Razgovor za službo (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


shakira -> Razgovor za službo (29.11.2011 17:52:04)

Pozdravljene!

Drug teden imam razgovor za službo[sm=smiley1.gif]. Naj povem, da ni bilo nobenega razpisa, ponudbo sem poslala za točno določeno delovno mesto. Kaj lahko pričakujem? Je imela že katera podobno izkušnjo in so ji potem ponudili to delovno mesto?
Res si želim delati to za kar sem poslala ponudbo in sem že sedaj na trnih kaj me čaka drug teden.




Katjuska986 -> RE: Razgovor za službo (29.11.2011 18:27:53)

Moja sestra je poleg ponavadi ko se izbira novega zaposlenega pa pravi, da velikokrat izbirajo oz. izberejo koga ki je poslal prošnjo že prej... Lahko pa da si poslala zelo zanimivo prošnjo pa da te želijo spoznat in da še niso odpirali razpisa... držim pesti da dobiš [sm=smiley1.gif]




BellaB -> RE: Razgovor za službo (29.11.2011 18:52:20)

Relax, take it easy. Najboljse da nic ne pricakujes, naj se odvija samo. Ti samo bodi to kr si in imej zaupanje v svoje sposobnosti.

Srecno!




shakira -> RE: Razgovor za službo (29.11.2011 19:35:16)

Katjuška upam, da je res kaj na tem[sm=smiley1.gif].

BellaB saj vem,samo ne morem, da ne bi mislila na to kaj bo[sm=smiley36.gif] , kar ene scenarije si delam v glavi.
Resnično si želim delati nekaj kar me veseli in to je to. Sicer službo imam, vendar če jo kmalu ne zamenjam mislim, da bom pristala na psihiatriji[sm=smiley13.gif]




Stran: [1]