Studio Moderna (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


naomy -> Studio Moderna (14.11.2011 21:13:12)

A katera dela pri njih v call centru ali pa pozna koga, ki dela tam? Ali je v redu služba? Kakšna je plača in kakšen je delovni čas? Vsako mnenje bo dobrodošlo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




DragonLady -> RE: Studio Moderna (14.11.2011 21:34:00)

Uff...sem delala tam par let nazaj...se bom lepo izrazila...če se imaš kaj rada, ne pojdi tja...Mene so kot študentko tam tako hudo okoli prinesli, da glava boli...sem delala v klicnem centru, klicala folk dobesedno po imeniku in jim prodajala pokojninske sklade...načeloma je tako, da imaš neko določeno plačo (ne vem, kako tarifo imajo sedaj), plus dobiš procente, če se ti celo posreči dogovoriti s kom, da lahko pride zavarovalni agent k njim na dom in jim predstavi zadevo...v kolikor se celo zgodi, da mu uspe "nategniti" ljudi, da sklenejo kako pogodbo, naj bi dobila tudi ti nekaj procentov od tega. Vse lepo in prav...v teoriji. Zavedaj pa se tega, da ti bo 90% ljudi vrglo slušalko dol, ostalih 10% pa se večinoma pač radi menijo (kake starejše mamke sploh)...če je slučajno kaka stranka pripravljena poslušati, kaj imaš za povedati, pa je skoraj nemogoče doseči, da se dogovoriš za termin...taki časi pač so, vsi smo v krizi, še najbolj navadni ljudje, ki se prebijamo iz meseca v mesec. No, da končno povem, kaj se je zgodilo... v mojem primeru so čudežno izginili vsi papirji in zapisi o mojem delu, o dogovorjenih terminih s strankami in o morebitnih sklenjenih pogodbah...če ne štejem pogodb in računam samo delo ter dogovorjene termine, so "založili" podatke, po katerih bi mi takrat morali izplačati cca. 300 evrov, ki jih ne bom nikoli videla. Takrat sem kontaktirala študentski servis, preko katerega sem imela napotnico za delo v tem studiu in niso mogli nič...

Da ne omenjam stalnega psihiranja neke kvazi šefice, ki je hodila od mize do mize v pisarni in nam dobesedno stala za hrbtom, ko smo klicali stranke....čim smo odložili, pa izvajala taki teror nad nami, da resnično ni bilo vredno vse skupaj...

Moje mnenje pač...če firma takole funkcionira, potem čisto verjamem, da je direktor oz. lastnik firme milijonar...




Shorty_ -> RE: Studio Moderna (14.11.2011 21:50:14)

ojdi tja...Mene so kot študentko tam tako hudo okoli prinesli, da glava boli...sem delala v klicnem centru, klicala folk dobesedno po imeniku in jim prodajala pokojninske sklade...načeloma je tako, da imaš neko določeno plačo (ne vem, kako tarifo imajo sedaj), plus dobiš procente, če se ti celo posreči dogovoriti s kom, da lahko pride zavarovalni agent k njim na dom in jim predstavi zadevo...v kolikor se celo zgodi, da mu uspe "nategniti" ljudi, da sklenejo kako pogodbo, naj bi dobila tudi ti nekaj procentov od tega. Vse lepo in prav...v teoriji. Zavedaj pa se tega, da ti bo 90% ljudi vrglo slušalko dol, ostalih 10% pa se večinoma pač radi menijo (kake starejše mamke sploh)...če je slučajno kaka stranka pripravljena poslušati, kaj imaš za povedati, pa je skoraj nemogoče doseči, da se dogovoriš za termin...taki časi pač so, vsi smo v krizi, še najbolj navadni ljudje, ki se prebijamo iz meseca v mesec. No, da končno povem, kaj se je zgodilo... v mojem primeru so čudežno izginili vsi papirji in zapisi o mojem delu, o dogovorjenih terminih s strankami in o morebitnih sklenjenih pogodbah...če ne štejem pogodb in računam samo delo ter dogovorjene termine, so "založili" podatke, po katerih bi mi takrat morali izplačati cca. 300 evrov, ki jih ne bom nikoli videla. Takrat sem kontaktirala študentski servis, preko katerega sem imela napotnico za delo v tem studiu in niso mogli nič...


