intersport 3 za 2 - kupuje kdo kaj v višini 250-300 EUR? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sazi -> intersport 3 za 2 - kupuje kdo kaj v višini 250-300 EUR? (25.11.2011 20:09:54)

Sicer dvomim v uspešnost moje "akcije", pa vseeno lahko poizkusim.

Že nekaj časa imam "ugledan" en artikel, pa čakam na kakšne popuste, da bo manjši šok za denarnico. Ker pa želim kupiti samo 1 stvar, potrebujem še 2 kupca, ki bi imela podobno željo po nakupu. Kupit bi šla v eno od poslovalnic v Ljubljani (sama bi izbrala Šiško, ker imajo tam zagotovo, za drugje ne vem).

Če ima kdo podoben interes, naj mi piše na ZS, pa se mogoče kaj zmenimo za ugodnejši nakup.

Aja, sem pozabila napisat, da je akcija 3 za 2 časovno zelo omejena in da nameravam v trgovino jutri (imajo še dvojne pike). Intersport v MC ŠIška dela do 21. ure, tako da sem za nakup do jutri zvečer.




josephine27 -> RE: intersport 3 za 2 - kupuje kdo kaj v višini 250-300 EUR? (26.11.2011 11:26:31)

sazi če dobr razumem moraš tri popolnoma enake izdelke kupit da dobiš pol za ceno dveh?

kaj pa bi kupila za tako ceno če ni skrivnost?




sazi -> RE: intersport 3 za 2 - kupuje kdo kaj v višini 250-300 EUR? (26.11.2011 11:46:18)

Ne, ne potrebuješ treh enakih izdelkov, ampak če kupiš 3 je najcenejši zastonj. Če so izdelki podobnih vrednosti, to potem nanese največ popusta - idealen scenarij so trije izdelji enake vrednosti - je to 33% popusta.
Kupujem eliptični trenažer - domači, ki je v uporabi že več kot 5 let je v bolj slabem stanju in potreben zamenjave. Na tem, ki tako šklopota, nimam želje več teči, bi pa rada tudi med zimo malo več migala[sm=smiley1.gif]




Matkurja -> RE: intersport 3 za 2 - kupuje kdo kaj v višini 250-300 EUR? (26.11.2011 12:37:06)

Na nekaterih forumih takšen način nakupa kar uspeva. Ampak za največ popusta je res dobro imet čimbolj podobne zneske.




sazi -> RE: intersport 3 za 2 - kupuje kdo kaj v višini 250-300 EUR? (26.11.2011 13:47:09)

No ja, saj samo probavam. Sem že v štartu napisala, da dvomim v uspešnost. Na žalost se ta trenutek nimam časa ukvarjati z bolj zagnanim iskanjem. Mogoče kdaj ujamem kakšno drugo akcijo.

Če se pa kdo najde, pa toliko bolje.




Stran: [1]