vlažilec in ionizator zraka (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Paštetka -> vlažilec in ionizator zraka (21.11.2011 11:44:55)

Prosim za vaša mnenja, glede vlažilcev in čistilcev zraka.
Imate mogoče z njimi kakšne izkušnje, katerega priporočate?
Naš mali ima namreč precej znakov alergije, kašlja mi po 3 mesece skupaj spomladi in jeseni. Evo,zdaj že mesec dni kašlja, in razne Claritin tabletke, se mi ne zdijo sprejemnljive, da bi jih po pol leta jemal.

Poskusili bi z vlažilci, ki bi hkrati čistili zrak. Pa da vidimo.




alda -> RE: vlažilec in ionizator zraka (21.11.2011 16:37:32)

pred par mesci nabavla ionizator, vendar izboljšanje ne pripisujem temu,kajti imamo ga le v sobi kjer fant spi, ampak dejstvu, da smo odkrili, kaj imamo za alergijo ,
kolikor toliko se izogibamo alergenom, ob prvih znakih kašlja, pa laufa inhalator z berodualom in pa singulair tablete. Je pa letos HB kar OK.
torej: osebno se mi zdi da sem #mogoče# 103.€ dala brez veze, ali pa je to, to ..[sm=smiley1.gif] ne vem

imamo pa tega http://www.ionex.si/prodajni-program.html




Paštetka -> RE: vlažilec in ionizator zraka (21.11.2011 17:33:17)

Saj sem šla malo brskt po netu in ugotovila, da v bistvu rabimo čistilec zraka in ne ionizator. Sem mislila, da je to eno in isto.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.11.2011 17:41:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Lara28 -> RE: vlažilec in ionizator zraka (21.11.2011 20:54:40)

Mi smo v Tušu nabavili Dormeo Mador. Je vlažilec in ionizatorZ zvezdicami pride malo manj kot 40 eur. zaenkrat zelo zadovoljni, imamo ga pa ene 3 tedne. Dojenčica in jaz veliko boje spiva.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.11.2011 0:27:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Klarita -> RE: vlažilec in ionizator zraka (22.11.2011 22:23:57)

IZVIRNO SPOROČILO: Lara28

Mi smo v Tušu nabavili Dormeo Mador. Je vlažilec in ionizatorZ zvezdicami pride malo manj kot 40 eur. zaenkrat zelo zadovoljni, imamo ga pa ene 3 tedne. Dojenčica in jaz veliko boje spiva.


Mi tudi in smo zadovoljni.




Stran: [1]