Dragon Lady kje si delala? Namreč jaz delam v Studio moderni v Ljubljani in je daleč od tega. Tam sem zaposlena že več kot dve leti. prodajamo pa Top shop, kosmodisk in Dormeo izdelke. Ostalo pa se lahko pogovorimo na ZS.




naomy -> RE: Studio Moderna (14.11.2011 21:59:33)

Shorty, imaš ZS [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Gwendolen -> RE: Studio Moderna (15.11.2011 8:11:09)

Daj daj Shorty... Jaz sem delala v klicnem centru Studia Moderne kot dijakinja leta 1997 med poletnimi počitnicami. Takrat sem bila stara 17 let in me je tista "šefica" tam stalno pisala za nočne, čeprav me ne bi smela zaradi starosti. In sploh ni pomagalo, ko sem se prosila, da ne bi delala ponoči. Ampak kaj pa sploh veš in si upaš pri teh letih... Lepo sem oddelala tista svoja dva meseca in bila tiho in se hkrati odločila, da me ne vidijo več. Ker poleg vsega te nočne ure niso bile prav nič bolje plačane...  Je pa res, da nisem delala tam, kjer se je klicalo ven, ampak tam, kjer so se sprejemali klici.




lojska -> RE: Studio Moderna (15.11.2011 17:46:02)

Tudi jaz delam v studio Moderna v Lj. in sploh ni tako kot pravite. Nočnih sploh ni. Dela se zjutraj in popoldan.Jutranja je od 8h do 16h popoldanska pa od 11h in do 19h za 8 urnike imaš pa možnost delati 6 ur to pa je od 8h do 14h pa od 13h pa do 19h. Plača je za 8 urnike okoli 715€ plus malica nekaj čez 6€ na dan. Delovni sta dve soboti na mesec, ki sta še dodatno plačani ali pa jih lahko koristiš kot frej dan čez teden. Zraven pa si plačan še po prodaji. Delamo v skupinah in skupine stalno tekmujejo med sabo za nagrade pa tudi tako se skoraj vsak dan podeljuje simbolične nagrade za dobro delo. Stalno prirejajo za delavce dogodke izven dela, da se sprostimo. Npr odbojka na mivki, bovling zdaj bomo imeli žurko v kopru. To je namenjeno temu, da se sprostimo, družimo in se spoznamo. So pa tudi organizirana mesečma izobraževanja. Tako, da je v tem podjetju za delavca kar lepo poskrbljeno, je pa res, da to delo ni ravno lahko zato je fino, če si človek za to delo. Kar se pa klicanja ljudi tiče je pa tako, da nikoli ne kličemo po imeniku ampak imamo bazo ljudi, ki so sami dali številko in tudi ob koncu klica vsako stranko vprašamo, če jo lahko še pokličemo. 




Shorty_ -> RE: Studio Moderna (15.11.2011 20:09:45)

IZVIRNO SPOROČILO: lojska

Tudi jaz delam v studio Moderna v Lj. in sploh ni tako kot pravite. Nočnih sploh ni. Dela se zjutraj in popoldan.Jutranja je od 8h do 16h popoldanska pa od 11h in do 19h za 8 urnike imaš pa možnost delati 6 ur to pa je od 8h do 14h pa od 13h pa do 19h. Plača je za 8 urnike okoli 715€ plus malica nekaj čez 6€ na dan. Delovni sta dve soboti na mesec, ki sta še dodatno plačani ali pa jih lahko koristiš kot frej dan čez teden. Zraven pa si plačan še po prodaji. Delamo v skupinah in skupine stalno tekmujejo med sabo za nagrade pa tudi tako se skoraj vsak dan podeljuje simbolične nagrade za dobro delo. Stalno prirejajo za delavce dogodke izven dela, da se sprostimo. Npr odbojka na mivki, bovling zdaj bomo imeli žurko v kopru. To je namenjeno temu, da se sprostimo, družimo in se spoznamo. So pa tudi organizirana mesečma izobraževanja. Tako, da je v tem podjetju za delavca kar lepo poskrbljeno, je pa res, da to delo ni ravno lahko zato je fino, če si človek za to delo. Kar se pa klicanja ljudi tiče je pa tako, da nikoli ne kličemo po imeniku ampak imamo bazo ljudi, ki so sami dali številko in tudi ob koncu klica vsako stranko vprašamo, če jo lahko še pokličemo. 

lojska če ni skrivnost kdo si se mi lahko javiš na ZS, očitno se gledava 8 ur na dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




K_a_t_i -> RE: Studio Moderna (15.11.2011 20:17:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Jaz sem delala v klicnem centru Studia Moderne kot dijakinja leta 1997 med poletnimi počitnicami.

tole je pa res relevanten podatek za hitro rastočo firmo... Primerjava iz začetka drugega leta njenega delovanja in sklep na situacijo čez 14 let [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




