|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ceoiti za Rotavirus ja ali ne!nujno
25.11.2011 12:55:30   
pasijonka
IZVIRNO SPOROČILO: manna

IZVIRNO SPOROČILO: Zdrav.ko Dren

- prav pri vsakem otroku prav po vsakem cepljenju smo imeli tudi stranske učinke. Večinoma je bila to vročina, oteklo in pordečelo mesto vboda, jokavost, nespečnost, nemir, neješčnost...,



Rota virus pride za popit tekočina, ne pa injekcija...?
Sicer pa, jasno da je na mestu vboda rdečina, saj je to pač mesto vboda?! No, saj, kakor kdo hoče, ampak če bi na primer vse otroke nehali cepiti proti rdečkam, se ti ne zdi, da bi se potem čez nekaj let lahko zgodila epidemija rdečk pri otrocih? Dolgo nazaj je ena moja sorodnica zbolela za rdečkami med nosečnostjo. Saj mi ni treba pisat kako prizadet otrok se je rodil? A to je pa bolj naravno al kaj?




Ne da bi komurkoli privoščila, ampak na nek način je to bolj naravno. Naravna selekcija, kot pri živalih. Človek pa si skuša podjarmiti naravo, ki nam vsak dan sproti kaže, da se to ne da in da se vse skupaj ne bo končalo, kot si je on to zamislil.

Pa če sem malo manj fatalistična. Tisto, kar je meni najbolj dalo misliti okoli cepljenj in lobijev za tem, je tale graf: http://www.svood.org/tszgodbe.htm (mogoče se bo treba malo zapeljati dol po strani)

Skratka, nam prodajajo neke bučke, kako smo z množičnim cepljenjem izkoreninili določene bolezni, vendar to ni res! Množično cepljenje proti otroškim boleznim je bilo uvedeno, ko so bile te bolezni že same zelo, zelo, zelo v upadu! V vsakem zgodovinskem obdobju so se namreč pojavljale bolezni, ki so potem tudi same od sebe ali pa zaradi npr. boljših higienskih razmer, boljše prehrane itd. izzvenele.

Toplo priporočam branje argumentiranega in znanstveno podprtega gradiva na tej strani: http://www.svood.org/, potem se pa itak sam odloča po svoji vesti.


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ceoiti za Rotavirus ja ali ne!nujno
8.12.2011 11:34:05   
tweety83
Meni je pri hčeri pediatrinja svetovala naj jo dam cepit,če jo imam namen dat v vrtec. Sem dolgo kolebala in sem se odločila za cepivo,ki se ga da trikrat. Sedaj pri sinu,bom pa ravnala isto.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ceoiti za Rotavirus ja ali ne!nujno
25.1.2012 21:58:22   
Mincaa
Nismo dali cepiti, ker sem po defoltu proti ceplenju, menim da je za vsemu zadaj lobij farmacevtska industrija...

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ceoiti za Rotavirus ja ali ne!nujno
29.1.2012 20:03:38   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Mincaa

Nismo dali cepiti, ker sem po defoltu proti ceplenju, menim da je za vsemu zadaj lobij farmacevtska industrija...

Če bi imela svojega otroka zaradi rota virusa in posledično dehidracije že skoraj nezavestnega, več dni v bolnici in na infuziji, bi stoprocentno spremenila mnenje. Upam, da tega ne boš doživela.

(odgovor članu Mincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ceoiti za Rotavirus ja ali ne!nujno
29.1.2012 20:31:26   
Star_a
Urska otrok lahko dehidrira zaradi navadne viroze,ne rabi biti glih rota virus..Tko da....

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ceoiti za Rotavirus ja ali ne!nujno
31.1.2012 20:57:19   
pasijonka
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: Mincaa

Nismo dali cepiti, ker sem po defoltu proti ceplenju, menim da je za vsemu zadaj lobij farmacevtska industrija...

Če bi imela svojega otroka zaradi rota virusa in posledično dehidracije že skoraj nezavestnega, več dni v bolnici in na infuziji, bi stoprocentno spremenila mnenje. Upam, da tega ne boš doživela.


Ali pa na operacijski mizi zaradi posledice cepljenja, ali z doživljenjskimi nevrološkimi poškodbami ali kakšno drugo posledico... V tem primeru bi si verjetno doživljenjsko očitala, ker si ga dala cepiti. Pa še nekaj je, danes se za roto prodaja vse živo, že navadna driska je kar rota virus... Le kdo ima interes tukaj zadaj?

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
31.1.2012 21:28:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pasijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ceoiti za Rotavirus ja ali ne!nujno
1.2.2012 10:26:30   
pasijonka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: pasijonka
Ali pa na operacijski mizi zaradi posledice cepljenja, ali z doživljenjskimi nevrološkimi poškodbami ali kakšno drugo posledico...


poznas koga? pa tole ni provokacija, me res zanima.


Ja, poznam. Družinski prijatelji, mala operirana pri treh mesecih...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
1.2.2012 11:52:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pasijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ceoiti za Rotavirus ja ali ne!nujno
1.2.2012 12:49:57   
pasijonka
Zavozlano črevo kot posledica cepljenja proti roti. Potrjeno od pediatra.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
1.2.2012 18:12:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pasijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ceoiti za Rotavirus ja ali ne!nujno
1.2.2012 22:33:38   
pasijonka
Jp.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Katero ime?
qloq

Katero ime bi vi izbrali za deklico?

Aneja (38%)

Amadeja (12%)

Alina (27%)

Adrijana (4%)

Anita (10%)

Alya (9%)


Število vseh glasov: 204

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!