Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Zbirateljstvo



Sporočilo


karmen83 -> Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (18.11.2011 9:02:43)

Ker zadnje čase bolj malo kupujemo v mercatorju, si pa želimo nekaj dormeo izdelkov iz mercatorja, se lepo priporočam, če ima slučajno kdo odveč kakšno mercator nalepko (snežinka).
Zamenjam jih lahko za omv (za kozarce) ali kaj drugega po dogovoru - predlagajte.
Najlepša hvala in lep pozdrav vsem skupaj.




lokvanj22 -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (18.11.2011 11:09:05)

zdravo!
jst jih imam kar nekaj....
Posljite mi vas naslov na zasebno.
Lp




kajajaka -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (18.11.2011 18:41:55)

Jaz jih imam okoli 15 in jih menjam za Paloma točke
Več na ZS.




cgorjanc -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (20.11.2011 13:32:36)

Imam 7 Mercatorjevih snežink,menjam za Paloma točke oz. znakce




MioBambino -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (20.11.2011 13:38:54)

Na ZS mi sporoči, koliko ti jih še manjka. Jih imam kar nekaj, ker sva kupovala stvari za dom v Mercatorju.






Krašuljci -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (2.12.2011 17:15:20)

Zdravo.

Jaz bi potrebovala 15 Mercator nalepke za posteljni program Dormeo.
Če jih kdo ima in jih ne potrebuje bi bila zelo vesela če mi jih lahko da.
V zameno lahko pošljem kakšne Smkkce Gorenjka ali Smrkce Velika pustolovščina ali sličice KŽ 2008 ali KŽ Dinosauri ali znamke.
Lepo prosim če kdo ima naj mi piše na ZS.
Hvala




študentka Mici -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (4.12.2011 20:02:08)

Jaz jih imam in bi jih menjala za paloma točke. Lp




HHH -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (5.12.2011 21:39:30)

IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

Jaz jih imam in bi jih menjala za paloma točke. Lp



jaz tudi




HHH -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (6.12.2011 7:52:17)

Podarim mercator nalepke. Imam jih kar nekaj. A jih še katera potrebuje?




študentka Mici -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (6.12.2011 11:12:28)

Pozdravljeni.

Jaz bi pa potrebovala prejšnje mercatorjeve nalepke, če jih katera še ima. To se pravi tiste sončke ali kar koli so že bili. Lp




HHH -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (7.12.2011 17:35:59)

IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

Pozdravljeni.

Jaz bi pa potrebovala prejšnje mercatorjeve nalepke, če jih katera še ima. To se pravi tiste sončke ali kar koli so že bili. Lp


Jaz imam žal samo eno, ampak ti jo lahko pošljem. Samo sporoči naslov.




študentka Mici -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (8.12.2011 20:11:50)

HHH ali imaš mogoče katalog, na katerega so se te točke nalepile? ;) Imam že obljubljene nalepke, tako da vseeno najlepša hvala. Če mi pa kakšna zmanjka, se obrnem nate! Hvala. Lp




HHH -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (9.12.2011 8:26:44)

IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

HHH ali imaš mogoče katalog, na katerega so se te točke nalepile? ;) Imam že obljubljene nalepke, tako da vseeno najlepša hvala. Če mi pa kakšna zmanjka, se obrnem nate! Hvala. Lp


Kataloga pa žal nimam. Vprašaj v trgovini. Mogoče se še kje kakšen valja pod pultom. Če boš rabila nalepko pa le sporoči.




miška in mucka -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (21.12.2011 9:14:04)

Zdravo!
Če ima kdo za podarit nalepke merkator- posteljno perilo dormeo bom zelo vesela!!!
Hvala vam že vnaprej.




Damjana1 -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (22.12.2011 8:39:00)

Imam kar nekaj nalepk za Dormeo.

Priporočam se za Palomine točke, pa četudi samo za eno. [sm=smiley1.gif]




Blueeyes -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (28.12.2011 20:34:45)

imam nekaj Mercatorjevih točk viška.. Če kdo rabi naj piše na ZS.. ne potrebujem nič v zameno




miška in mucka -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (29.12.2011 15:02:33)

Zdravo.
Samo sporočam da sem dobila dovolj nalepk.
Hvala vsem!!!




miška in mucka -> RE: Rabimo mercator dormeo nalepke, zamenjamo za omv ali... (31.12.2011 15:26:01)

Zdravo!
Če ima kdo slučajno merkatorjevo nalepko (posteljno perilo Dormeo)
na kateri je pod snežinko(ki se da podrsat in se prikaže ali snežinka ali knjižica) knjižica!!!!
Zelo rada bi jo imela!!!

Menjam za 10 nalepk-snežinka-Dormeo!!!!
Hvala vsem!!


Srečno v novem letu, predvsem pa zdravo!!!




Stran: [1]