K_a_t_i -> RE: Studio Moderna (15.11.2011 20:21:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

ojdi tja...Mene so kot študentko tam tako hudo okoli prinesli, da glava boli...sem delala v klicnem centru, klicala folk dobesedno po imeniku in jim prodajala pokojninske sklade...načeloma je tako, da imaš neko določeno plačo (ne vem, kako tarifo imajo sedaj), plus dobiš procente, če se ti celo posreči dogovoriti s kom, da lahko pride zavarovalni agent k njim na dom in jim predstavi zadevo...v kolikor se celo zgodi, da mu uspe "nategniti" ljudi, da sklenejo kako pogodbo, naj bi dobila tudi ti nekaj procentov od tega. Vse lepo in prav...v teoriji. Zavedaj pa se tega, da ti bo 90% ljudi vrglo slušalko dol, ostalih 10% pa se večinoma pač radi menijo (kake starejše mamke sploh)...če je slučajno kaka stranka pripravljena poslušati, kaj imaš za povedati, pa je skoraj nemogoče doseči, da se dogovoriš za termin...taki časi pač so, vsi smo v krizi, še najbolj navadni ljudje, ki se prebijamo iz meseca v mesec. No, da končno povem, kaj se je zgodilo... v mojem primeru so čudežno izginili vsi papirji in zapisi o mojem delu, o dogovorjenih terminih s strankami in o morebitnih sklenjenih pogodbah...če ne štejem pogodb in računam samo delo ter dogovorjene termine, so "založili" podatke, po katerih bi mi takrat morali izplačati cca. 300 evrov, ki jih ne bom nikoli videla. Takrat sem kontaktirala študentski servis, preko katerega sem imela napotnico za delo v tem studiu in niso mogli nič...


Dragon Lady kje si delala? Namreč jaz delam v Studio moderni v Ljubljani in je daleč od tega. Tam sem zaposlena že več kot dve leti. prodajamo pa Top shop, kosmodisk in Dormeo izdelke. Ostalo pa se lahko pogovorimo na ZS.


A Delimano pa ne? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley17.gif[/image]




Shorty_ -> RE: Studio Moderna (15.11.2011 20:22:33)

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

ojdi tja...Mene so kot študentko tam tako hudo okoli prinesli, da glava boli...sem delala v klicnem centru, klicala folk dobesedno po imeniku in jim prodajala pokojninske sklade...načeloma je tako, da imaš neko določeno plačo (ne vem, kako tarifo imajo sedaj), plus dobiš procente, če se ti celo posreči dogovoriti s kom, da lahko pride zavarovalni agent k njim na dom in jim predstavi zadevo...v kolikor se celo zgodi, da mu uspe "nategniti" ljudi, da sklenejo kako pogodbo, naj bi dobila tudi ti nekaj procentov od tega. Vse lepo in prav...v teoriji. Zavedaj pa se tega, da ti bo 90% ljudi vrglo slušalko dol, ostalih 10% pa se večinoma pač radi menijo (kake starejše mamke sploh)...če je slučajno kaka stranka pripravljena poslušati, kaj imaš za povedati, pa je skoraj nemogoče doseči, da se dogovoriš za termin...taki časi pač so, vsi smo v krizi, še najbolj navadni ljudje, ki se prebijamo iz meseca v mesec. No, da končno povem, kaj se je zgodilo... v mojem primeru so čudežno izginili vsi papirji in zapisi o mojem delu, o dogovorjenih terminih s strankami in o morebitnih sklenjenih pogodbah...če ne štejem pogodb in računam samo delo ter dogovorjene termine, so "založili" podatke, po katerih bi mi takrat morali izplačati cca. 300 evrov, ki jih ne bom nikoli videla. Takrat sem kontaktirala študentski servis, preko katerega sem imela napotnico za delo v tem studiu in niso mogli nič...


Dragon Lady kje si delala? Namreč jaz delam v Studio moderni v Ljubljani in je daleč od tega. Tam sem zaposlena že več kot dve leti. prodajamo pa Top shop, kosmodisk in Dormeo izdelke. Ostalo pa se lahko pogovorimo na ZS.


A Delimano pa ne? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley17.gif[/image]

a tebe tud poznam? sweveda pa walkmax pa wellneo bigfish...itd




K_a_t_i -> RE: Studio Moderna (15.11.2011 20:26:36)

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
a tebe tud poznam?


Dvomim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] .




