaj zaželela ...




HHH -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 21:21:56)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jo ima. Pa si želi muco kiti[sm=smiley36.gif] . Mala si itak nikoli nič ne zaželi. Je ful skromna. No, zdaj pa si je prvič nekaj zaželela ...


Pol pa ji kupi tisti bidon. Za veselje. Tako in tako bo hitro pozabila nanj (sorry, sodim po mojih). Pri vsem kar nosijo mali otroci sicer v usta, res mislim, da ni panike zaradi te plastike. Par let nazaj nobeden o tem sploh ni razmišljal, pa smo še živi.




*bubi* -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 21:40:21)

bidone so imeli tudi v H&M. Pa tudi dvomim, da so BPA free.

Sem pa jaz bubiki kupila alu flaško s Kittyko v Tchibo ponudbi. Tega zdaj itak ne boš našla, mogoče v kakem večjem Tchibu v Avstriji. Je pa ideja, da pogledaš recimo v Mullerju, kjer imajo kar velik izbor teh alu bidonov.




*bubi* -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 21:42:00)

http://www.mimovrste.com/artikel/3910024322/bidon-disney-alu-princess
Mogoče jo prepričaš, da so princeske tudi ok [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




barbara_s -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 21:48:00)

Jaz sem (sicer že nekaj časa nazaj) v Muellerju v Ljubljani dobila SIGG kovinsko steklenico (ja, vem... grozno se sliši. Ampak zdajle se pri najbolši volji ne morem spomniti, kako se reče posodi v obliki steklenice iz kovine). Ni termovka, je čisto čisto lahka (aluminijasta); je BPA-free (sigurno, ker so pri SIGGu imeli neke kolobocije s temi BPAji in so potem od neke serije naprej vse njihove posode "certified BPA-free") in se super obnese. Imeli so različne motive. Ni pa najcenejša, če se prav spomnim, sem zanjo dala okrog 15-20 EUR (je toooolk časa nazaj, da se ne spomnim točno koliko je bila). Jo priporočam... Pa prat se jo da v pomivalnem stroju (OK, sicer ne vem, koliko je efktivno, ker tisti curek od pomivalca sigurno ne špricne do vrha steklenice, but.... - vsaj dovolj vroče je) in dobijo se neke čistilne tablete - jaz jo približno 1x mesečno razkužim in to je to.




Paštetka -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 21:48:11)

Alu sem našla v müllerju. Smrdi, ko sam vrag noter. Ok, če bi bil sok noter verjetno, ne bi bil problem. Ampak voda... [sm=zmeden.gif]
Pa nastavek za pit je tak neroden, da joj, ali pa za očistit.
Ja, saj vem, kompliciram [sm=smiley36.gif].
Ne bi rada dala 20 evrov za nekaj, kar potem ne bi mogla dobro očistit.




Paštetka -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 21:52:49)

Barbara, točno te sem videla. Nastavki ful nerodni, pa moti me, ker se noter ne vidi, če je kje umazanija.




barbara_s -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 21:56:44)

Lej, ne vem... Jaz sem z mojo (aja, pa moja ni na Hello Kitty :) ) zadovoljna, pijem načeloma vodo iz nje, je pa tudi res, da jo grem ponavadi svežo natankat do pipe. Tamala jo ima tudi, njej dam zjutraj notri cedevito, pa se nikoli ne pritožuje, da je kaj zanič ali pa da smrdi (in če kdaj kaj ostane do popoldne, tudi mirno tisto spijem).
Sem pa jaz tako zelo neobčutljiva na čistost, da verjetno res nisem merodajen primerek. Za pomivanje znajo biti res zoprne, ampak jaz sem to rešila tako, da jih pač ne pomivam - jo samo splaknem in that's it. Lih kakšne alge se še niso notri zaredile, pa težav zaradi tega ni še noben imel.
Kar se pa nastavka za pit tiče - jaz vsem predlagam tisti čisto navadni štofelc, ker se najlažje pije kar direkt iz flaše. OK, tamala ima tisto varianto z "dudo" (al kako se reče tistemu kvazi športnemu nastavku??), meni je precej nagravžno (ker potem še grize zraven in rata vse rjavo in bljak) - ampak to je bil njen izbor. Nevarno ni, zbolela od tega ne bo, torej sem tiho :)
S plastičnimi steklenicami pa nimam nobenih izkušenj, tako da dopuščam, da so fuuuul boljše. Ampak zdaj ne bom menjala, ker so mi čist OK tele SIGG zadevce :)




*bubi* -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 22:05:10)

Kar se higiene tiče smo itak že imele debato na našem forumu. Tukaj jaz prisegam na Aladdinke.

Ta dva alu bidona uporabljata otroka samo na gimnastiki 2x tedensko. Not se naliva izključno voda, po gimnastiki splahnem in pustim obrnjeno na glavo, da se odceja in posuši.
Pri naši flaški je ventilček tak, da teče voda direktno skozi, ko se zavrti, tako da se da čisto lepo splahnit.




Paštetka -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (10.12.2011 22:17:18)

Saj za gimnastiko ravno želi imeti [sm=jezicek.gif].
Ne, te alu, mi ne pridejo v poštev, ker sem bolj sterilen tip, kot pravi moj mož [sm=smiley36.gif]




Hope2 -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (11.12.2011 4:40:33)

grem jaz danes glih mimo trgovine mucike kitty, bom pogledala. torej nekaj prozornega[sm=zmeden.gif]. meni tudi ne potegnejo tele alu, ker nasmu se kdaj pa kdaj uspe kaj nazaj spustit oz pljunt.




Paštetka -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (11.12.2011 8:42:14)

Iiiiii kaj res hope[sm=bravo.gif]

Ja, pa tako, ko je bpa free. [sm=smiley1.gif]




Paštetka -> RE: Hello kitty plastenka, steklenica (11.12.2011 9:00:07)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Iiiiii kaj res hope[sm=bravo.gif]

Ja, pa tako, ko je bpa free. [sm=smiley1.gif]

Lahko je barvno, samo, da se skoz vidi, če je kje kaj umazanije noter.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>