Anonimen -> RE: Studio Moderna (15.11.2011 22:25:53)

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: lojska

Stalno prirejajo za delavce dogodke izven dela, da se sprostimo. Npr odbojka na mivki, bovling zdaj bomo imeli žurko v kopru. To je namenjeno temu, da se sprostimo, družimo in se spoznamo.
lojska če ni

skrivnost kdo si se mi lahko javiš na ZS, očitno se gledava 8 ur na dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Očitno namen ni bil dosežen.
Koliko je redno zaposlenih v podjetju (ne študentov)?




lojska -> RE: Studio Moderna (16.11.2011 15:23:45)

Miljonarka, ker delam tam šele 2 meseca se še nisem uspela udeležiti nobenega dogodka tako, da še ne poznam čisto vseh sodelavcev, sploh pa nobenega ne poznam po nicku, ki ga uporablja na forumu, ker se v službi predstavimo striktno po imenu in priimku [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/img] Jaz sem redno zaposlena in tudi večina je takih v podjetju, vsaj tisti, ki jih jaz poznam.




Shorty_ -> RE: Studio Moderna (16.11.2011 20:49:56)

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: lojska

Stalno prirejajo za delavce dogodke izven dela, da se sprostimo. Npr odbojka na mivki, bovling zdaj bomo imeli žurko v kopru. To je namenjeno temu, da se sprostimo, družimo in se spoznamo.
lojska če ni

skrivnost kdo si se mi lahko javiš na ZS, očitno se gledava 8 ur na dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Očitno namen ni bil dosežen.
Koliko je redno zaposlenih v podjetju (ne študentov)?
80% redno zaposlenih. Drugače pa lojsko poznam, vendar ne po nicku na RR, sedaj pa tudi virtualno




Anonimen -> RE: Studio Moderna (16.11.2011 20:59:42)

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: lojska

Stalno prirejajo za delavce dogodke izven dela, da se sprostimo. Npr odbojka na mivki, bovling zdaj bomo imeli žurko v kopru. To je namenjeno temu, da se sprostimo, družimo in se spoznamo.
lojska če ni

skrivnost kdo si se mi lahko javiš na ZS, očitno se gledava 8 ur na dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Očitno namen ni bil dosežen.
Koliko je redno zaposlenih v podjetju (ne študentov)?
80% redno zaposlenih. Drugače pa lojsko poznam, vendar ne po nicku na RR, sedaj pa tudi virtualno



Saj je bilo mišljeno v hecu (čeprav ni tako izpadlo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]).




Gwendolen -> RE: Studio Moderna (16.11.2011 22:26:29)

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Jaz sem delala v klicnem centru Studia Moderne kot dijakinja leta 1997 med poletnimi počitnicami.

tole je pa res relevanten podatek za hitro rastočo firmo... Primerjava iz začetka drugega leta njenega delovanja in sklep na situacijo čez 14 let [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]


Seveda sploooh niso pomembne osnove, na katerih se je gradilo. Pa čeprav toliko let nazaj...

Si morda njihova odvetnica? Upam, da te dobro plačajo...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




majčica1508 -> RE: Studio Moderna (17.11.2011 10:20:11)

Da nebom odpirala novih tem....Bom kar tukaj
A mi poveste tiste,ki delate tam....kaki so tisti moderci..Ahhhh Bra....
Hvala




K_a_t_i -> RE: Studio Moderna (17.11.2011 21:36:31)

IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Jaz sem delala v klicnem centru Studia Moderne kot dijakinja leta 1997 med poletnimi počitnicami.

tole je pa res relevanten podatek za hitro rastočo firmo... Primerjava iz začetka drugega leta njenega delovanja in sklep na situacijo čez 14 let [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]


Seveda sploooh niso pomembne osnove, na katerih se je gradilo. Pa čeprav toliko let nazaj...

Si morda njihova odvetnica? Upam, da te dobro plačajo...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]


No, meni se zdi nekako tako, kot bi primerjala abakus in današnje računalnike. Ampak kot praviš, osnova je pomembna. Zato pa najbrž takšni kot si ti ne delajo več tam, takšni kot je lojska pa še.
Njihov odvetnik? Težko. Še mimo pravne fakultete sem šla bolj redko, kaj šele noter.





irissa -> RE: Studio Moderna (12.3.2012 13:42:49)

A je za delo v klicnem centru potrebno imeti izkušnje? Kako poteka izbira ustreznega kandidata?




portos -> RE: Studio Moderna (28.6.2012 12:08:20)

Pozdravljeni

Zanima me kako je delati pri Studio Moderni kot komercialni zastopnik na terenu (potnik po domače)?
Načeloma mi delo kot potnik zelo odgovarja, ker sedaj delam v predstavništvu za Slovenijo Bosch (študent).

Hvala za odgovore in Lp




Stran: [1]